1

zilveren 835/1000 ovale zoutbakjeshouders

Twee- zilveren 835/1000 ovale zoutbakjeshouders - op elk 4 bolpootjes, Louis Seize stijl met blauw glazen bakjes

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 20,00 / € 30,00 -
2

porseleinen figuren

2 polychroom - porseleinen figuren - H 20 cm, Brussel 19e eeuw

€ 20,00 / € 30,00 -
3

schenkkan

Zilveren - schenkkan - met houten oor, Copenhagen 20e eeuw

€ 100,00 / € 150,00 -
4

orchideevaasjes

2 zilveren - orchideevaasjes - H ca 15 cm

€ 40,00 / € 60,00 -
5

brandewijnkommetje

Zilveren - brandewijnkommetje - met oud Hollands reliëf decor

€ 80,00 / € 120,00 -
6

sterling zilveren tafelklokje

Engels - sterling zilveren tafelklokje

€ 100,00 / € 150,00 -
7

porseleinen blauw en witte vaasjes

2 Chinees - porseleinen blauw en witte vaasjes - + aardewerk dekselvaasje

€ 12,00 / € 20,00 -
8

dekselschaal

Porseleinen - dekselschaal - met zwanenwagen in top gemerkt 2 gekruiste zwaarden boven R.B., L 25 H 25

€ 80,00 / € 120,00 -
9

schelpschaal op voet

Porseleinen - schelpschaal op voet - met 3 putty's op uiteinden, gemerkt twee gekruiste zwaarden boven R.B. H 20 L 30 cm

€ 80,00 / € 120,00 -
10

dekseldoosje

Porseleinen - dekseldoosje - met 2 putty's op deksel, gemerkt 2 gekruiste zwaarden boven R.B. H 15 L 18 cm

€ 40,00 / € 60,00 -
11

poes met kitten

Porseleinen - poes met kitten - gemerkt H 20 cm + pors figurine van 2 putty's

€ 30,00 / € 45,00 -
12

zilveren couvert

Zesmaal - zilveren couvert - 835/1000 ca 780 gr Haags lof

€ 150,00 / € 250,00 -
13

schotels

Petrus Regout twee - schotels - , decor Amazone W34 cm en twee decor Old Rose W28 cm.

€ 15,00 / € 25,00 -
14

jade amulet

Maya; - jade amulet - Zuid-Amerika 5x7,5 cm

€ 30,00 / € 45,00 -
15

sepia

Een - sepia - 30x44 cm in passe partout, gesigneerd met potlood en 1882.

€ 30,00 / € 45,00 -
16

bronzen groep

Frodoux; ca 1860 - bronzen groep - "danseres met bachant" gesign H 50 cm

€ 600,00 / € 900,00 -
17

art deco brons

Jensen; - art deco brons - "2 fazanten" gesign L 55 H 25 cm

€ 500,00 / € 750,00 -
18

Plazuid bolvaas

Gouda plateel - Plazuid bolvaas - decor "les fleurs" H 18 cm

€ 10,00 / € 15,00 -
19

bronzen voorstelling in reliƫf

Jean Antoine Injabert - bronzen voorstelling in reliëf - gesign L 25 H 55 cm

€ 300,00 / € 450,00 -
20

boekenkast

Eiken driedeurs boekenkast met glasdeuren

€ 200,00 / € 300,00 -
21

famille rose Chinees porseleinen borden

Vijf - famille rose Chinees porseleinen borden - vogeldecor 18e eeuw

€ 300,00 / € 450,00 -
22

imari theepot

Een - imari theepot - 18e eeuws

€ 75,00 / € 125,00 -
23

porseleinen theepotje

Blauw en wit - porseleinen theepotje - Chinees (deksel toegevoegd)

€ 40,00 / € 60,00 -
24

J Kruijsen

Olieverf op paneel 35x55 cm "vee" - J Kruijsen

€ 120,00 / € 200,00 -
25

apothekerspotten

Drie antieke - aardewerk apothekerspotten - H 38, 33 en 27 cm met orgn deksels

€ 60,00 / € 90,00 -