1

zilveren 835/1000 ovale zoutbakjeshouders

Twee- zilveren 835/1000 ovale zoutbakjeshouders - op elk 4 bolpootjes, Louis Seize stijl met blauw glazen bakjes

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
2

porseleinen figuren

2 polychroom - porseleinen figuren - H 20 cm, Brussel 19e eeuw

€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
3

schenkkan

Zilveren - schenkkan - met houten oor, Copenhagen 20e eeuw

€ 100,00 / € 150,00 € 0,00
4

orchideevaasjes

2 zilveren - orchideevaasjes - H ca 15 cm

€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
5

brandewijnkommetje

Zilveren - brandewijnkommetje - met oud Hollands reliëf decor

€ 80,00 / € 120,00 € 0,00
6

sterling zilveren tafelklokje

Engels - sterling zilveren tafelklokje

€ 100,00 / € 150,00 € 0,00
7

porseleinen blauw en witte vaasjes

2 Chinees - porseleinen blauw en witte vaasjes - + aardewerk dekselvaasje

€ 12,00 / € 20,00 € 0,00
8

dekselschaal

Porseleinen - dekselschaal - met zwanenwagen in top gemerkt 2 gekruiste zwaarden boven R.B., L 25 H 25

€ 80,00 / € 120,00 € 0,00
9

schelpschaal op voet

Porseleinen - schelpschaal op voet - met 3 putty's op uiteinden, gemerkt twee gekruiste zwaarden boven R.B. H 20 L 30 cm

€ 80,00 / € 120,00 € 0,00
10

dekseldoosje

Porseleinen - dekseldoosje - met 2 putty's op deksel, gemerkt 2 gekruiste zwaarden boven R.B. H 15 L 18 cm

€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
11

poes met kitten

Porseleinen - poes met kitten - gemerkt H 20 cm + pors figurine van 2 putty's

€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
13

schotels

Petrus Regout twee - schotels - , decor Amazone W34 cm en twee decor Old Rose W28 cm.

€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
14

jade amulet

Maya; - jade amulet - Zuid-Amerika 5x7,5 cm

€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
15

sepia

Een - sepia - 30x44 cm in passe partout, gesigneerd met potlood en 1882.

€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
16

bronzen groep

Frodoux; ca 1860 - bronzen groep - "danseres met bachant" gesign H 50 cm

€ 600,00 / € 900,00 € 0,00
17

art deco brons

Jensen; - art deco brons - "2 fazanten" gesign L 55 H 25 cm

€ 500,00 / € 750,00 € 0,00
18

Plazuid bolvaas

Gouda plateel - Plazuid bolvaas - decor "les fleurs" H 18 cm

€ 10,00 / € 15,00 € 0,00
19

bronzen voorstelling in reliƫf

Jean Antoine Injabert - bronzen voorstelling in reliëf - gesign L 25 H 55 cm

€ 300,00 / € 450,00 € 0,00
20

boekenkast

Eiken driedeurs boekenkast met glasdeuren

€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
21

famille rose Chinees porseleinen borden

Vijf - famille rose Chinees porseleinen borden - vogeldecor 18e eeuw

€ 300,00 / € 450,00 € 0,00
26

17/18e eeuw 55x70 cm

Hollandse school schilderij olieverf op paneel _ "Landschap met vee"- 17/18e eeuw 55x70 cm

€ 300,00 / € 450,00 € 0,00
27

tweedeurs kast met ebbenhouten robbelijsten

Palissander - tweedeurs kast met ebbenhouten robbelijsten - 3 leeuwenmaskers, 3 bolpoten en 2 halve bolpoten achter de zijpanelen voorzien van kussens ca 1700

€ 600,00 / € 1.000,00 € 0,00

borstelrug

Zilveren - borstelrug - met herbergdecor in reliëf

€ 25,00 / € 40,00 € 0,00

staande klok

Mahonie - staande klok- daags uurwerk Engels 18e eeuw

€ 80,00 / € 120,00 € 0,00
32

werktafeltje met interieur

Bloemmahonie 19e eeuws - werktafeltje met interieur - op vierpoot

€ 150,00 / € 250,00 € 0,00