1

porseleinen deelserviesje

Herend Hongaars - porseleinen deelserviesje - met decor van vlinders en vogels, kan, melkkan, suikerpot + 4 kop en schotels

€ 100,00 / € 150,00 -
2

W Germany porseleinen vogel

Goebel - W Germany porseleinen vogel - no 33229 H 15 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
3

toneelkijkertje

Golmont Paris - toneelkijkertje - verguld met paarlemoer versierd samen met een wajang waaier
€ 20,00 / € 30,00 -
4

bronzen "vliegend tapijt"

Koudgeverfd - bronzen "vliegend tapijt"
€ 30,00 / € 45,00 -
5

210 Rosenthal parrot figurine

T Karner - 210 Rosenthal parrot figurine - H 22 cm blindmerk T Karner 210 en Rosenthal

€ 120,00 / € 200,00 -
6

rechthoekige theewangentafel

Wortelfineer - rechthoekige theewangentafel - met 2 laden biesinleg en harppoten
€ 40,00 / € 60,00 -
7

bonbon mandje

Een 835/1000 zilveren - bonbon mandje - in empire stijl.
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 50,00 / € 75,00 -
8

roomstel

Een 835/1000 zilveren drie delig - roomstel - .
€ 40,00 / € 60,00 -
9

theestoof

Mahonie - theestoof - 19e eeuw met koperen ketel
€ 40,00 / € 60,00 -
10

Swiebelmuster schaal

Meissen Porselein: een ovale - Swiebelmuster schaal - ca 30x40 cm.
€ 30,00 / € 50,00 -
11

hanger met mosagaat

Gouden 585/1000 - hanger met mosagaat - 11,2 gr br
€ 120,00 / € 200,00 -
12

gouden hanger

585/1000 - gouden hanger - met streep Agaath
€ 95,00 / € 150,00 -
13

schotels

Petrus Regout twee - schotels - , decor Amazone W34 cm en twee decor Old Rose W28 cm.
€ 15,00 / € 30,00 -
14

jade amulet

Maya; - jade amulet - Zuid-Amerika 5x7,5 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
15

sepia

Een - sepia - 30x44 cm in passe partout, gesigneerd met potlood en 1882.
€ 30,00 / € 45,00 -
16

pers gesigneerd

Een - pers gesigneerd - zeer fijne knoop 150x250
€ 400,00 / € 600,00 -
17

ets

Een - ets - "haven Rotterdam" 30x41 cm, Jan Sierks.
€ 30,00 / € 45,00 -
18

Plazuid bolvaas

Gouda plateel - Plazuid bolvaas - decor "les fleurs" H 18 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
19

wandtafeltje

Mahonie wandtafeltje met 1 lade en gebogen front op getorste poten

€ 30,00 / € 45,00 -
20

boekenkast

Eiken driedeurs boekenkast met glasdeuren

€ 200,00 / € 300,00 -
21

vitrinekast

Noten vitrinekast

€ 240,00 / € 400,00 -
24

eettafel met 4 stoelen

massief eiken - eettafel met 4 stoelen

€ 60,00 / € 100,00 -
25

zilveren theebus

Empire - zilveren theebus - 1e gehalte volledig gestempeld
€ 500,00 / € 750,00 -
26

17/18e eeuw 55x70 cm

Hollandse school schilderij olieverf op paneel _ "Landschap met vee"- 17/18e eeuw 55x70 cm
€ 450,00 / € 600,00 -
27

tweedeurs kast met ebbenhouten robbelijsten

Palissander - tweedeurs kast met ebbenhouten robbelijsten - 3 leeuwenmaskers, 3 bolpoten en 2 halve bolpoten achter de zijpanelen voorzien van kussens ca 1700
€ 1.000,00 / € 1.500,00 -