1

met floraal decor, vermoedelijk Guangxu China 27 cm

Blauw en wit porseleinen balustervormige dekselvaas - met floraal decor, vermoedelijk Guangxu China 27 cm
€ 80,00 / € 120,00 € 0,00
6

Vedel

Een - vedel - dit instrument is gebouwd naar 17e eeuws voorbeeld met foudraal en strijkstok

€ 350,00 / € 500,00 € 0,00
7

porseleinen blauw en witte vaasjes

2 Chinees - porseleinen blauw en witte vaasjes - + aardewerk dekselvaasje
€ 12,00 / € 20,00 € 0,00
8

dekselschaal

Porseleinen - dekselschaal - met zwanenwagen in top gemerkt 2 gekruiste zwaarden boven R.B., L 25 H 25
€ 30,00 / € 45,00 € 24,00
9

schelpschaal op voet

Porseleinen - schelpschaal op voet - met 3 putty's op uiteinden, gemerkt twee gekruiste zwaarden boven R.B. H 20 L 30 cm
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
10

dekseldoosje

Porseleinen - dekseldoosje - met 2 putty's op deksel, gemerkt 2 gekruiste zwaarden boven R.B. H 15 L 18 cm

€ 20,00 / € 30,00 € 16,00
12

vijfdelig samengesteld kaststel

Porseleinen - vijfdelig samengesteld kaststel - Chinees 19e eeuw

€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
13

schotels

Petrus Regout twee - schotels - , decor Amazone W34 cm en twee decor Old Rose W28 cm.

€ 15,00 / € 30,00 € 0,00
14

jade amulet

Maya; - jade amulet - Zuid-Amerika 5x7,5 cm

€ 15,00 / € 25,00 € 12,00
15

sepia

Een - sepia - 30x44 cm in passe partout, gesigneerd met potlood en 1882.

€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
16

grote vissenkom

Porseleinen - grote vissenkom - blauw/wit drakendecor op de rand breaking ice decoratie Chinees 18/19e eeuw staande op rozenhouten voet

€ 300,00 / € 450,00 € 0,00
17

art deco brons

Jensen; - art deco brons - "2 fazanten" gesign L 55 H 25 cm

€ 400,00 / € 600,00 € 0,00
18

Plazuid bolvaas

Gouda plateel - Plazuid bolvaas - decor "les fleurs" H 18 cm

€ 10,00 / € 20,00 € 0,00
19

tete a tete met blad

Een - tete a tete met blad - , ronde schaal en collectie kop en schotels alle met Napoleon decoratie Frans circa 1900

€ 150,00 / € 250,00 € 120,00
20

boekenkast

Eiken driedeurs - boekenkast - met glasdeuren

€ 100,00 / € 150,00 € 0,00
22

pors rolvaas

Blauw en wit - pors rolvaas - decor van Chinese personen 30 cm China

€ 45,00 / € 60,00 € 0,00
23

damesvestzakhorloge

Zilveren - damesvestzakhorloge - 800/1000

€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
24

"bloemmarkt Delft"

Schilderij op paneel - "bloemmarkt Delft" - 32x52 cm

€ 50,00 / € 75,00 € 0,00
25

aardewerk apothekerspotten

Drie antieke - aardewerk apothekerspotten - H 38, 33 en 27 cm met orgn deksels

€ 60,00 / € 100,00 € 48,00
27

tweedeurs kast met ebbenhouten robbelijsten

Palissander - tweedeurs kast met ebbenhouten robbelijsten - 3 leeuwenmaskers, 3 bolpoten en 2 halve bolpoten achter de zijpanelen voorzien van kussens ca 1700

€ 300,00 / € 450,00 € 240,00
29

lampvoet

Imari - lampvoet - vierkant op sokkel

€ 15,00 / € 25,00 € 0,00

goudgelakte trumeau

Louis Seize - goudgelakte trumeau - met bijbehorende spiegel (trumeau stucwerk schade)
€ 1.000,00 / € 1.500,00 € 0,00
32

miniatuur van de tijgerjacht

19e eeuws - miniatuur van de tijgerjacht - Bundi school of art India 24x15 cm
€ 50,00 / € 75,00 € 0,00
33

art deco persglas fruitschaal

Rose - art deco persglas fruitschaal - W 25 H 12 cm
€ 25,00 / € 40,00 € 0,00
35

"riviergezicht"

Paneel romantische school - "riviergezicht" - 20x40 cm
€ 60,00 / € 90,00 € 0,00