gegolfde Engels gekeurde fruitschaal

Ronde - gegolfde Engels gekeurde fruitschaal

Verwachte opbrengst € 30,00 / € 45,00
Nummer 419
Veiling veiling september 2017
Categorie Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd

Veiling voor deze kavel is gesloten.