onbekende meester

Olieverf op doek "stad aan de rivier" 18e eeuw met fraaie lijst - onbekende meester - 80x80 cm

Verwachte opbrengst € 600,00 / € 1.000,00
Nummer 84
Veiling december 2017

Veiling voor deze kavel is gesloten.