blauw en wit Chinees porseleinen opiumpijpenkop

Een - blauw en wit Chinees porseleinen opiumpijpenkop - met een decor van vissers en figuren gemerkt met 6 merk (Vietnam 18/19e eeuw)

Verwachte opbrengst € 100,00 / € 150,00
Nummer 104
Veiling december 2017

Veiling voor deze kavel is gesloten.