presenteerschaaltje

Portugees - presenteerschaaltje - opengewerkt met polychroom decor 20e eeuw

Verwachte opbrengst € 20,00 / € 30,00
Nummer 205
Veiling december 2017

Veiling voor deze kavel is gesloten.