Victor Bauffe

Olieverf op doek - Victor Bauffe - "schaapskooi" 20x25 cm gesigneerd

Verwachte opbrengst € 175,00 / € 250,00
Nummer 47
Veiling december 2017

Veiling voor deze kavel is gesloten.