Dresden porseleinen 37 delig serviesdeel

Prachtig - Dresden porseleinen 37 delig serviesdeel - vroeg 20e eeuw

Huidig bod € 0,00
Verwachte opbrengst € 220,00 / € 350,00
Nummer 34
Veiling december 2017

Login om een bod te plaatsen.