Delfts blauwe borden

Twee -Delfts blauwe borden- gemerkt Porc. Clauw en Damas China W24 cm Chinoiserie 19e eeuw

Verwachte opbrengst € 40,00 / € 60,00
Nummer 125
Veiling maart 2018

Veiling voor deze kavel is gesloten.