Delfts polychroom bordje met vogeldecor

17e eeuwse - Delfts polychroom bordje met vogeldecor - toegevoegd een Delfts en een Chinees blauw bord (beide defecten)

Verwachte opbrengst € 60,00 / € 100,00
Nummer 107
Veiling veiling juni 2018

Veiling voor deze kavel is gesloten.