19e eeuwse kantonvaas _ met een decor van figuren, bloemen en vogels famille rose H 34 cm, herkomst "Borso"

Een -19e eeuwse kantonvaas _ met een decor van figuren, bloemen en vogels famille rose H 34 cm, herkomst "Borso"

Verwachte opbrengst € 120,00 / € 200,00
Nummer 13
Veiling september 2018

Veiling voor deze kavel is gesloten.