Er is gezocht op "Divers." Stop met zoeken
12

marmeren zuil met bronzen monturen

Een -marmeren zuil met bronzen monturen - ca 110 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
19

Chinese houtsnijwerkjes

Twee -Chinese houtsnijwerkjes - gedeeltelijk verguld
€ 15,00 / € 25,00 -
20

Biedermeier pijpenstandaard met div Zaanse pijpen

Mahonie -Biedermeier pijpenstandaard met div Zaanse pijpen - 19e eeuw Holland
€ 20,00 / € 30,00 -
34

likeurkeldertje met 4 karaffen

Eiken -likeurkeldertje met 4 karaffen - + glaasje en ijzeren beslag (1 fles schade)

€ 40,00 / € 60,00 -
49

div antieke Delftse tegels

Zes-div antieke Delftse tegels
€ 20,00 / € 30,00 -
58

plumeau Hollands

Een -plumeau Hollands - 19e eeuw, mahonie/paardenhaar + ovaal houten dienblad met een voorstelling van golf
€ 30,00 / € 45,00 -
78

Koloniale bruidskist

Een -Koloniale bruidskist- model ledikantje, Div. houtsoorten
€ 120,00 / € 160,00 -
84

2 snijwerken man en vrouw

Maderoegh Mas; -2 snijwerken man en vrouw - als boekensteunen, nt.g. N. Tilem Gallery, Mas Bali
€ 350,00 / € 500,00 -
122

Juwelenkistje

Sandelhouten -Juwelenkistje- met vergulde sleutel en interieur
€ 80,00 / € 110,00 -
126

voorouderbeeldjes

Twee -voorouderbeeldjes - + vaasje zittend Chin. figuur, China
€ 80,00 / € 120,00 -
128

statie olifant H 11 cm

Ivoren -statie olifant H 11 cm - + 2 antiek ivoren snijwerkjes China 19e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
133

Eikenhouten boekenpersje

Een -Eikenhouten boekenpersje- 17/18e eeuw (siertol manco)
€ 200,00 / € 300,00 -
139

Bijouterie kastje

Een Japans lakwerk -Bijouterie kastje- 19e eeuw
€ 40,00 / € 70,00 -
142

Japanse zwartlak vergulde schrijfcassette

Een -Japanse zwartlak vergulde schrijfcassette- met landschap decor, eind 19e eeuw
€ 160,00 / € 250,00 -
146

houten speer Indonesië

Een -houten speer Indonesië - Sulawesi (Celebes)

€ 40,00 / € 60,00 -
173

apothekersweegschaal

Mahonie -apothekersweegschaal - met uitgebreide setjes gewichten
€ 120,00 / € 200,00 -
178

palissander drieladen bestekkist

Een -palissander drieladen bestekkist
€ 15,00 / € 25,00 -
185

Okimono 19e eeuw Japan ivoor

Een -Okimono 19e eeuw Japan ivoor - + 3 Netsukee's Japan 19e eeuw (imperfecties 2x)
€ 500,00 / € 750,00 -
194

ceremoniële drum Oceanië

Een -ceremoniële drum Oceanië - 20e eeuw
€ 30,00 / € 45,00 -
197

eiken deken op kamferkist

18e eeuwse -eiken deken op kamferkist
€ 60,00 / € 100,00 -
201

houten Okimono van een man

Een - houten Okimono van een man - in babyzit H 26 cm incl. voet
€ 30,00 / € 45,00 -
206

Ninna Tilem

N.T.G. -Ninna Tilem- Gallery Mas Bali; een fraai coromandel snijwerk van een Balinese man H24 cm, gemerkt
€ 200,00 / € 300,00 -
210

div theebusjes, spelletjes, kistjes, boekjes

Lot -div theebusjes, spelletjes, kistjes, boekjes

€ 10,00 / € 15,00 -
212

lot gedistilleerde drank

Mooi -lot gedistilleerde drank - (14x)

€ 40,00 / € 60,00 -
213

houten ingelegd kistje

Wortelnoten -houten ingelegd kistje - vol fiches

€ 5,00 / € 10,00 -