Er is gezocht op "Klokken, horloges & uurwerken." Stop met zoeken
37

vuur vergulde pendule

Franse -vuur vergulde pendule - onder stolp
€ 200,00 / € 300,00 -
111

Omega automatic Geneve

Een - Omega automatic Geneve - verguld met lederen band
€ 500,00 / € 750,00 -

Engelse banjo barometer

Een -Engelse banjo barometer-
€ 60,00 / € 90,00 -
131

platina art deco damespolshorloge

Een - platina art deco damespolshorloge - met 22 diamantjes
€ 300,00 / € 450,00 -
160

18e eeuws kantoortje of notarisklokje

Een -18e eeuws kantoortje of notarisklokje - met beschilderde wijzerplaat
€ 200,00 / € 300,00 -
195

stalen reisklokje

Jäger le coultre - stalen reisklokje - in originele lederen etui en doosje
€ 600,00 / € 900,00 -
215

albast kolompendule met 2 kandelaars

Wit -albast kolompendule met 2 kandelaars - 19e eeuw (mist apliques)

€ 300,00 / € 450,00 -
270

Vintage herenpols horloge

Een 750/1000e geel gouden -Vintage herenpols horloge- met lederen band "Faure Leuba Genève"
€ 400,00 / € 600,00 -
295

noten regulateurklok

Een -noten regulateurklok
€ 25,00 / € 40,00 -
299

comtoiseklok

Een -comtoiseklok - Frankrijk 19e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
339

schilderijklok

Een - schilderijklok - koperen wijzerplaat en gewichten

€ 60,00 / € 100,00 -
362

comtoiseklok met bloemslinger

Een - comtoiseklok met bloemslinger
€ 60,00 / € 100,00 -
456

klokje onder stolp

Een -klokje onder stolp - + Junghans buroklokje
€ 20,00 / € 30,00 -
470

marmeren schoorsteenpendule

Kleine -marmeren schoorsteenpendule
€ 15,00 / € 25,00 -
503

Friese staartklok in eiken kast

Een -Friese staartklok in eiken kast - manco's
€ 50,00 / € 75,00 -
531

hang/zakhorloge aan zilveren 925/1000 ketting

800/1000 zilveren -hang/zakhorloge aan zilveren 925/1000 ketting
€ 20,00 / € 30,00 -
532

geel gouden dameshorloge met onedel bandje

14 krt -geel gouden dameshorloge met onedel bandje
€ 35,00 / € 50,00 -
568

banjobarometer/thermometer en hygrometer spiegeltje

Een -banjobarometer/thermometer en hygrometer spiegeltje - CA Canti, 30 High, Holbron (London), 19e eeuw

€ 200,00 / € 300,00 -
618

Indus 925/1000 zilveren damespolshorloge

Een -Indus 925/1000 zilveren damespolshorloge
€ 10,00 / € 15,00 -
658

comtoiseklok met bijzondere slinger

Een - comtoiseklok met bijzondere slinger
€ 75,00 / € 125,00 -
682

wandklokje met slinger en staafgewichten

Een -wandklokje met slinger en staafgewichten
€ 20,00 / € 30,00 -
718

double polshorloge met origineel Omega bandje

Oega de ville -double polshorloge met origineel Omega bandje
€ 120,00 / € 200,00 -
729

barometertje met notenhouten lijst

Een -barometertje met notenhouten lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
732

comtoiseklok Frans

Een -comtoiseklok Frans - 19e eeuw
€ 70,00 / € 100,00 -
741

Pendule

Een zwart marmeren -Pendule- met een rustende veldheer in top, 19/20e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -