Er is gezocht op "Koper, brons en overige metalen." Stop met zoeken
4

vijzel met oren

Bronzen - vijzel met oren - Frans 19e eeuw H 14 cm met stamper
€ 20,00 / € 30,00 -
21

open haard bokken met rooster

Twee - open haard bokken met rooster
€ 20,00 / € 30,00 -
37

beeldje A.H. Duits

Bronzen - beeldje A.H. Duits - ca 1930 H 28 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
41

geëmailleerde trompetvormige vaas

Grote - geëmailleerde trompetvormige vaas - decor bloemen en vogels H 120 cm Japan 19e eeuw, defecten rest
€ 800,00 / € 1.200,00 -

bronzen buste van een jugendstil vrouwenfiguur

Grote - bronzen buste van een jugendstil vrouwenfiguur
€ 200,00 / € 300,00 -
51

bronzen beeldje Oceanic

Een - bronzen beeldje Oceanic - armpje aanwezig H 21 cm
€ 150,00 / € 250,00 -
96

koperen genagelde ketel

Grote - koperen genagelde ketel - op klauwpoten met 2 handvatten
€ 40,00 / € 60,00 -
99

kandelaar op vierkant basement

Bronzen 5 lichts - kandelaar op vierkant basement
€ 15,00 / € 25,00 -
103

antieke rijtuigstoof

Ronde - antieke rijtuigstoof
€ 20,00 / € 30,00 -
116

bronzen Japanse vaasjes

Twee - bronzen Japanse vaasjes - met olifantsoortjes en vogeldecor H 10 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
145

grape op 3 poten met deksel

Grote bronzen - grape op 3 poten met deksel - S Afrika
€ 150,00 / € 250,00 -
160

bronzen leeuwin

Een - bronzen leeuwin - gesign Barye op zwart marmeren basement
€ 120,00 / € 200,00 -
180

beeld van een Afrikaanse danseres

Bronzen - beeld van een Afrikaanse danseres - gesign "Amadeo" H 70 cm

€ 60,00 / € 100,00 -
184

gietijzeren "Punch and Judy" klapperpistool

Animatel cap gun - gietijzeren "Punch and Judy" klapperpistool - 19e eeuws Amerikaans
€ 200,00 / € 300,00 -
193

bronzen zwaard

Antiek Chinees verguld bronzen zwaard met jade knop op handvat tekst of signatuur op zwaard

€ 1.200,00 / € 2.000,00 -
196

knoopvijzel

Bronzen - knoopvijzel - 17e eeuw
€ 150,00 / € 250,00 -
216

beeld ve staande beer

Bronzen - beeld ve staande beer - H 29 en L 45 cm
€ 150,00 / € 250,00 -
247

kolenbak met groen emaille deksel

Gietijzeren - kolenbak met groen emaille deksel
€ 15,00 / € 25,00 -
259

835/1000 tafelbel

Zilveren - 835/1000 tafelbel - midden 19e eeuw (deukjes)
€ 250,00 / € 400,00 -
288

bronzen theepot

Antieke - bronzen theepot - vermoedelijk verre oosten
€ 40,00 / € 60,00 -
300

geel koperen blaker

Antiek - geel koperen blaker - met gravure op spiegel
€ 20,00 / € 30,00 -
309

= antieke aansteker

Een -= antieke aansteker
€ 15,00 / € 25,00 -
319

rood koperen beddenpan

Antieke - rood koperen beddenpan
€ 15,00 / € 25,00 -
340

fraaie gietijzeren deurklopper met brievenbussluiting

Zeer - fraaie gietijzeren deurklopper met brievenbussluiting - met vleermuis in top
€ 60,00 / € 100,00 -
341

gietijzeren apliques

Drietal - gietijzeren apliques - met figuren in reliëf
€ 30,00 / € 45,00 -