Er is gezocht op "Meubels & lampen." Stop met zoeken
35

noten met leder beklede oorfauteuille

Een - noten met leder beklede oorfauteuille

€ 150,00 / € 250,00 € 0,00
36

eiken tinkast

16/17e eeuwse - eiken tinkast - met schuifdeurtjes in bovenbouw

€ 400,00 / € 600,00 € 0,00
49

eiken kinderstoel

Een - eiken kinderstoel

€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
50

eettafel 145x165 cm met 2 tussenbladen van elk 40 cm breed + 4 lederen stoeltjes

Een - eettafel 145x165 cm met 2 tussenbladen van elk 40 cm breed + 4 lederen stoeltjes

€ 160,00 / € 300,00 € 0,00
53

eiken bidstoeltjes met biezen zitting

Twee - eiken bidstoeltjes met biezen zitting

€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
57

staande olielampvoet

Opaline - staande olielampvoet - met idem kap
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
73

noten wandtafeltje met ijzeren onderstel

Spaans - noten wandtafeltje met ijzeren onderstel - op noten voeten
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
74

hanghoekkastje

Mahonie - hanghoekkastje - met 3 gecontourneerde schapjes
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
77

noten voltaire met leder bekleed

Mooi doorleefde - noten voltaire met leder bekleed
€ 80,00 / € 120,00 € 0,00
78

"keeftkast" 18e eeuw Holland

Antiek - "keeftkast" 18e eeuw Holland

€ 600,00 / € 1.000,00 € 480,00
80

mahonie penantkastje

Biedermeier - mahonie penantkastje - met gecontourneerd blad en 4 tollen op de hoeken, Hollands 19e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
94

grenen meidenkastje

Tweedeurs - grenen meidenkastje
€ 40,00 / € 60,00 € 32,00
95

eiken gate legtable

Klein model - eiken gate legtable
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
100

eiken kast

Vierdeurs - eiken kast - 17e eeuws Hollands
€ 1.600,00 / € 2.500,00 € 0,00
102

mahonie vitrinekast

Tweedeurs - mahonie vitrinekast - 19e eeuw
€ 300,00 / € 450,00 € 0,00
122

vierdeurs vitrinekast

Noten - vierdeurs vitrinekast - met beelden van naakte vrouw en man op gebogen kap, Italië 19e eeuw

€ 500,00 / € 750,00 € 0,00
123

slaapkamer

Mechels - slaapkamer - bestaande uit linnenkast, commode met spiegel en 2 nachtkastjes alles 19e eeuw geloogd eiken

€ 250,00 / € 400,00 € 0,00
125

Miniatuur rocking chair

Miniatuur - rocking chair - met rode velours

€ 30,00 / € 45,00 € 24,00
127

gesneden djatihouten werktafeltje

Zeer fraai - gesneden djatihouten werktafeltje - met interieur Ned Indië  20e eeuw

€ 30,00 / € 45,00 € 24,00
143

antieke eiken fraai gestoken armstoelen

Twee - antieke eiken fraai gestoken armstoelen - met petit point 18/19e eeuw
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
146

Davenport secretaire

Fraai - Davenport secretaire - met 4 laden ad zijkant en fraai bewerkte frontsteunen
€ 120,00 / € 200,00 € 0,00
147

eiken ronde tafel met 6 blank eiken stoelen

Blank - eiken ronde tafel met 6 blank eiken stoelen - (2 met armleuning)
€ 120,00 / € 200,00 € 0,00
178

eiken pianokruk

Art nouveaux - eiken pianokruk - verstelbaar designer onbekend ca 1910 Holland
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
181

mahonie bureau abutant

Een - mahonie bureau abutant - in Louis Seize stijl
€ 150,00 / € 250,00 € 0,00
183

grenen betaaltafel

Vierkante - grenen betaaltafel - (ingekort)

€ 200,00 / € 300,00 € 0,00