Er is gezocht op "Meubels & lampen." Stop met zoeken
34

wangentafel met lade

Mahonie - wangentafel met lade - en T regel tussen 4 naar binnen gebogen poten, empire
€ 60,00 / € 100,00 -
48

kinderknopstoeltje

Eiken - kinderknopstoeltje met biezen zitting

€ 15,00 / € 25,00 -
49

kinderstoel

Een - eiken kinderstoel

€ 20,00 / € 30,00 -
50

eetkamertafel

Een - eettafel 145x165 cm met 2 tussenbladen vasn elk 40 cm breed + 4 antieke Windsor stoelen

€ 160,00 / € 250,00 -

eethoek

Antieke - ovale eiken tafel 132x92 cm met 2 tussenbladen elk 30 cm met vier nwe lederen eetkamerstoeltjes

€ 120,00 / € 200,00 -
53

bidstoeltjes

Twee - eiken bidstoeltjes met biezen zitting

€ 20,00 / € 30,00 -
79

mahonie halbankje

Een - mahonie halbankje
€ 40,00 / € 60,00 -
80

mahonie penantkastje

Biedermeier - mahonie penantkastje - met gecontourneerd blad en 4 tollen op de hoeken, Hollands 19e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -

zeer druk bewerkt barokstijl tafeltje

Verbronsd - zeer druk bewerkt barokstijl tafeltje - met opgebouwde olielamp
€ 25,00 / € 40,00 -
84

mahonie nachtkastje

Eendeurs - mahonie nachtkastje
€ 20,00 / € 30,00 -
91

mimiset design

Kunststof - mimiset design
€ 15,00 / € 25,00 -

biedermeier tweedeurs kast

Mahonie - biedermeier tweedeurs kast - met fraaie kuif 19e eeuw
€ 150,00 / € 250,00 -
100

eiken kast

Vierdeurs - eiken kast - 17e eeuws Hollands
€ 2.200,00 / € 3.500,00 -
102

mahonie vitrinekast

Tweedeurs - mahonie vitrinekast - 19e eeuw
€ 500,00 / € 750,00 -
146

Davenport secretaire

Fraai - Davenport secretaire - met 4 laden ad zijkant en fraai bewerkte frontsteunen
€ 160,00 / € 250,00 -
178

eiken pianokruk

Art nouveaux - eiken pianokruk - verstelbaar designer onbekend ca 1910 Holland
€ 100,00 / € 150,00 -
194

17e eeuws Hollandse tweedeurs kast

Eiken - 17e eeuws Hollandse tweedeurs kast - met portretmedaillons
€ 600,00 / € 1.000,00 -

chiffonnière

Eiken - chiffonnière - Hollands 19e eeuw
€ 80,00 / € 120,00 -
201

driepoot krukje met spinregel

Goudverguld - driepoot krukje met spinregel
€ 15,00 / € 25,00 -
203

eiken lichte tafel

Ovale - eiken lichte tafel - 165x100 cm op 3 zuilpoten
€ 60,00 / € 100,00 -
207

rechthoekig modeltafeltje met verguld bronzen beslag

Rozenhouten - rechthoekig modeltafeltje met verguld bronzen beslag - en in bovenblaadje een ovaal porseleinen plaquette, op 4 hoge pootjes Frankrijk 18e eeuw
€ 400,00 / € 600,00 -
218

panelenkast

Eiken - panelenkast - eendeurs met gepaneeld front, stijlen boven en onder ook gepaneeld, Engels 1700
€ 400,00 / € 600,00 -

notenhouten 2 deurs linnenkast

Grote - notenhouten 2 deurs linnenkast - met 3 rechthoekige panelen in lijstwerk, Frankrijk 19e eeuw
€ 200,00 / € 300,00 -
224

tweedeurs eiken kast met gepaneelde deuren

18e eeuwse - tweedeurs eiken kast met gepaneelde deuren - en panelen in front zijwanden met rechte kap
€ 600,00 / € 1.000,00 -
225

wangentafel

Eiken - wangentafel - L 2-- cm met 4 design lederen armstoelen
€ 400,00 / € 600,00 -