Er is gezocht op "Porselein, aardewerk & steengoed." Stop met zoeken
1

keramische vogels

Twee -keramische vogels - gesign Katarina Briedittis Vietnam H 30 en 23 cm

€ 20,00 / € 30,00 -
7

Zilveren strooilepel

Een BM. -Zilveren strooilepel- met opengewerkte rechthoekige bak Grave
€ 25,00 / € 35,00 -
8

ronde schotel

Limoges gegolfde -ronde-schotel- wit porselein met bisquit camee voorstelling in bodem W23.5 cm

€ 30,00 / € 45,00 -
13

19e eeuwse kantonvaas _ met een decor van figuren, bloemen en vogels famille rose H 34 cm, herkomst "Borso"

Een -19e eeuwse kantonvaas _ met een decor van figuren, bloemen en vogels famille rose H 34 cm, herkomst "Borso"
€ 120,00 / € 200,00 -
14

famille rose 19e eeuwse kantonvaas

Een -famille rose 19e eeuwse kantonvaas - H 36 cm, met een decor van figuren, in inetrieur en op terassen tegen een fond van bloemen en antiquiteiten
€ 120,00 / € 200,00 -
25

porseleinen beeld van een "Chinese man met vis"

Polychroom -porseleinen beeld van een "Chinese man met vis" - H 35 cm Herk Toko Tjiang Semarang met blindmerk
€ 20,00 / € 30,00 -
30

Zaalberg groen aardewerk bolvaasje

Een -Zaalberg groen aardewerk bolvaasje - H 20 cm gemerkt
€ 10,00 / € 15,00 -

Savankolok Chinees porseleinen dekseldoosje

Een -Savankolok Chinees porseleinen dekseldoosje
€ 35,00 / € 50,00 -

polychroom aardewerk figuurtjes met puntmutsen

Drie -polychroom aardewerk figuurtjes met puntmutsen
€ 20,00 / € 30,00 -
41

beeld ve Afrikaanse vrouw

Polychroom -beeld ve Afrikaanse vrouw - aardewerk ingekerfd MvKH? H incl. sokkel ca. 98 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
53

blauw en wit porseleinen 18e eeuwse Chinese balustervazen met deksel

Drie -blauw en wit porseleinen 18e eeuwse Chinese balustervazen met deksel - (alle drie manco's) H 31 (2x) en 24 (1x) cm
€ 60,00 / € 100,00 -
57

Chinees porseleinen dekselvaasje

Miniatuur -Chinees porseleinen dekselvaasje - met vogel, vruchten en vlinder decor, H 10 cm 18e eeuw + 2 rolvaasjes (1x chips)
€ 160,00 / € 250,00 -
61

vaas Gouda plateel

Een - vaas Gouda plateel - H 16 cm decor "craye tera" Plazuid
€ 15,00 / € 25,00 -
74

Chinees porseleinen baluster dekselvaas

Blauw en wit -Chinees porseleinen baluster dekselvaas - H 28 cm met een draakdecor en viermerk onderop
€ 120,00 / € 200,00 -
95

ronde polychroom schotel, handgemaakt

Grote W 50 cm -ronde polychroom schotel, handgemaakt - en beschilderd met versiering van vogel figurines en bloemen
€ 60,00 / € 100,00 -
98

Satsuma kom

Antieke -Satsuma kom - W 19 cm H 8 cm (randchip)
€ 20,00 / € 30,00 -
99

Haringschaaltjes

Twee aardewerk -Haringschaaltjes- Wedgwood
€ 20,00 / € 30,00 -
102

Dresden porseleinen ei

Een -Dresden porseleinen ei- op drie poten fraai gedecoreerd met romantische taferelen en kievit figurine als dekselkop
€ 90,00 / € 130,00 -
107

Delfts polychroom bordje met vogeldecor

17e eeuwse - Delfts polychroom bordje met vogeldecor - toegevoegd een Delfts en een Chinees blauw bord (beide defecten)

€ 60,00 / € 100,00 -
110

celadon theekannetje

Een -celadon theekannetje
€ 80,00 / € 120,00 -
115

aardewerk ronde schotel op standring

Pieter Groenevelt -aardewerk ronde schotel op standring - met blauwe glazuur W 28 H 12 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
123

bisquit beeld paard met fig. "bruidskar"

Wit -bisquit beeld paard met fig. "bruidskar" - ca. 20x25 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
129

celadon kom op standring

Tweemaal -celadon kom op standring - W 18 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
132

Elzas serviesdeel

Een aardewerk -Elzas serviesdeel- terrine met onderschotel en vijf div. platte serveerschalen 18e eeuw (div. haarlijnen)
€ 600,00 / € 900,00 -
134

Chinees porseleinen Gendi

Een grote blauw en wit -Chinees porseleinen Gendi- 17e eeuw (hersteld)
€ 150,00 / € 250,00 -