Er is gezocht op "Porselein, aardewerk & steengoed." Stop met zoeken
1

famille rose kop en schotel

Twee - famille rose kop en schotel - (z.g. löwestoft, voor Engelse markt) 1x haarlijn

€ 15,00 / € 25,00 -
2

plateel fruitschaal

Een - plateel fruitschaal - W 28 cm met een decor van 2 vogels in kleur, op de bodem crisis 31/32 C.J. Lanooy Epe
€ 300,00 / € 450,00 -
3

plateel gedrukt bolvaasje

Een - plateel (Plazuid) gedrukt bolvaasje - no 1846 decor Magda H 10 W 16 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
7

porseleinen schenkkan

Chinees- porseleinen schenkkan - geknobbeld, viermerk H 19 cm
€ 80,00 / € 120,00 -
10

plateel schoteltje + aardewerk theebusje

Een - plateel schoteltje + aardewerk theebusje - + antiek blauw pors Chinees kommetje
€ 20,00 / € 30,00 -
11

Rosenthal W 18 cm porseleinen schotel

Een - Rosenthal W 18 cm porseleinen schotel - met gouden decor van figuurtje met bos bloemen
€ 20,00 / € 30,00 -
12

figurine van een opvliegende eend

Beswick - figurine van een opvliegende eend - H 17 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
13

Rozenburg vaasje

Een - Rozenburg vaasje - (randchipje) H ca 14 cm
€ 25,00 / € 40,00 -
15

blauw en wit porseleinen dekselpot

Grote - blauw en wit porseleinen dekselpot - viermerk 19e eeuw China H 43 cm
€ 250,00 / € 400,00 -
75

model Japans imari kaststel

Klein - model Japans imari kaststel - 5 delen 19e eeuw
€ 130,00 / € 250,00 -
76

Famille verte en rose kanton vaas

Grote zeer druk - Famille verte en rose kanton vaas - 19e eeuw H ca 65 cm
€ 1.500,00 / € 2.500,00 -
82

baluster Chinees porseleinen lampvoetje

Een - baluster Chinees porseleinen lampvoetje - Fam rose 19e eeuw
€ 15,00 / € 25,00 -
83

Delftse blauwe knobbelvazen

Stel van 2 - Delftse blauwe knobbelvazen - met chinoiserie decor in 4 cartouches H 36 cm, 8kantige voet en halsopening gemerkt Z:DEX Zacharias Dexstra "drie porteleyne astonne" 1722/1759
€ 1.200,00 / € 2.000,00 -
85

polychroom Delfts bordje

Antiek - polychroom Delfts bordje - W 22 cm met floraal decor
€ 30,00 / € 45,00 -
87

grote tuinvazen H 60 cm

Twee - grote tuinvazen H 60 cm - met elk 4 oren grijs aardewerk

€ 20,00 / € 30,00 -
88

Chinees imari borden

Twee - Chinees imari borden - met landschap decor 18e eeuw (randchips)
€ 100,00 / € 150,00 -
104

blauw en wit Chinees porseleinen opiumpijpenkop

Een - blauw en wit Chinees porseleinen opiumpijpenkop - met een decor van vissers en figuren gemerkt met 6 merk (Vietnam 18/19e eeuw)
€ 180,00 / € 300,00 -
179

driedelig theeset op kleurrijk wandbord

Gero tin - driedelig theeset op kleurrijk wandbord
€ 15,00 / € 25,00 -
188

Makkum "kwispedoor"

Polychroom - Makkum "kwispedoor" - h 10 w 13,5 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
189

blauw met wit aardewerk grote kastkommen

Drie - blauw met wit aardewerk grote kastkommen - met bloemdecor in cartouches H 10 W 23 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
205

presenteerschaaltje

Portugees - presenteerschaaltje - opengewerkt met polychroom decor 20e eeuw
€ 20,00 / € 30,00 -
208

kop en schotel

Een Japans eierschaal porseleinen kop en schotel

€ 20,00 / € 30,00 -
209

18e eeuwse Delftse schotel

Antieke - 18e eeuwse Delftse schotel - W 35 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
210

18e eeuwse Delftse schotel

€ 100,00 / € 150,00 -
211

18e eeuwse Delftse schotel

€ 100,00 / € 150,00 -