Er is gezocht op "Porselein, aardewerk & steengoed." Stop met zoeken
9

Utrecht gemerkte plateel jardinière

Een - Utrecht gemerkte plateel jardinière

€ 90,00 / € 150,00 € 0,00
10

porseleinen figurine

Bayreuth kunstabteiling - porseleinen figurine - no 20/147/10
€ 90,00 / € 150,00 € 0,00
11

Rosenthal W 18 cm porseleinen schotel

Een - Rosenthal W 18 cm porseleinen schotel - met gouden decor van figuurtje met bos bloemen
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
12

figurine van een opvliegende eend

Beswick - figurine van een opvliegende eend - H 17 cm
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
15

blauw en wit porseleinen dekselpot

Grote - blauw en wit porseleinen dekselpot - viermerk 19e eeuw China H 43 cm
€ 150,00 / € 250,00 € 0,00
34

Dresden porseleinen 37 delig serviesdeel

Prachtig - Dresden porseleinen 37 delig serviesdeel - vroeg 20e eeuw

€ 220,00 / € 350,00 € 0,00
46

wit porc theekopje

Vung Tau cargo - wit porc theekopje

€ 15,00 / € 25,00 € 12,00
48

famille rose borden

Twee - famille rose borden - Chin porselein 18e eeuw

€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
61

vaas Gouda plateel

Een - vaas Gouda plateel - H 16 cm decor "crayetera" Plazuid

€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
72

porseleinen vaas met "vogeldecor"

Chinees- porseleinen vaas met "vogeldecor" - 19/20e eeuw H 35 cm zegelmerk

€ 100,00 / € 150,00 € 0,00
75

model Japans imari kaststel

Klein - model Japans imari kaststel - 5 delen 19e eeuw (defecten)
€ 60,00 / € 100,00 € 48,00
76

Famille verte en rose kanton vaas

Grote zeer druk - Famille verte en rose kanton vaas - 19e eeuw H ca 65 cm
€ 1.500,00 / € 2.500,00 € 0,00
82

Yixing theepotje

Een - Yixing theepotje - met Chinese tekst en blindstempel
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
83

Delftse blauwe knobbelvazen

Stel van 2 - Delftse blauwe knobbelvazen - met chinoiserie decor in 4 cartouches H 36 cm, 8kantige voet en halsopening gemerkt Z:DEX Zacharias Dexstra "drie porteleyne astonne" 1722/1759
€ 800,00 / € 1.200,00 € 0,00
88

Chinese borden imari

Twee - Chinese borden imari - landschapdecor, 18e eeuw
€ 100,00 / € 150,00 € 0,00
89

"vogel" biscuit

Goük Vaga International - "vogel" biscuit - H 24 cm polychroom
€ 15,00 / € 25,00 € 12,00
104

blauw en wit Chinees porseleinen opiumpijpenkop

Een - blauw en wit Chinees porseleinen opiumpijpenkop - met een decor van vissers en figuren gemerkt met 6 merk (Vietnam 18/19e eeuw)
€ 100,00 / € 150,00 € 0,00
171

vaas H 25 cm met bladgouden bloemen

Hutschenreuther - vaas H 25 cm met bladgouden bloemen
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
192

lot Chinees kapucijner kop en schotel

Mooi - lot Chinees kapucijner kop en schotel
€ 50,00 / € 75,00 € 0,00
200

plateel flesvaas

Een - plateel flesvaas - aardewerk + groen gedrukte bolvaas India
€ 15,00 / € 25,00 € 12,00
205

presenteerschaaltje

Portugees - presenteerschaaltje - opengewerkt met polychroom decor 20e eeuw
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
208

kop en schotel

Een Japans eierschaal porseleinen kop en schotel

€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
209

18e eeuwse Delftse schotel

Antieke - 18e eeuwse Delftse schotel - W 35 cm
€ 100,00 / € 150,00 € 0,00
210

18e eeuwse Delftse schotel

€ 100,00 / € 150,00 € 0,00
211

18e eeuwse Delftse schotel

€ 100,00 / € 150,00 € 0,00