Er is gezocht op "Porselein, aardewerk & steengoed." Stop met zoeken
336

"mandarin" decor Engels aardewerk suikerpot

Antiek - "mandarin" decor Engels aardewerk suikerpot
€ 20,00 / € 30,00 -
89

"vogel" biscuit

Go√ľk Vaga International - "vogel" biscuit - H 24 cm polychroom
€ 15,00 / € 25,00 -
539

"Weimar" Katharina 45 delig ontbijtservies

Een - "Weimar" Katharina 45 delig ontbijtservies - wit pors met goud afgewerkt
€ 25,00 / € 40,00 -
209

18e eeuwse Delftse schotel

Antieke - 18e eeuwse Delftse schotel - W 35 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
210

18e eeuwse Delftse schotel

€ 100,00 / € 150,00 -
211

18e eeuwse Delftse schotel

€ 100,00 / € 150,00 -
1460

aardewerk duiven als lampvoet

Twee - aardewerk duiven als lampvoet
€ 10,00 / € 15,00 -
1727

aardewerk figurine

Engels - aardewerk figurine - van een tamboer H 35 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
1021

aardewerk fles met speelwerkje

Napoleon - aardewerk fles met speelwerkje - H 33 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
1119

aardewerk fruittest

Maastrichts - aardewerk fruittest
€ 10,00 / € 15,00 -
623

aardewerk kip met kuikens

Rood - aardewerk kip met kuikens
€ 15,00 / € 25,00 -
424

antieke beschilderde porseleinen medaillons

Twee - antieke beschilderde porseleinen medaillons
€ 25,00 / € 40,00 -
626

Antonius van Padua met crucifix

H 50 cm - Antonius van Padua met crucifix
€ 20,00 / € 30,00 -
266

baluster Delfts blauw vaasje

RAM Arnhem - baluster Delfts blauw vaasje - H 18 cm bloemdecor no 254
€ 15,00 / € 25,00 -
821

biscuit figurines

Twee - biscuit figurines - tafelbel met Napoleon als greep + mini koper strijkijzer
€ 15,00 / € 25,00 -
770

blauw Chinees aardewerk tempelleeuwtjes

Vijf - blauw Chinees aardewerk tempelleeuwtjes
€ 20,00 / € 30,00 -
104

blauw en wit Chinees porseleinen opiumpijpenkop

Een - blauw en wit Chinees porseleinen opiumpijpenkop - met een decor van vissers en figuren gemerkt met 6 merk (Vietnam 18/19e eeuw)
€ 100,00 / € 150,00 -
898

blauw en wit Chinees porseleinen schoteltje op standring

Een - blauw en wit Chinees porseleinen schoteltje op standring
€ 15,00 / € 25,00 -
15

blauw en wit porseleinen dekselpot

Grote - blauw en wit porseleinen dekselpot - viermerk 19e eeuw China H 43 cm
€ 150,00 / € 250,00 -
619

blauw en wit porseleinen kraagvazen

Twee - blauw en wit porseleinen kraagvazen - H 32 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
851

blauw herdenkingsbord

Delfts - blauw herdenkingsbord - + DB bord + antieke Delftse tegel
€ 15,00 / € 25,00 -
879

blauw steengoed zoutvaten

Twee - blauw steengoed zoutvaten
€ 15,00 / € 25,00 -
800

blauwe klok bij een groot lot div

Delfts - blauwe klok bij een groot lot div - Delfts blauw en wit aardewerk

€ 25,00 / € 40,00 -
253

Chin imari kop en schotel

Drie - Chin imari kop en schotel - 18e eeuw, 1x hersteld
€ 60,00 / € 100,00 -
1304

Chin pors vazen met deksel

Twee - Chin pors vazen met deksel - 20e eeuw
€ 15,00 / € 25,00 -