Er is gezocht op "Porselein, aardewerk & steengoed." Stop met zoeken
1673

plateel kleine vaasjes

Twee -plateel kleine vaasjes - + dekseldoosje
€ 15,00 / € 25,00 -
1692

plateel vaas met oren op voet

Arnhem met haantje gemerkte - plateel vaas met oren op voet - H 28 cm
€ 45,00 / € 60,00 -
1693

plateel bolvaasje met tapse hals

Arnhem met haantje gemerkte - plateel bolvaasje met tapse hals - H 26 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
1694

twee plateel vazen

Flora Gouda -twee plateel vazen - Aster, H 18 en 33 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
1696

no 353 H 20, W 25 cm ca

Een Plazuid Gouda cache pot - no 353 H 20, W 25 cm ca
€ 20,00 / € 30,00 -
1698

aardewerk cache pot

Engels -aardewerk cache pot - + 2 vaasjes
€ 10,00 / € 15,00 -
1700

pillendoosjes

12 div -pillendoosjes - allen met muziekwerkje
€ 40,00 / € 60,00 -
1713

biscuit bloembakjes met figuurtjes

Twee -biscuit bloembakjes met figuurtjes
€ 5,00 / € 10,00 -
1715

porseleinen gebakstel

Tiendelig -porseleinen gebakstel
€ 5,00 / € 10,00 -
1716

Plazuid jardinière

Een -Plazuid jardinière - + po + 2 bloemhangers Gouda plateel
€ 15,00 / € 25,00 -
1717

Plazuid melkkan

Gouda "mayona" - Plazuid melkkan - H 16 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
1718

plateel jardinière

Gouda -plateel jardinière - + inktpot + koolbakje
€ 20,00 / € 30,00 -
1728

peper, zout en oliestelletje Chinees

Een -peper, zout en oliestelletje Chinees - 20e eeuw
€ 5,00 / € 10,00 -
1734

porseleinen chocoladekan

Een -porseleinen chocoladekan - in koloniale stijl
€ 30,00 / € 45,00 -
1736

blauw met wit Chin aardewerk gemberpotten

Twee -blauw met wit Chin aardewerk gemberpotten
€ 20,00 / € 30,00 -