Er is gezocht op "Porselein, aardewerk & steengoed." Stop met zoeken
156

celadon borden

Twee - celadon borden - W 22/20 en 16 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
157

celadon kommen

Twee -celadon kommen - W 15 en 13 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
158

Schotel

Blauw en wit Japans porseleinen -Schotel- 20e eeuw W30 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
160

swatow schaaltje

Een -swatow schaaltje - + celadon vaasje + terra schaaltje
€ 50,00 / € 75,00 -
161

blauw wit Chinees porseleinen schotels

Twee -blauw wit Chinees porseleinen schotels - Swatow 17e eeuw
€ 200,00 / € 300,00 -
179

Chin porseleinen vaas

Blauw met wit -Chin porseleinen vaas - 20e eeuw H 60 cm ca
€ 60,00 / € 100,00 -
190

blauw witte diepe schotel

Een -blauw witte diepe schotel - 16/17e eeuw W 33 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
191

celadon schotel

Een -celadon schotel - 30,5 cm W met bloemmotief decor 17e eeuw (glazuurkwab)
€ 100,00 / € 150,00 -
192

lot Chinees kapucijner kop en schotel

Mooi - lot Chinees kapucijner kop en schotel
€ 50,00 / € 75,00 -
205

presenteerschaaltje

Portugees - presenteerschaaltje - opengewerkt met polychroom decor 20e eeuw
€ 20,00 / € 30,00 -
208

eierschaal porseleinen kop en schotel

Een Japans -eierschaal porseleinen kop en schotel
€ 20,00 / € 30,00 -
209

aardewerk kind met poes

Max Roes Rodach - aardewerk kind met poes - schade
€ 20,00 / € 30,00 -
221

celadon vaasje

Een -celadon vaasje - + houten Chinees figuurtje + groen dekseldoosje
€ 40,00 / € 60,00 -
226

kop en schotel Chinees rijst decor

1x - kop en schotel Chinees rijst decor - + 1 kop en schotel Japans 19e eeuw
€ 15,00 / € 25,00 -
231

ovale mand met onder schotel

Wedgewood -ovale mand met onder schotel
€ 100,00 / € 150,00 -
235

Gouden 8K ring met toermalijn

Een -Gouden 8K ring met toermalijn-
€ 165,00 / € 225,00 -
237

Delfts blauwe W 35 cm schotel

Grote -Delfts blauwe W 35 cm schotel - + 2 imari borden + retro vaas H 32 cm (4x)
€ 15,00 / € 25,00 -
240

polychroom eiken Mariabeeld

Een -polychroom eiken Mariabeeld
€ 400,00 / € 600,00 -
250

Italiaan polychroom aardewerk kaststel

Driedelig - Italiaan polychroom aardewerk kaststel
€ 10,00 / € 15,00 -
251

celadon dekseldoos

Witte -celadon dekseldoos - + blauw witte diepe schotel W 13 en 19 cm 16/17e eeuw China
€ 120,00 / € 200,00 -
259

bont schaaltje

Amsterdams - bont schaaltje (barst) - met zilveren hengsel
€ 20,00 / € 30,00 -
269

schotel wit met gouden paradijsvogels

Furstenberg - schotel wit met gouden paradijsvogels - West Germany gemerkt no 3458 031
€ 20,00 / € 30,00 -
271

porseleinen Quan Yin

H 16 cm -porseleinen Quan Yin - + W 12 cm celadon schaaltje
€ 20,00 / € 30,00 -
272

Satsuma theeserviesje

Een Japans -Satsuma theeserviesje- met Geishaportret in bodemkopjes, compleet 6 persoons
€ 30,00 / € 45,00 -
282

celadon schaaltje

Een -celadon schaaltje - + polychroom tegel
€ 20,00 / € 30,00 -