2

Olieverf Jos va Wunnik uit 1992

Schilderij op paneel 42x62 cm -Olieverf Jos va Wunnik uit 1992
€ 100,00 / € 150,00 -
5

Frans Hollaardt

Gouache -Frans Hollaardt - "haven Amsterdam" 40x50 cm gesign R.O. in lijst
€ 300,00 / € 450,00 -
11

woodblockprint van een Indische danseres

Een -woodblockprint van een Indische danseres - 30x50 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
26

vogels en een bloesemtak, Chinese afb in lijst

Twee -vogels en een bloesemtak, Chinese afb in lijst - ca 30x50 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
46

etsen Amsterdam

Twee -etsen Amsterdam - 1x Rodenburg gesign met potlood
€ 20,00 / € 30,00 -
63

"Chinees landschap met bergen en boten"

Aquarel -"Chinees landschap met bergen en boten"- 24x24 cm

€ 20,00 / € 30,00 -
65

Marius Bauer/

Een -Marius Bauer/-; ets 47x33,5 cm gesign. In de plaat "Oosterse moskee, figuren op de voorgrond"
€ 200,00 / € 300,00 -
66

ter Meulen

Een -ter Meulen- opgehoogd met wit: tekening kudde schapen met herder 40x60 cm gesign. L.O.
€ 200,00 / € 300,00 -
70

William Philips

Gesigneerd -William Philips - "Martha" 50x60 cm
€ 1.500,00 / € 2.500,00 -
71

Chris ten Bruggenkate

Olieverf op hout -Chris ten Bruggenkate - init T.B.K. en '74 "dode bomen", 22x94 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
72

Ten Bruggenkate

Doek 60x70 cm -Ten Bruggenkate - gesign L.O. "Vlaams landschap"
€ 220,00 / € 350,00 -
76

"notitie uit Bretagne"

Houtsnede -"notitie uit Bretagne" - 36x36 cm gesign L.O.
€ 140,00 / € 210,00 -
80

Jan Rijlaarsdam

Olieverf op doek -Jan Rijlaarsdam - gesign R.O. 50x80 cm "straat met figuren"
€ 650,00 / € 1.000,00 -

"zomers stadgezicht met figuren"

Schilderij op paneel 18x20 cm R.O. gesigneerd -"zomers stadgezicht met figuren"
€ 400,00 / € 600,00 -
85

"Drijvende markt Indonesiƫ" Hasan Djaafar

Olieverf op doek - "Drijvende markt Indonesië" Hasan Djaafar - gesign R.O. 200x95 cm (doek schade)

€ 400,00 / € 600,00 -
93

"interieur met figuren" olieverf op doek

Schilderij -"interieur met figuren" olieverf op doek - M Hasenhof? 40x60 cm
€ 40,00 / € 60,00 -

"compositie met landschap 8" 80x24 cm 3202 beschrijving achterop gesign

€ 60,00 / € 100,00 -
100

Jan van den Thillart

Litho; 13/14 uit 1958 -Jan van den Thillart - "bloemen en wolken" 30x40 cm, gesign potlood
€ 60,00 / € 100,00 -
101

Jan van den Thillart

Litho 5/10 -Jan van den Thillart - ca. 40x60 cm gesign potlood R.O. "oud 's Hertogenbosch"
€ 60,00 / € 100,00 -
104

Th. De Bock

Een -Th. De Bock-: potloodtekening "Boerderij met watertje op voorgrond"
€ 60,00 / € 90,00 -
105

onbekende mstr "geitenhoeder"

Olieverf op board - onbekende mstr "geitenhoeder" - 22x30 cm

€ 100,00 / € 150,00 -
106

"schepen in de haven"

Olieverfschilderijtje - "schepen in de haven" - ca. 20x30 cm geen signatuur

€ 100,00 / € 150,00 -
108

Jacques Poppeliers

Doek 30x40 cm - Jacques Poppeliers - "3 staande figuren"
€ 30,00 / € 60,00 -
116

Anton Voorzanger

Gemengde techniek -Anton Voorzanger - "zelfportret" 30x40 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
119

Gijs van der Steen

Olieverf op doek - Gijs van der Steen - abstract 50x70 cm, gesign R.O.
€ 50,00 / € 75,00 -