5

H.A. van Ingen

Olieverf op paneel - H.A. van Ingen - "koeien" gesign ro 10,5x13,5 cm in lijst
€ 300,00 / € 450,00 -
6

Herman Moerkerk

Olieverf op paneel - Herman Moerkerk - gesign lo 26x21 cm "straatje met witte huisjes" in lijst
€ 350,00 / € 500,00 -
16

Jan Mankes

Houtsnede op rijstpapier - Jan Mankes - "jonge kauw" 16x17 cm gesigneerd met potlood
€ 250,00 / € 400,00 -
43

kaart in lijst

Orbis per creationem inflituters - kaart in lijst - 47x33 cm met passe partout en lijst
€ 60,00 / € 100,00 -
44

landkaart in lijst

Een - landkaart in lijst - "de Reysen christi des Heyland" 47x33 cm in passe partout en lijst
€ 60,00 / € 100,00 -
66

CF Daubigny

Ets - CF Daubigny - "la Noël de village" 10x20 cm herkomst Borzo
€ 20,00 / € 30,00 -
72

"wintergezicht"

Olieverf op paneel - "wintergezicht" - 12x18 cm gesign lo
€ 60,00 / € 100,00 -
74

olieverf op paneel onbekende meester

18e eeuws - olieverf op paneel onbekende meester - "herbergtafereel" 50x60 cm
€ 240,00 / € 400,00 -
90

Constant

Litho 27/250 - Constant - 50x66 cm gesigneerd lo "kunstschilder op gele achtergrond"
€ 250,00 / € 400,00 -
93

"portret schrijvend meisje "

Haagse school eind 19e eeuw schilderij op doek - "portret schrijvend meisje " - 33x39 cm
€ 200,00 / € 400,00 -
94

"liggende leeuw"

Reproductie tekening - "liggende leeuw" - naar Rembrandt
€ 10,00 / € 15,00 -
101

Amando Modigliani?

Tekening "liggend naakt" - Amando Modigliani? - 20x30 cm
€ 300,00 / € 450,00 -
105

Corneille

Litho - Corneille - 168/200 gesign ro en 04 "impression de la Havanna 2"
€ 300,00 / € 450,00 -
106

Corneille

Litho - Corneille - "vogels" 32x26 cm gesign en genummerd uit 1993
€ 300,00 / € 450,00 -
107

Corneille

Litho uit 1993 - Corneille - 14/200 27x33 cm gesign ro
€ 300,00 / € 450,00 -
108

Jacques Poppeliers

Doek 30x40 cm - Jacques Poppeliers - "3 staande figuren"
€ 60,00 / € 100,00 -
109

Karel Appel

Litho - Karel Appel - no 33 uit 75 gesign potlood ro 40x50 cm
€ 500,00 / € 750,00 -
110

Anton Rooskens

Litho - Anton Rooskens - nuova fogrlizo grafica club, blindstempel en gesign ro potlood 68x48,5 cm 72/100
€ 300,00 / € 450,00 -

Louis Apol

Aquarel - Louis Apol - "twee figuren bij waterput in zomers landschap" gesign lo, 29x36 cm
€ 450,00 / € 600,00 -
119

Gijs van der Steen

Olieverf op doek - Gijs van der Steen - abstract 50x70 cm, gesign ro
€ 100,00 / € 150,00 -
120

Gijs van der Steen

Abstract schilderij - Gijs van der Steen - 60x90 cm gesigneerd ro
€ 75,00 / € 125,00 -
135

P van der Hem

Vijf politieke spotprenten - P van der Hem - (litho's) in lijsten elk ca 30x38 cm gesign in de steen
€ 150,00 / € 250,00 -
137

G Hering

Olieverf op doek - G Hering - "portret van een visserman" 33x43 cm gesign ro en 1932
€ 160,00 / € 250,00 -
138

Maria van Heeswijk

Olieverf op linnen - Maria van Heeswijk - "valle del rio negro" 45x95 cm gesign ro en achterop
€ 400,00 / € 600,00 -
139

Nora Tholhuijsen

Olieverf - Nora Tholhuijsen - "halse barrier" 60x160 gesign reverse en 2006
€ 450,00 / € 700,00 -