105

onbekende mstr "geitenhoeder"

Olieverf op board - onbekende mstr "geitenhoeder" - 22x30 cm

€ 100,00 / € 150,00 -
406

Ansichten

Drie kleine -Ansichten- in lijst "Amersfoort"
€ 10,00 / € 15,00 -
464

Florence

Kleurets -Florence-, gesign. onduidelijk
€ 10,00 / € 15,00 -
581

"viooltjes"

Schilderijtje -"viooltjes" - 20x40 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
652

"witte bloemen in rode vaas"

Stilleven met -"witte bloemen in rode vaas" - litho onduidelijk gesign R.O.
€ 15,00 / € 25,00 -
1334

dressoirstuk

Een -dressoirstuk - 40x80 cm "landschap met water"
€ 10,00 / € 15,00 -
671

P Polman

Olieverf op doek 30x40 cm gesign - P Polman - "kruik met druiven en appels"
€ 15,00 / € 25,00 -
699

borduurwerk in lijst

Een -borduurwerk in lijst - gesign W.S. 60x70 cm
€ 5,00 / € 10,00 -
1260

gravure stadspoort

Prent -gravure stadspoort
€ 10,00 / € 15,00 -
1266

"kerk met 2 torens"

Ets -"kerk met 2 torens" - onbek mstr
€ 10,00 / € 15,00 -
1317

R Kalmthout

Plakkaatverf - R Kalmthout - "duinlandschap" 30x50 cm gesign r.o.
€ 10,00 / € 15,00 -
343

Gerard Dijkstra

Stilleven - Gerard Dijkstra - met plakkaatverf 40x60 cm

€ 10,00 / € 15,00 -
444

handwerk in lijst

Tweemaal -handwerk in lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
1396

"avondrood"

Schilderij -"avondrood" - + dressoirstuk olieverf 30x80 cm in lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
1479

Haida Salmon; Skaagi "vis"

Litho -Haida Salmon; Skaagi "vis"
€ 10,00 / € 15,00 -
11

woodblockprint van een Indische danseres

Een -woodblockprint van een Indische danseres - 30x50 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
26

vogels en een bloesemtak, Chinese afb in lijst

Twee -vogels en een bloesemtak, Chinese afb in lijst - ca 30x50 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
354

R v.d. Have

Aquarel met wit -R v.d. Have - "vrouw met emmer" 18x26 cm gesign
€ 15,00 / € 25,00 -
364

Ton Orthem?

Litho "Exotic summer", onduidelijk gesign. -Ton Orthem?-
€ 15,00 / € 25,00 -
433

Theo den bon?

Twee litho's - Theo den bon? - "Waddingsveen" gesign en genumm
€ 20,00 / € 30,00 -
490

aquarel uit 1996

Een -aquarel uit 1996 - "bloesem" 29x42 cm init JJ
€ 15,00 / € 25,00 -
523

oude gravures "Willemstad"

Twee - oude gravures "Willemstad"
€ 15,00 / € 25,00 -
576

afbeelding van een schilderij van Ed Frankfort

Een -afbeelding van een schilderij van Ed Frankfort - "Kniertje" 40x60 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
587

V Hulsei "de monnik"

Druk -V Hulsei "de monnik"
€ 15,00 / € 25,00 -
593

modeprenten in lijst

Drie -modeprenten in lijst - + prenten in koker
€ 15,00 / € 25,00 -