60

"portret ve oude man"

Olieverf op eiken paneel - "portret ve oude man" - 18x24 cm onbek mstr
€ 50,00 / € 75,00 -
1358

J Koenen

Aquarel "bamboebos" in Indonesi├ź - J Koenen - gesigneerd
€ 15,00 / € 25,00 -
423

Kenzo

Litho - Kenzo - gesign "hazom hens" + afb in kleur onduidelijk gesign
€ 8,00 / € 12,00 -
900

prent "Geffen"

Een - prent "Geffen"
€ 5,00 / € 10,00 -
899

Maisland

Ets - Maisland - gesign ro 20x25 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
47

Victor Bauffe

Olieverf op doek - Victor Bauffe - "schaapskooi" 20x25 cm gesigneerd

€ 175,00 / € 250,00 -
30

Peter Satijn

Collage gemengde techniek "bogensch├╝tze"- Peter Satijn - uit 2005
€ 50,00 / € 75,00 -
140

ML van Erp

Olieverf op doek - ML van Erp - "boom in kustlandshap" 60x80 cm gesign en 2005 achterop
€ 100,00 / € 150,00 -
187

Van Anrooij

Olieverf op doek - Van Anrooij - "riviergezicht met boten" 50x100 cm gesign
€ 120,00 / € 200,00 -
157

Harry van Rosmalen

Druk - Harry van Rosmalen - 23x13 cm vouwtje aan linker en rechter bovenhoeken
€ 10,00 / € 15,00 -
996

Adriaan vd Borg

Litho "zwanen" - Adriaan vd Borg - 28x53 cm
607

afb van beroemde schilderijen

Vier - afb van beroemde schilderijen - in zwarte lijstjes
€ 10,00 / € 15,00 -
343

Gerard Dijkstra

Stilleven - Gerard Dijkstra - met plakkaatverf 40x60 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
638

houtsnede "straatje"

Een - houtsnede "straatje"
€ 15,00 / € 25,00 -
765

"stadsgezicht met bruggetje"

Litho - "stadsgezicht met bruggetje" - + plaat in lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
1318

imporessionistisch landschapje

Olieverf op doek - imporessionistisch landschapje - 20x25 cm gesign ro

€ 15,00 / € 25,00 -
1524

stilleven "groene pot met kersen"

25x40 cm onbekende meester - stilleven "groene pot met kersen"- (gaatje in doek lo)
€ 15,00 / € 25,00 -
13

prent Het Paardeveld te Utrecht

Prent - zicht op het Paardeveld te Utrecht

€ 15,00 / € 25,00 -
1410

in passe partout "bloemen in groene vaas"

Aquarel W Veugelers - in passe partout "bloemen in groene vaas"
€ 20,00 / € 30,00 -
1339

ingekleurde prenten in lijst

Vier - ingekleurde prenten in lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
1299

"twee vrouwfiguren"

Chinese schildering op fineer 20x25 cm - "twee vrouwfiguren"
€ 10,00 / € 15,00 -
576

grote afbeelding in lijst

Viermaal - grote afbeelding in lijst
€ 10,00 / € 20,00 -
636

ets "Brugge"

Gekleurde - ets "Brugge"
€ 15,00 / € 25,00 -
668

Daan Gielen

Houtsnede - Daan Gielen - "famille ui" gesign en EA + "moeras indrukken" drieluik
€ 20,00 / € 30,00 -
669

A vd Burgt

Lino - A vd Burgt - "middernacht" 81 82 + 2 div in lijst
€ 15,00 / € 25,00 -