198

Thijs van der Schild

Olieverf op doek - Thijs van der Schild - "dansend paar" 50x60 cm gesigneerd ro
€ 50,00 / € 75,00 -
222

"oude vrouw met mutsje"

Olieverf op triplex - "oude vrouw met mutsje" - 16x26 cm
€ 25,00 / € 40,00 -
286

afbeelding de illuminatie van het stadhuis te Amsterdam

Een -afbeelding de illuminatie van het stadhuis te Amsterdam - mei 1768 opticaprent
€ 30,00 / € 45,00 -
343

Gerard Dijkstra

Stilleven - Gerard Dijkstra - met plakkaatverf 40x60 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
1396

"avondrood"

Schilderij -"avondrood" - + dressoirstuk olieverf 30x80 cm in lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
699

borduurwerk in lijst

Een -borduurwerk in lijst - gesign W.S. 60x70 cm
€ 5,00 / € 10,00 -
966

gekleurde cliché druk

Een -gekleurde cliché druk - "koninklijke marchaussee"
€ 5,00 / € 10,00 -
1317

R Kalmthout

Plakkaatverf - R Kalmthout - "duinlandschap" 30x50 cm gesign ro
€ 10,00 / € 15,00 -
615

"vallei du Rhône" gesign onduidelijk

Aquarel - "vallei du Rhône" gesign onduidelijk
€ 10,00 / € 15,00 -
807

2 div kleurprentjes in lijst

"koud in de kerk"= -2 div kleurprentjes in lijst
€ 15,00 / € 25,00 -
1352

Hobbe Smith

Oleografie op paneel 25x50 cm - Hobbe Smith - "holl tafereel met zeilboten" gesign ro
€ 20,00 / € 30,00 -
490

aquarel uit 1996

Een -aquarel uit 1996 - "bloesem" 29x42 cm init JJ
€ 15,00 / € 25,00 -
515

tekening drie poesjes

Een -tekening drie poesjes - gesign ro 21x31 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
587

V Hulsei "de monnik"

Druk -V Hulsei "de monnik"
€ 15,00 / € 25,00 -
636

ets "Brugge"

Gekleurde - ets "Brugge"
€ 15,00 / € 25,00 -
671

P Polman

Olieverf op doek 30x40 cm gesign - P Polman - "kruik met druiven en appels"
€ 15,00 / € 25,00 -
724

Hohmann "Gilze"

"pentekening (druk) - Hohmann "Gilze"
€ 20,00 / € 30,00 -
755

kaart van Brabant in lijst

Een -kaart van Brabant in lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
811

Blanka Pesja

Litho -Blanka Pesja -gesign ro ca 20x30 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
848

litho "grote kerk ïn Oss"

Een -litho "grote kerk ïn Oss" - Adriaan vd Berg + 2 div in lijst
€ 15,00 / € 25,00 -
903

Borduursels

Twee Hongaarse -Borduursels- "Oogstfeest" in lijsten
€ 15,00 / € 25,00 -
991

"stilleven met fruit en kruik"

Olieverf op doek -"stilleven met fruit en kruik" - niet gesign 40x50 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
1040

Etsje in lijst

Een -Etsje in lijst- "Rietgedekte boerenwoning"
€ 10,00 / € 15,00 -
1149

2 litho's in lijst

Laetitia de Haas en onbekend -2 litho's in lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
1306

"vertrouwelijkheden"

Litho -"vertrouwelijkheden" - gesign ro
€ 10,00 / € 15,00 -