699

borduurwerk in lijst

Een -borduurwerk in lijst - gesign W.S. 60x70 cm
€ 5,00 / € 10,00 -
966

gekleurde cliché druk

Een -gekleurde cliché druk - "koninklijke marchaussee"
€ 5,00 / € 10,00 -
343

Gerard Dijkstra

Stilleven - Gerard Dijkstra - met plakkaatverf 40x60 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
615

"vallei du Rhône" gesign onduidelijk

Aquarel - "vallei du Rhône" gesign onduidelijk
€ 10,00 / € 15,00 -
755

kaart van Brabant in lijst

Een -kaart van Brabant in lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
1040

Etsje in lijst

Een -Etsje in lijst- "Rietgedekte boerenwoning"
€ 10,00 / € 15,00 -
1306

"vertrouwelijkheden"

Litho -"vertrouwelijkheden" - gesign ro
€ 10,00 / € 15,00 -
1317

R Kalmthout

Plakkaatverf - R Kalmthout - "duinlandschap" 30x50 cm gesign ro
€ 10,00 / € 15,00 -
1396

"avondrood"

Schilderij -"avondrood" - + dressoirstuk olieverf 30x80 cm in lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
354

R vd Have

Aquarel met wit -R vd Have - "vrouw met emmer" 18x26 cm gesign
€ 15,00 / € 25,00 -
490

aquarel uit 1996

Een -aquarel uit 1996 - "bloesem" 29x42 cm init JJ
€ 15,00 / € 25,00 -
515

tekening drie poesjes

Een -tekening drie poesjes - gesign ro 21x31 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
522

Willy Rams

Aquatint - Willy Rams - in passe partout en lijst gesign
€ 15,00 / € 25,00 -
559

"vogeltje" op hard kunststof ondergrond

Schilderij -"vogeltje" op hard kunststof ondergrond - init M.M.
€ 15,00 / € 25,00 -
579

"la marseillaise"

Hansi Lith -"la marseillaise" - 149/300 gesign potlood
€ 15,00 / € 25,00 -
587

V Hulsei "de monnik"

Druk -V Hulsei "de monnik"
€ 15,00 / € 25,00 -
636

ets "Brugge"

Gekleurde - ets "Brugge"
€ 15,00 / € 25,00 -
671

P Polman

Olieverf op doek 30x40 cm gesign - P Polman - "kruik met druiven en appels"
€ 15,00 / € 25,00 -
807

2 div kleurprentjes in lijst

"koud in de kerk"= -2 div kleurprentjes in lijst
€ 15,00 / € 25,00 -
811

Blanka Pesja

Litho -Blanka Pesja -gesign ro ca 20x30 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
848

litho "grote kerk ïn Oss"

Een -litho "grote kerk ïn Oss" - Adriaan vd Berg + 2 div in lijst
€ 15,00 / € 25,00 -
849

"landschap met kerktoren op achtergrond" W Boeijen 20x30 cm gesign ro

Olieverf op doek -"landschap met kerktoren op achtergrond" W Boeijen 20x30 cm gesign ro
€ 15,00 / € 25,00 -
903

Borduursels

Twee Hongaarse -Borduursels- "Oogstfeest" in lijsten
€ 15,00 / € 25,00 -
991

"stilleven met fruit en kruik"

Olieverf op doek -"stilleven met fruit en kruik" - niet gesign 40x50 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
1025

poster uit 1964

"the shadows"-poster uit 1964
€ 15,00 / € 25,00 -