Logo

Catalogus

Er is gezocht op "Schilderijen en werk op papier." Stop met zoeken
Nummer   Naam Verwachte opbrengst Huidig bod
699

borduurwerk in lijst

Een -borduurwerk in lijst - gesign W.S. 60x70 cm
Schilderijen en werk op papier
€ 5,00 / € 10,00 -
343

Gerard Dijkstra

Stilleven - Gerard Dijkstra - met plakkaatverf 40x60 cm


Schilderijen en werk op papier
€ 10,00 / € 15,00 -
406

Ansichten

Drie kleine -Ansichten- in lijst "Amersfoort"
Schilderijen en werk op papier
€ 10,00 / € 15,00 -
444

handwerk in lijst

Tweemaal -handwerk in lijst
Schilderijen en werk op papier
€ 10,00 / € 15,00 -
464

Florence

Kleurets -Florence-, gesign. onduidelijk
Schilderijen en werk op papier
€ 10,00 / € 15,00 -
576

afbeelding van een schilderij van Ed Frankfort

Een -afbeelding van een schilderij van Ed Frankfort - "Kniertje" 40x60 cm
Schilderijen en werk op papier
€ 10,00 / € 15,00 -
615

"vallei du Rhône" gesign onduidelijk

Aquarel - "vallei du Rhône" gesign onduidelijk
Schilderijen en werk op papier
€ 10,00 / € 15,00 -
903

Borduursels

Twee Hongaarse -Borduursels- "Oogstfeest" in lijsten
Schilderijen en werk op papier
€ 10,00 / € 15,00 -
1127

Carmi Botteling

Litho -Carmi Botteling - 20/22 gesign L.O.
Schilderijen en werk op papier
€ 10,00 / € 15,00 -
1164

kleurrijke tekening van akker met kievitseierenzoeker

Afb in lijst -kleurrijke tekening van akker met kievitseierenzoeker - geen signatuur
Schilderijen en werk op papier
€ 10,00 / € 15,00 -
1218

"bid en werk"

Houtsnede -"bid en werk" - gesign R.O. J.H.?
Schilderijen en werk op papier
€ 10,00 / € 15,00 -
1260

gravure stadspoort

Prent -gravure stadspoort
Schilderijen en werk op papier
€ 10,00 / € 15,00 -
1266

"kerk met 2 torens"

Ets -"kerk met 2 torens" - onbek mstr
Schilderijen en werk op papier
€ 10,00 / € 15,00 -
1317

R Kalmthout

Plakkaatverf - R Kalmthout - "duinlandschap" 30x50 cm gesign r.o.
Schilderijen en werk op papier
€ 10,00 / € 15,00 -
1334

dressoirstuk

Een -dressoirstuk - 40x80 cm "landschap met water"
Schilderijen en werk op papier
€ 10,00 / € 15,00 -
1396

"avondrood"

Schilderij -"avondrood" - + dressoirstuk olieverf 30x80 cm in lijst
Schilderijen en werk op papier
€ 10,00 / € 15,00 -
1439

gravure "klederdrachten"

Een -gravure "klederdrachten"
Schilderijen en werk op papier
€ 10,00 / € 15,00 -
1440

"altaar met priester"

Schilderij -"altaar met priester"
Schilderijen en werk op papier
€ 10,00 / € 15,00 -
1441

"kruik met appel"

Schilderij -"kruik met appel"
Schilderijen en werk op papier
€ 10,00 / € 15,00 -
1479

Haida Salmon; Skaagi "vis"

Litho -Haida Salmon; Skaagi "vis"
Schilderijen en werk op papier
€ 10,00 / € 15,00 -
26

vogels en een bloesemtak, Chinese afb in lijst

Twee -vogels en een bloesemtak, Chinese afb in lijst - ca 30x50 cm
Schilderijen en werk op papier
€ 15,00 / € 25,00 -
159

Ex libris van "Ted Felen" in lijst

Jan P.C. v Doorn - Ex libris van "Ted Felen" in lijst
Schilderijen en werk op papier
€ 15,00 / € 25,00 -
204

Marius Jansen

Ets; -Marius Jansen - "zadelstraat Utrecht" 15x35 cm, gesign potlood R.O.
Schilderijen en werk op papier
€ 15,00 / € 25,00 -
354

R v.d. Have

Aquarel met wit -R v.d. Have - "vrouw met emmer" 18x26 cm gesign
Schilderijen en werk op papier
€ 15,00 / € 25,00 -
364

Ton Orthem?

Litho "Exotic summer", onduidelijk gesign. -Ton Orthem?-
Schilderijen en werk op papier
€ 15,00 / € 25,00 -
Federatie van Taxateurs Makelaars Veilinghouders in Roerende Zaken
Register veilinghouder