141

"boomgaard" onbekende schilder

Aquarel - "boomgaard" onbekende schilder - 30x40 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
338

"bootjes"

Olieverf op papier - "bootjes" - 50x60 cm gesign ro
€ 30,00 / € 45,00 -

"compositie met landschap 8" 80x24 cm 3202 beschrijving achterop gesign

€ 60,00 / € 100,00 -
1062

"huis Rijnenburg bij Koudekerk"

Gravure - "huis Rijnenburg bij Koudekerk" - 7x10 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
337

"Indonesisch landschap"

Olieverf op board - "Indonesisch landschap" - 50x60 cm gesign onduidelijk lo
€ 30,00 / € 45,00 -
757

"landshap met huizen en water"

Schilderijtje op paneel signatuur onleesbaar - "landshap met huizen en water" - 30x40 cm
€ 25,00 / € 40,00 -
1130

"man met stok op de rug gezien"

Aquarel - "man met stok op de rug gezien" - 33x60 cm

€ 40,00 / € 60,00 -
895

"meisje in de tuin" gesign ro

Olieverf op doek 50x70 cm - "meisje in de tuin" gesign ro
€ 20,00 / € 30,00 -
758

"molen ah water met boot"

Olieverf op triplex - "molen ah water met boot" - 40x60 cm niet gesign
€ 20,00 / € 30,00 -
222

"oude vrouw met mutsje"

Olieverf op triplex - "oude vrouw met mutsje" - 16x26 cm
€ 25,00 / € 40,00 -
1319

"parklandschap" onbek mstr

Olieverf op doek 70x100 cm - "parklandschap" onbek mstr

€ 40,00 / € 60,00 -
1175

"per Aspera ad astra"

Olieverf op doek - "per Aspera ad astra" - langs de lastige wegen bereikt men sterren geschilderd wapen gesign ro
€ 30,00 / € 45,00 -
60

"portret ve oude man"

Olieverf op eiken paneel - "portret ve oude man" - 18x24 cm onbek mstr
€ 50,00 / € 75,00 -
59

"portret ve oude man"

€ 50,00 / € 75,00 -
1173

"rododendrons"

Olieverf op doek - "rododendrons" - 60x80 cm onbek meester
€ 15,00 / € 25,00 -
765

"stadsgezicht met bruggetje"

Litho - "stadsgezicht met bruggetje" - + plaat in lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
775

"stadsgezicht"

Litho - "stadsgezicht" - gesign met potlood 35x30 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
681

"stadsgezicht"

Acryl schilderij - "stadsgezicht" - 70x80 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
1248

"stadspoort"

€ 30,00 / € 45,00 -
1350

"stilleven met zoutvat, geweer en jas"

Olieverf - "stilleven met zoutvat, geweer en jas" - 60x80 cm onduidelijk gesign ro
€ 15,00 / € 25,00 -
474

"tijger"

Plakkaatverf - "tijger" - 40x60 cm monogram BS
€ 10,00 / € 15,00 -
1299

"twee vrouwfiguren"

Chinese schildering op fineer 20x25 cm - "twee vrouwfiguren"
€ 10,00 / € 15,00 -
745

"zeilschepen"

Olieverf op paneel - "zeilschepen" - 18x27 cm onbek mstr
€ 60,00 / € 100,00 -
630

2 prenten

Bern en Aken - 2 prenten - + borduurwerkje in lijst + schrijverstoren A'dam, doek (4x)
€ 15,00 / € 25,00 -
749

A Basheim

Gem techniek "chrysanten in bolvaas" - A Basheim - gesign ro
€ 20,00 / € 30,00 -