1321

"beekje met berken" gesign ro

Olieverf op board 50x60 cm - "beekje met berken" gesign ro
€ 30,00 / € 45,00 -
1374

"bomen"

Olieverf op doek - "bomen" - 40x60 cm
€ 20,00 / € 30,00 -

"compositie met landschap 8" 80x24 cm 3202 beschrijving achterop gesign

€ 60,00 / € 100,00 -
826

"drinkend wild"

Olieverf op doek 60x80 cm - "drinkend wild" - gesign ro + gobelin in lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
803

"figuren bij een brug"

Steendruk/ 4 stuks - "figuren bij een brug" - 19e eeuw
€ 50,00 / € 80,00 -
520

"Katwijk" aquarel gesign lo

M de jongere (MJ Drullman) - "Katwijk" aquarel gesign lo - 33x49 cm
€ 80,00 / € 120,00 -
1130

"man met stok op de rug gezien"

Aquarel - "man met stok op de rug gezien" - 33x60 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
1011

"moeder en kind bij geitje"

Olieverf op doek 50x60 cm - "moeder en kind bij geitje" - zonder signatuur
€ 60,00 / € 100,00 -
124

"naakt"

Schildering in zwarte verf - "naakt" - 27x45 mcm gesign
€ 120,00 / € 200,00 -
222

"oude vrouw met mutsje"

Olieverf op triplex - "oude vrouw met mutsje" - 16x26 cm
€ 25,00 / € 40,00 -
1319

"parklandschap" onbek mstr

Olieverf op doek 70x100 cm - "parklandschap" onbek mstr
€ 40,00 / € 60,00 -
327

"portret van een jonge vrouw"

Olieverf op doek - "portret van een jonge vrouw" - gesign l.o. "Kelder" 50x70 cm
€ 1.200,00 / € 2.000,00 -
106

"schepen in de haven"

Olieverfschilderijtje - "schepen in de haven" - ca 20x30 cm geen signatuur
€ 100,00 / € 150,00 -
1248

"stadspoort"

€ 30,00 / € 45,00 -
1350

"stilleven met zoutvat, geweer en jas"

Olieverf - "stilleven met zoutvat, geweer en jas" - 60x80 cm onduidelijk gesign ro
€ 15,00 / € 25,00 -
827

"sunny lake in laxet glen"

Aquarel - "sunny lake in laxet glen"- ca 20x25 cm in passe partout uit 1983 Maurice Heath
€ 20,00 / € 30,00 -
615

"vallei du Rhône" gesign onduidelijk

Aquarel - "vallei du Rhône" gesign onduidelijk
€ 10,00 / € 15,00 -
1372

"vrouwelijk naakt"

Potloodtekening 50x60 cm van een - "vrouwelijk naakt" - onbekende meester
€ 120,00 / € 200,00 -
1235

"wintergezicht"

Schilderij 35x45 cm gesign ro - "wintergezicht"
€ 15,00 / € 25,00 -
170

2 abstracte landschappen

E ter Haar Romeny '69 - 2 abstracte landschappen - 1x 60x75 en 1x 60x60 cm
€ 120,00 / € 200,00 -
155

Anita Lenaerts

Ets - Anita Lenaerts - 54x41 cm gesign ro no 17/50
€ 80,00 / € 120,00 -
432

aqua opgehoogd met wit 55x58 cm

Roger Pfund - aqua opgehoogd met wit 55x58 cm
€ 120,00 / € 200,00 -
167

aquarel opgehoogd met p "boerderijen in polderlandschap" gesign 30x41 cm

FL Arntzenius - aquarel opgehoogd met p "boerderijen in polderlandschap" gesign 30x41 cm
€ 500,00 / € 750,00 -
169

aquarellen 2x ca 37x48 cm

A de Josselin de Jong 1889 - aquarellen 2x ca 37x48 cm - portretten van een boerenpaar 19e eeuw met fraaie lijst
€ 1.000,00 / € 1.500,00 -
1237

aquarellen en divers anders in lijst

Olieverf - aquarellen en divers anders in lijst - 7x
€ 20,00 / € 30,00 -