1699

prent "de docter" en prent "het leerzaam"

Een - prent "de docter" en prent "het leerzaam"
€ 20,00 / € 30,00 -
1687

Richard Braam

2x emaille op brons - Richard Braam - plaquette gemonteerd op coromandel hout
€ 20,00 / € 30,00 -
1645

G dellen?"

Tekening "portret van een vrouw met hoofddoek" gesign - G dellen?" - 19x22,5 cm

€ 60,00 / € 90,00 -
1642

Marrinam Walls

Acryl op board - Marrinam Walls - stadsgezicht, 60x90 cm gesign ro
€ 100,00 / € 150,00 -
1524

stilleven "groene pot met kersen"

25x40 cm onbekende meester - stilleven "groene pot met kersen"- (gaatje in doek lo)
€ 15,00 / € 25,00 -
1414

D Harting

Ets - D Harting - gesign in de plaat "kerktoren" 30x60 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
1410

in passe partout "bloemen in groene vaas"

Aquarel W Veugelers - in passe partout "bloemen in groene vaas"
€ 20,00 / € 30,00 -
1358

J Koenen

Aquarel "bamboebos" in Indonesiƫ - J Koenen - gesigneerd
€ 15,00 / € 25,00 -
1354

J Hummel

Gouache "zeilen" - J Hummel - gesign ro
€ 15,00 / € 25,00 -
1353

tekening "eekhoorns"

Een - tekening "eekhoorns" - monogram BS
€ 10,00 / € 15,00 -
1352

Hobbe Smith

Olieverf op paneel 25x50 cm - Hobbe Smith - "holl tafereel met zeilboten" gesign ro
€ 20,00 / € 30,00 -
1351

H Verstijnen"

Houtsnede zeefdruk "zilverreiger" gesign ro + - H Verstijnen" - werk op papier "zilverreiger"
€ 10,00 / € 15,00 -
1350

"stilleven met zoutvat, geweer en jas"

Olieverf - "stilleven met zoutvat, geweer en jas" - 60x80 cm onduidelijk gesign ro
€ 15,00 / € 25,00 -
1349

J Steffelaar '50

Olieverf op doek - J Steffelaar '50 - "3 maskers Indiƫ"
€ 20,00 / € 30,00 -
1348

H v Meegeren

Werk op papier - H v Meegeren - lo in de plaat "kraanvogel' ca 50x70 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
1344

J Steffelaar

Olieverf op doek - J Steffelaar - "bomen" 40x60 cm gesign rd
€ 20,00 / € 30,00 -
1343

J Steffelaar

Olieverf op doek - J Steffelaar - "huis aan het water" 40x60 cm gesign ro
€ 20,00 / € 30,00 -
1342

J Steffelaar

Olieverf op doek - J Steffelaar - "huizen met bruggetje" 40x60 cm gesign ro (scheurtje)
€ 20,00 / € 30,00 -
1339

ingekleurde prenten in lijst

Vier - ingekleurde prenten in lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
1331

Groningae kaart in lijst

Een - Groningae kaart in lijst - 18x5x55 cm herk Douwes & Reerink
€ 20,00 / € 30,00 -
1321

"beekje met berken" geisgn ro

Olieverf op board 50x60 cm - "beekje met berken" geisgn ro

€ 30,00 / € 45,00 -
1320

"riviergezicht" geisgn ro

Olieverf op board 60x80 cm - "riviergezicht" geisgn ro

€ 40,00 / € 60,00 -
1319

"parklandschap" onbek mstr

Olieverf op doek 70x100 cm - "parklandschap" onbek mstr

€ 40,00 / € 60,00 -
1318

imporessionistisch landschapje

Olieverf op doek - imporessionistisch landschapje - 20x25 cm gesign ro

€ 15,00 / € 25,00 -
1299

"twee vrouwfiguren"

Chinese schildering op fineer 20x25 cm - "twee vrouwfiguren"
€ 10,00 / € 15,00 -