1651

goudkleurige driearmige wandkandelaar

Metalen -goudkleurige driearmige wandkandelaar
€ 15,00 / € 25,00 -
1645

G dellen?"

Tekening "portret van een vrouw met hoofddoek" gesign - G dellen?" - 19x22,5 cm
€ 60,00 / € 90,00 -
1642

Marrinam Walls

Acryl op board - Marrinam Walls - stadsgezicht, 60x90 cm gesign r.o.
€ 100,00 / € 150,00 -
1517

steendruk van een loopvogel

1e eeuwse -steendruk van een loopvogel
€ 15,00 / € 25,00 -
1515

litho

Kieviten in de sneeuw litho 128/220 gesign R.O.

€ 15,00 / € 25,00 -
1501

lot etsen, litho's, tekeningen

Zeer groot -lot etsen, litho's, tekeningen - (doos) in lijst allen met afbeeldingen van kieviten
€ 25,00 / € 40,00 -
1500

€ 25,00 / € 40,00 -
1480

W.M. v.d. Kleij

Potlood in lijst - W.M. v.d. Kleij - "riviergezicht" 31x52 cm gesign R.O.
€ 160,00 / € 250,00 -
1479

Haida Salmon; Skaagi "vis"

Litho -Haida Salmon; Skaagi "vis"
€ 10,00 / € 15,00 -
1465

div Indon afbeelding + Batavische bruid

Twee -div Indon afbeelding + Batavische bruid - + Soedan bruidegom + olieverfportret
€ 15,00 / € 25,00 -
1462

Engelse fam wapens in lijst

Twee -Engelse fam wapens in lijst - gravure
€ 50,00 / € 75,00 -
1459

Rosina Wachtmeister

Werk op papier collage - Rosina Wachtmeister - gesign R.O., 40x60 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
1451

W van der Does

Gouache -W van der Does -"danseres"32x56 cm (volgens notitie reverse)
€ 120,00 / € 200,00 -
1441

"kruik met appel"

Schilderij -"kruik met appel"
€ 10,00 / € 15,00 -
1440

"altaar met priester"

Schilderij -"altaar met priester"
€ 10,00 / € 15,00 -
1439

gravure "klederdrachten"

Een -gravure "klederdrachten"
€ 10,00 / € 15,00 -
1437

stilleven met kruik en brood

Een -stilleven met kruik en brood - gesign R.B.
€ 30,00 / € 45,00 -
1436

"kerk met poortje"

Schilderij -"kerk met poortje" - 35x40 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
1412

Roger Hebbelinck

Kleurets - Roger Hebbelinck - 15x30 cm gesign potlood 26/100
€ 25,00 / € 40,00 -
1396

"avondrood"

Schilderij -"avondrood" - + dressoirstuk olieverf 30x80 cm in lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
1373

"hooitijd" gesign lo

JK Blank -"hooitijd" gesign lo - 30x40 cm
€ 80,00 / € 120,00 -
1350

"stilleven met zoutvat, geweer en jas"

Olieverf - "stilleven met zoutvat, geweer en jas" - 60x80 cm onduidelijk gesign r.o.
€ 15,00 / € 25,00 -
1344

J Steffelaar

Olieverf op doek - J Steffelaar - "bomen" 40x60 cm gesign rd
€ 20,00 / € 30,00 -
1343

J Steffelaar

Olieverf op doek - J Steffelaar - "huis aan het water" 40x60 cm gesign r.o.
€ 20,00 / € 30,00 -
1342

J Steffelaar

Olieverf op doek - J Steffelaar - "huizen met bruggetje" 40x60 cm gesign r.o. (scheurtje)
€ 20,00 / € 30,00 -