120

Gijs van der Steen

Abstract schilderij - Gijs van der Steen - 60x90 cm gesigneerd R.O.
€ 50,00 / € 75,00 -
124

"naakt"

Schildering in zwarte verf - "naakt" - 27x45 mcm gesign
€ 60,00 / € 100,00 -
138

Maria van Heeswijk

Olieverf op linnen - Maria van Heeswijk - "valle del rio negro" 45x95 cm gesign R.O. en achterop
€ 150,00 / € 250,00 -
140

Ans Wortel

Een -Ans Wortel-: hoe je kruipend het grootste wordt mixt media gesign R.B. en '76 ca. 27x40 cm
€ 150,00 / € 225,00 -
144

Ans Wortel

Een -Ans Wortel -+ mixt media `hoe de kleinste het gezicht in de bomen nog ziet`, ca. 15x20 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
147

Fon Klement A'dam 1930

Een -Fon Klement A'dam 1930 - "Iris" boardsnede 50x50 cm gesign R.O. 9/75
€ 150,00 / € 250,00 -
155

Anita Lenaerts

Ets - Anita Lenaerts - 54x41 cm gesign R.O. no 17/50
€ 80,00 / € 120,00 -
159

Ex libris van "Ted Felen" in lijst

Jan P.C. v Doorn - Ex libris van "Ted Felen" in lijst
€ 15,00 / € 25,00 -
163

ML van Erp

Olieverf op doek - ML van Erp - "bomen" 30x40 cm stempel achterop
€ 80,00 / € 120,00 -
165

Bart Zinger

Tekening oi inkt - Bart Zinger - "Veere" 29x40 cm gesign lo
€ 100,00 / € 150,00 -
167

aquarel opgehoogd met p "boerderijen in polderlandschap" gesign 30x41 cm

FL Arntzenius - aquarel opgehoogd met p "boerderijen in polderlandschap" gesign 30x41 cm
€ 300,00 / € 450,00 -
169

aquarellen 2x ca. 37x48 cm

A de Josselin de Jong 1889 - aquarellen 2x ca. 37x48 cm - portretten van een boerenpaar 19e eeuw met fraaie lijst
€ 800,00 / € 1.200,00 -
170

2 abstracte landschappen

E ter Haar Romeny '69 - 2 abstracte landschappen - 1x 60x75 en 1x 60x60 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
174

Peter Roovers 1902 1993 Heyen "vrouwelijk naakt" in een lijst init en datum

Drie ingekleurde pentekeningen - Peter Roovers 1902 1993 Heyen "vrouwelijk naakt" in een lijst init en datum
€ 90,00 / € 150,00 -
176

Anton Voorzanger

Gemengde techniek -Anton Voorzanger - "meisje" ca. 30x40 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
180

W v.d. Vliet

Ets -W v.d. Vliet - "stadsplein met pomp"
€ 20,00 / € 30,00 -
198

Thijs van der Schild

Olieverf op doek - Thijs van der Schild - "dansend paar" 50x60 cm gesigneerd r.o.
€ 50,00 / € 75,00 -
204

Marius Jansen

Ets; -Marius Jansen - "zadelstraat Utrecht" 15x35 cm, gesign potlood R.O.
€ 15,00 / € 25,00 -

Toon Kelder

Houtskooltekening - Toon Kelder - "de kaartspelers" ca. 100x100 cm gesign R.B.
€ 500,00 / € 700,00 -
222

"oude vrouw met mutsje"

Olieverf op triplex - "oude vrouw met mutsje" - 16x26 cm
€ 25,00 / € 40,00 -
237

"meisje met geit" onbek

Olieverf op doek -"meisje met geit" onbek - 25x40 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
240

portret van een "bloemenmeisje "

Een -portret van een "bloemenmeisje " - 34x44 cm afb in lijst
€ 40,00 / € 60,00 -
244

G Derksen

Olieverf op doek - G Derksen - "a fen at sunset" gesign ra 49,5 x 70,5 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
245

De Hoog

Schilderij op doek -De Hoog- (Larense school) inheemse moeder en kinderen 50x59 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
247

Reinier Peynenburg

Schilderij op doek -Reinier Peynenburg- boerderij interieur; open haard 59x79 cm
€ 150,00 / € 250,00 -