Louis Apol

Aquarel - Louis Apol - "twee figuren bij waterput in zomers landschap" gesign lo, 29x36 cm
€ 300,00 / € 450,00 -
117

Herman Brood

Viltstift op papier - Herman Brood - "always that hak" gesign lo A4
€ 40,00 / € 60,00 -
119

Gijs van der Steen

Olieverf op doek - Gijs van der Steen - abstract 50x70 cm, gesign ro
€ 50,00 / € 75,00 -
120

Gijs van der Steen

Abstract schilderij - Gijs van der Steen - 60x90 cm gesigneerd ro
€ 50,00 / € 75,00 -
126

schilderijngen op zijde

Drie - schilderijngen op zijde - Ned Indië 20e eeuw 43x58 cm gesign ro

€ 40,00 / € 60,00 -
138

Maria van Heeswijk

Olieverf op linnen - Maria van Heeswijk - "valle del rio negro" 45x95 cm gesign ro en achterop
€ 200,00 / € 300,00 -
139

Nora Tholhuijsen

Olieverf - Nora Tholhuijsen - "halse barrier" 60x160 gesign reverse en 2006
€ 250,00 / € 400,00 -
140

ML van Erp

Olieverf op doek - ML van Erp - "boom in kustlandshap" 60x80 cm gesign en 2005 achterop
€ 100,00 / € 150,00 -
141

"boomgaard" onbekende schilder

Aquarel - "boomgaard" onbekende schilder - 30x40 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
152

miniatuur portretjes

Twee - miniatuur portretjes - in ebben lijstjes
€ 40,00 / € 60,00 -
155

Anita Lenaerts

Ets - Anita Lenaerts - 54x41 cm gesign ro no 17/50
€ 100,00 / € 150,00 -
157

Harry van Rosmalen

Druk - Harry van Rosmalen - 23x13 cm vouwtje aan linker en rechter bovenhoeken
€ 10,00 / € 15,00 -
158

H v Rosmalen

Tekening - H v Rosmalen - gesign mo 24x47 cm "Maria met kind" oi inkt
€ 40,00 / € 60,00 -
159

H v Rosmalen

Potloodtekening - H v Rosmalen - gesign en '54 32x68 cm "vrouwelijk naakt"
€ 40,00 / € 60,00 -
162

ML van Erp

Olieverf op doek - ML van Erp - "the light that never goes out" 50x60 cm gesign reverse
€ 100,00 / € 150,00 -
163

ML van Erp

Olieverf op doek - ML van Erp - "bomen" 30x40 cm stempel achterop
€ 100,00 / € 150,00 -
164

Harold Schouten

Olieverf op doek - Harold Schouten - 40x50 cm "waal II" gesign achterop
€ 100,00 / € 150,00 -
165

Bart Zinger

Tekening oi inkt - Bart Zinger - "Veere" 29x40 cm gesign lo
€ 120,00 / € 200,00 -
169

polychroom figurine

Meisje met mand voert duiven - polychroom figurine - vroeg 20e eeuw gemerkt H 30 cm
€ 120,00 / € 200,00 -
187

Van Anrooij

Olieverf op doek - Van Anrooij - "riviergezicht met boten" 50x100 cm gesign
€ 120,00 / € 200,00 -
198

Thijs van der Schild

Olieverf op doek - Thijs van der Schild - "dansend paar" 50x60 cm gesigneerd ro
€ 50,00 / € 75,00 -

J.L. vd Meide

Olieverf op doek - J.L. vd Meide - 60x80 cm "gezicht op het water" gesign ro

€ 180,00 / € 250,00 -
203

A Roullah

Olieverf op doek 45x60 cm "bospad" gesign lo - A Roullah
€ 40,00 / € 60,00 -
222

"oude vrouw met mutsje"

Olieverf op triplex - "oude vrouw met mutsje" - 16x26 cm
€ 25,00 / € 40,00 -
232

Herman van der Avoort

Olieverf op doek - Herman van der Avoort - "Boerderij te Persingen" gesign ro
€ 150,00 / € 250,00 -