167

aquarel opgehoogd met p "boerderijen in polderlandschap" gesign 30x41 cm

FL Arntzenius - aquarel opgehoogd met p "boerderijen in polderlandschap" gesign 30x41 cm
€ 500,00 / € 750,00 -
168

doek olieverf 33x51 cm "vissersboot voor de kust" gesign

W Tholen -doek olieverf 33x51 cm "vissersboot voor de kust" gesign
€ 1.000,00 / € 1.500,00 -
169

aquarellen 2x ca 37x48 cm

A de Josselin de Jong 1889 - aquarellen 2x ca 37x48 cm - portretten van een boerenpaar 19e eeuw met fraaie lijst
€ 1.000,00 / € 1.500,00 -
170

2 abstracte landschappen

E ter Haar Romeny '69 - 2 abstracte landschappen - 1x 60x75 en 1x 60x60 cm
€ 120,00 / € 200,00 -
173

olieverf op doek "ossen voor de mestkar" 75x65 cm gesign

A Briet - olieverf op doek "ossen voor de mestkar" 75x65 cm gesign
€ 700,00 / € 100,00 -
176

Anton Voorzanger

Gemengde techniek -Anton Voorzanger - "meisje" ca 30x40 cm
€ 120,00 / € 200,00 -
182

"Italianiserend landschap met figuren"

Olieverf op doek 60x80 cm  -onbekende meester "Italianiserend landschap met figuren" - in fraaie lijst

€ 120,00 / € 200,00 -
198

Thijs van der Schild

Olieverf op doek - Thijs van der Schild - "dansend paar" 50x60 cm gesigneerd ro
€ 50,00 / € 75,00 -
216

Jan Sirks

Ets -Jan Sirks - "havengezicht" 30x42 cm gesign met potlood
€ 30,00 / € 45,00 -

Toon Kelder

Houtskooltekening - Toon Kelder - "de kaartspelers" ca 100x100 cm gesign rb
€ 700,00 / € 1.000,00 -
222

"oude vrouw met mutsje"

Olieverf op triplex - "oude vrouw met mutsje" - 16x26 cm
€ 25,00 / € 40,00 -
232

Herman van der Avoort

Olieverf op doek - Herman van der Avoort - "Boerderij te Persingen" gesign ro
€ 40,00 / € 60,00 -
242

Harold Schouten

Olieverf op doek - Harold Schouten - "doos in water 3" 110x90 cm signatuur en titel achterop
€ 150,00 / € 250,00 -
243

Harold Schouten

Olieverf op doek - Harold Schouten - "doos in water 4" 110x90 cm signatuur en titel achterop
€ 150,00 / € 250,00 -
244

G Derksen

Olieverf op doek - G Derksen - "a fen at sunset" gesign ra 49,5 x 70,5 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
245

De Hoog

Schilderij op doek -De Hoog- (Larense school) inheemse moeder en kinderen 50x59 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
247

Reinier Peynenburg

Schilderij op doek -Reinier Peynenburg- boerderij interieur; open haard 59x79 cm
€ 150,00 / € 250,00 -
264

"portret van een Thais kleuterjongetje"

Ilrapun Sunun '57 -"portret van een Thais kleuterjongetje" - potlood gesign rb ca 32x50 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
275

Graadt van Rogge

Ets -Graadt van Rogge - naar Josef Israƫls 42x54 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
279

potloodtekening

Een -potloodtekening - vroeg 19e eeuw 28x43 cm gesign ro
€ 20,00 / € 30,00 -
283

"Humnner doorluchtige Ed. Amb. Magistraat der stad Amsterdam"

Afbeelding 4 juni 1768 -"Humnner doorluchtige Ed. Amb. Magistraat der stad Amsterdam" - opticaprent
€ 30,00 / € 45,00 -
284

afbeelding van den groote maaltijd gegeven der regeering der stad Amsterdam

Een -afbeelding van den groote maaltijd gegeven der regeering der stad Amsterdam - juni 1768 opticaprent
€ 30,00 / € 45,00 -
286

afbeelding de illuminatie van het stadhuis te Amsterdam

Een -afbeelding de illuminatie van het stadhuis te Amsterdam - mei 1768 opticaprent
€ 30,00 / € 45,00 -
313

Spijker

Olieverf op doek - Spijker - "abstract" signatuur achterop en 2003 25x30 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
327

"portret van een jonge vrouw"

Olieverf op doek - "portret van een jonge vrouw" - gesign l.o. "Kelder" 50x70 cm
€ 1.200,00 / € 2.000,00 -