330

ingekleurde prenten

Twee -ingekleurde prenten - "Edinburgh" gesign in de plaat 19e eeuw
€ 30,00 / € 45,00 -
331

Lucas van Erp

Olieverf op doek - Lucas van Erp - "bomen" 60x70 cm sign achterop
€ 80,00 / € 120,00 -
332

Will van Hoof

Schildering op papier - Will van Hoof - uit 1996 gesign ro met potlood 24x30 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
334

ML van Erp

Olieverf op doek - ML van Erp - 60x70 cm "Fauves" sign achterop
€ 80,00 / € 120,00 -
341

ers in lijst + dubbelportret BMX

Afb BMX-ers in lijst + dubbelportret BMX-ers gouache - Ellen Reuver
€ 20,00 / € 30,00 -
343

Gerard Dijkstra

Stilleven - Gerard Dijkstra - met plakkaatverf 40x60 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
354

R vd Have

Aquarel met wit -R vd Have - "vrouw met emmer" 18x26 cm gesign
€ 15,00 / € 25,00 -
364

Ton Orthem?

Litho "Exotic summer", onduidelijk gesign. -Ton Orthem?-
€ 20,00 / € 35,00 -
379

Oosters schilderij op zijde

Een -Oosters schilderij op zijde- 100x68 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
432

aqua opgehoogd met wit 55x58 cm

Roger Pfund - aqua opgehoogd met wit 55x58 cm
€ 120,00 / € 200,00 -
433

Theo den bon?

Twee litho's - Theo den bon? - "waddingsveen" gesign en genumm
€ 20,00 / € 30,00 -
490

aquarel uit 1996

Een -aquarel uit 1996 - "bloesem" 29x42 cm init JJ
€ 15,00 / € 25,00 -
492

2 litho's

W Tolman gesign en genumm 18x25 -2 litho's - elk 15x18 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
493

"rietgedekte boerenwoning"

Olieverf op doek gesigneerd ro onduidelijk -"rietgedekte boerenwoning" - 40x60 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
494

"boerenwoning vanuit de tuin"

Een -"boerenwoning vanuit de tuin" - niet gesigneerd 25x30 cm olieverf op doek
€ 20,00 / € 30,00 -
495

aquarel init

Linosnede gesign = -aquarel init - + prent Indiƫr + litho gesign (4x)
€ 20,00 / € 30,00 -
504

olieverf schilderij "boerenwoning in lommerrijk landschap"

Impressionistisch -olieverf schilderij "boerenwoning in lommerrijk landschap" - gesign onduidelijk l.o. in fraaie lijst
€ 250,00 / € 400,00 -
510

H Breekveld jr 1951

Aquarel - H Breekveld jr 1951 - "duinlandschap" 30x40 cm gesign ro
€ 20,00 / € 30,00 -
514

Marius Bauer

Een ets-Marius Bauer - "een oosterse straatzanger" (Wisselink) 1934
€ 100,00 / € 150,00 -
515

tekening drie poesjes

Een -tekening drie poesjes - gesign ro 21x31 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
519

Init GW "jacht met zandtekeningen" + "vrouw met hoed" portret in kleur

Notice to quit - Init GW "jacht met zandtekeningen" + "vrouw met hoed" portret in kleur
€ 50,00 / € 75,00 -
520

"Katwijk" aquarel gesign lo

M de jongere (MJ Drullman) - "Katwijk" aquarel gesign lo - 33x49 cm
€ 80,00 / € 120,00 -
521

H Houben

Gouache - H Houben - "schapen met herder op beukenlaan" 57x88 cm gesign lo
€ 120,00 / € 200,00 -
522

Willy Rams

Aquatint - Willy Rams - in passe partout en lijst gesign
€ 15,00 / € 25,00 -
523

oude gravures "Willemstad"

Twee - oude gravures "Willemstad"
€ 25,00 / € 40,00 -