268

Th de Bock

Tekening - Th de Bock - "laan met huizen en figuren" (houtskool) gesign l.o. 28x43,5 cm
€ 120,00 / € 200,00 -
269

Th de Bock

Tekening -Th de Bock - "ven landschap met bossage rechts" (houtskool) 28x43,5 cm gesign r.o.
€ 80,00 / € 120,00 -
275

Graadt van Rogge

Ets -Graadt van Rogge - naar Josef Israƫls 42x54 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
279

potloodtekening

Een -potloodtekening - vroeg 19e eeuw 28x43 cm gesign r.o.
€ 20,00 / € 30,00 -
284

afbeelding van den groote maaltijd gegeven der regeering der stad Amsterdam

Een -afbeelding van den groote maaltijd gegeven der regeering der stad Amsterdam - juni 1768 opticaprent
€ 30,00 / € 45,00 -
286

afbeelding de illuminatie van het stadhuis te Amsterdam

Een -afbeelding de illuminatie van het stadhuis te Amsterdam - mei 1768 opticaprent
€ 30,00 / € 45,00 -
313

Spijker

Olieverf op doek - Spijker - "abstract" signatuur achterop en 2003 25x30 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
327

"portret van een jonge vrouw"

Olieverf op doek - "portret van een jonge vrouw" - gesign l.o. "Kelder" 50x70 cm
€ 800,00 / € 1.200,00 -
332

Will van Hoof

Schildering op papier - Will van Hoof - uit 1996 gesign r.o. met potlood 24x30 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
334

ML van Erp

Olieverf op doek - ML van Erp - 60x70 cm "Fauves" sign achterop
€ 80,00 / € 120,00 -
341

ers in lijst + dubbelportret BMX

Afb BMX-ers in lijst + dubbelportret BMX-ers gouache - Ellen Reuver

€ 20,00 / € 30,00 -
343

Gerard Dijkstra

Stilleven - Gerard Dijkstra - met plakkaatverf 40x60 cm

€ 10,00 / € 15,00 -
354

R v.d. Have

Aquarel met wit -R v.d. Have - "vrouw met emmer" 18x26 cm gesign
€ 15,00 / € 25,00 -
364

Ton Orthem?

Litho "Exotic summer", onduidelijk gesign. -Ton Orthem?-
€ 15,00 / € 25,00 -
372

ter Meulen

Een Impressie van schapen met herder gesign. L.O. -ter Meulen- ca. 40x60 cm olieverf op triplex
€ 60,00 / € 85,00 -
373

Tiele

Olieverf op doek -Tiele- : "Grillige boom in landschap", gesign. R.O. 50x60 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
379

Oosters schilderij op zijde

Een -Oosters schilderij op zijde- 100x68 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
382

ter Meulen

Opzet voor olieverfschilderij -ter Meulen- "Koe met boer", gesign. L.O. 40x60 cm
€ 20,00 / € 35,00 -
397

Schaduwportretten

Groep van 11x -Schaduwportretten- 18/19e eeuw
€ 300,00 / € 450,00 -
406

Ansichten

Drie kleine -Ansichten- in lijst "Amersfoort"
€ 10,00 / € 15,00 -
407

Tiel

Een oude kaart -Tiel- in lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
416

Paul Bodifee

Ets -Paul Bodifee- "Rijtje arbeidershuisjes" 20x30 cm, gesign. R.O. potlood
€ 30,00 / € 45,00 -
417

W. W.

Ets -W. W.- 1890 "Water met brug en bootje"
€ 30,00 / € 45,00 -
419

Marius Bauer

Drie diverse etsjes -Marius Bauer- in lijstjes.
€ 120,00 / € 150,00 -
421

Kinderportretten

Twee pastel -Kinderportretten- 19e eeuw met passe partout geverfd achter glas (slijtage sporen)
€ 120,00 / € 150,00 -