240

Harold Schouten

Olieverf - Harold Schouten - "gone I Cevénnes" links tweeluik 75x90 cm sign achterop
€ 200,00 / € 300,00 -
241

Harold Schouten

Olieverf - Harold Schouten - "gone II Cevénnes" rechts tweeluik 75x90 cm sign achterop
€ 200,00 / € 300,00 -
242

Harold Schouten

Olieverf op doek - Harold Schouten - "doos in water 3" 110x90 cm signatuur en titel achterop
€ 200,00 / € 300,00 -
243

Harold Schouten

Olieverf op doek - Harold Schouten - "doos in water 4" 110x90 cm signatuur en titel achterop
€ 200,00 / € 300,00 -
244

G Derksen

Olieverf op doek - G Derksen - "a fen at sunset" gesign ra 49,5 x 70,5 cm
€ 120,00 / € 200,00 -
277

collier met majorca parels

Een - collier met majorca parels - va 120 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
310

Daan Gielen

Drie kleine etsjes in lijsten - Daan Gielen - "eilanden", "verwaaide boom" en "gedoofde vulkaan" gesign en genummerd

€ 25,00 / € 40,00 -
312

ML van Erp

Olieverf op doek - ML van Erp - "loofbos in de zomer" 60x70 cm signatuur achterop en 2010
€ 100,00 / € 150,00 -
313

Spijker

Olieverf op doek - Spijker - "abstract" signatuur achterop en 2003 25x30 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
326

aquarel op rol

Chinees - aquarel op rol - gesign
€ 10,00 / € 15,00 -
327

aquarel op rol

Chinees - aquarel op rol -
€ 10,00 / € 15,00 -
329

A Miolée

Olieverf op doek - A Miolée - "haystacks by a farm" 37,5x53 cm gesign ro

€ 80,00 / € 120,00 -
331

Lucas van Erp

Olieverf op doek - Lucas van Erp - "bomen" 60x70 cm sign achterop
€ 100,00 / € 150,00 -
332

Will van Hoof

Schildering op papier - Will van Hoof - uit 1996 gesign ro met potlood 24x30 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
334

ML van Erp

Olieverf op doek - ML van Erp - 60x70 cm "Fauves" sign achterop
€ 100,00 / € 150,00 -
337

"Indonesisch landschap"

Olieverf op board - "Indonesisch landschap" - 50x60 cm gesign onduidelijk lo
€ 30,00 / € 45,00 -
338

"bootjes"

Olieverf op papier - "bootjes" - 50x60 cm gesign ro
€ 30,00 / € 45,00 -
340

op de manier van Carl Spitzweg

Olieverf op paneel - op de manier van Carl Spitzweg - 13x18 cm "vlinders vangen"
€ 120,00 / € 200,00 -
341

ers in lijst + dubbelportret BMX

Afb BMX-ers in lijst + dubbelportret BMX-ers gouache - Ellen Reuver
€ 20,00 / € 30,00 -
343

Gerard Dijkstra

Stilleven - Gerard Dijkstra - met plakkaatverf 40x60 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
378

Fedor?

Olieverf op doek "bootjes" modern werk gesign - Fedor? - 70x110 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
423

Kenzo

Litho - Kenzo - gesign "hazom hens" + afb in kleur onduidelijk gesign
€ 8,00 / € 12,00 -
432

Roger Pfund

Tekening o.i. inkt - Roger Pfund - gesign ro en 1975 48x54 cm
€ 120,00 / € 200,00 -
433

Theo den bon?

Twee litho's - Theo den bon? - "waddingsveen" gesign en genumm
€ 20,00 / € 30,00 -
434

Anton Kersemaker

Olieverf op doek - Anton Kersemaker - 45x57 cm monogram lo "witte boerenwoning met kerkspits"
€ 250,00 / € 400,00 -