422

Houtsnede

Een -Houtsnede- op rijstpapier, gesign. R.O. Pijpers "Maraboe" 20x30 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
423

Houtsnede

Edith Pijpers -Houtsnede- "Havengezicht" c.s. 20x30 cm gesign. R.O.
€ 30,00 / € 45,00 -
427

Tiele

Etsje -Tiele- "Rietgedekte boerenwoning" 15x30 cm
€ 15,00 / € 30,00 -
428

Tiele

Olieverf op doek -Tiele- "Berken in landschap" 30x40 cm, gesign. R.O. Floris Tiele
€ 60,00 / € 90,00 -
429

Tiele

Olieverf op triplex -Tiele- "Bloemen in groen blauwe vaas" 20x30 cm, gesign. R.O.
€ 120,00 / € 150,00 -
432

aqua opgehoogd met wit 55x58 cm

Roger Pfund - aqua opgehoogd met wit 55x58 cm
€ 120,00 / € 200,00 -
433

Theo den bon?

Twee litho's - Theo den bon? - "Waddingsveen" gesign en genumm
€ 20,00 / € 30,00 -
441

Aquarellen

Twee -Aquarellen- "Langgevelhuis en boerderij" 30x40 cm in passe partout, gesign. R.O. init
€ 20,00 / € 30,00 -
443

Chinese prenten in lijsten

Drie -Chinese prenten in lijsten
€ 20,00 / € 30,00 -
444

handwerk in lijst

Tweemaal -handwerk in lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
447

prent 'rode bessen"

Een -prent 'rode bessen"- + prent "appel" + 4 prenten Engels "jacht" alles in lijst
€ 15,00 / € 25,00 -
448

"Begijnenhof Brugge" uit 1927

TGM van Hettinga Tromp - "Begijnenhof Brugge" uit 1927 - in lijst 26x29 cm gesigneerd met potlood R.O.
€ 40,00 / € 60,00 -
449

Eindhoven + Den Haag in een lijst

Etsje - Eindhoven + Den Haag in een lijst - + litho Wormerveer + 5 Duits en Franse komische boekwerkjes
€ 15,00 / € 25,00 -
463

Anneke Boot

Sepia -Anneke Boot- "Brug over de Seine" 10x15 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
464

Florence

Kleurets -Florence-, gesign. onduidelijk
€ 10,00 / € 15,00 -
465

HA van Ravenswaaij

Olieverf op doek "H.A. van Ravenswaaij "Stad aan de rivier" gesigneerd R.O. ca. 40x80 cm

€ 350,00 / € 500,00 -
466

A. Debeuf

Olieverf op doek -A. Debeuf- "Ooievaars aan de waterkant", gesign. R.O. ca. 60x100 cm
€ 25,00 / € 45,00 -
476

"molen bij Watergraafsmeer" kleurets

Tjeerd Bottema -"molen bij Watergraafsmeer" kleurets - gesign potlood R.O. (vochtvlekjes)
€ 30,00 / € 45,00 -
477

"2 kieviten" in kleur 34x61 cm

Steendruk -"2 kieviten" in kleur 34x61 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
478

Hendrik de Laat

Ets -Hendrik de Laat - "poortje" 20x25 cm gesign R.O.
€ 20,00 / € 30,00 -
479

Hendrik de Laat

Kleurets - Hendrik de Laat - "Den Bosch" gesign R.O. 15x22 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
480

Hendrik de Laat

Posthume druk -Hendrik de Laat - 2 etsen gesign in de platen 2x 's Hertogenbosch
€ 20,00 / € 30,00 -
490

aquarel uit 1996

Een -aquarel uit 1996 - "bloesem" 29x42 cm init JJ
€ 15,00 / € 25,00 -
494

"boerenwoning vanuit de tuin"

Een -"boerenwoning vanuit de tuin" - niet gesigneerd 25x30 cm olieverf op doek
€ 20,00 / € 30,00 -
495

aquarel init

Linosnede gesign = -aquarel init - + prent Indiƫr + litho gesign (4x)
€ 20,00 / € 30,00 -