526

portret ve heer F de Bruin

Met potlood getekend -portret ve heer F de Bruin - De Haag gesign rb ca 45x55 cm
€ 25,00 / € 40,00 -
540

fragment van Cristo's "the gates" cp Nw York 2005

Origineel - fragment van Cristo's "the gates" cp Nw York 2005 - in lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
543

Leonora Johanna Bijsterveld

Olieverf op doek gesign - Leonora Johanna Bijsterveld - 25x32 cm "boerderijtje"
€ 250,00 / € 400,00 -
546

doos vol platen, prenten, etsen

Een -doos vol platen, prenten, etsen - litho enz alles in lijsten
€ 20,00 / € 30,00 -
547

De kleine werf gezien vanaf het dijkje bij die werf 1878

Gedeelte van Papendrecht - De kleine werf gezien vanaf het dijkje bij die werf 1878 - schildering op papier
€ 20,00 / € 30,00 -
557

Ben Wasser

Olieverf op board -Ben Wasser - "achter de dijk" (tiengeboden) 20x25 cm sign achterop
€ 60,00 / € 100,00 -
559

"vogeltje" op hard kunststof ondergrond

Schilderij -"vogeltje" op hard kunststof ondergrond - init M.M.
€ 15,00 / € 25,00 -
560

olieverf op paneel "bloemen"

Schilderij -olieverf op paneel "bloemen" - 50x60 cm gesign ro
€ 40,00 / € 60,00 -
561

"sneeuwlandschap" olieverf op paneel

Schilderij -"sneeuwlandschap" olieverf op paneel - 70x80 cm A Vermeir

€ 220,00 / € 300,00 -
565

Blauw, "stadsgezicht"

Olieverf op doek - Blauw, "stadsgezicht" - 30x40 cm ro gesign
€ 20,00 / € 30,00 -
579

"la marseillaise"

Hansi Lith -"la marseillaise" - 149/300 gesign potlood
€ 15,00 / € 25,00 -
587

V Hulsei "de monnik"

Druk -V Hulsei "de monnik"
€ 15,00 / € 25,00 -
590

Frans Hollaardt

Gouache - Frans Hollaardt - 2x
€ 40,00 / € 60,00 -
591

Frans Hollaardt

Gouache - Frans Hollaardt -
€ 40,00 / € 60,00 -
592

Frans Hollaardt

Gouache - Frans Hollaardt -
€ 40,00 / € 60,00 -
614

schildering op zijde

Aria Seta -schildering op zijde - Ind figuur gesign 34x48 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
615

"vallei du Rhône" gesign onduidelijk

Aquarel - "vallei du Rhône" gesign onduidelijk
€ 10,00 / € 15,00 -
617

schildering op zijde

Antieke -schildering op zijde - Boeddhistische voorstelling in dieren riem
€ 80,00 / € 120,00 -
619

div Japanse aquarellen in 1 lijst

Vier -div Japanse aquarellen in 1 lijst
€ 120,00 / € 200,00 -
626

"boerderij a/d rivier met brug op de achtergrond"

Ets -"boerderij a/d rivier met brug op de achtergrond"
€ 50,00 / € 75,00 -
627

zwart wit litho "kaketoe"

A vh Hoff 1923 -zwart wit litho "kaketoe" - 40x60 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
631

dame met grijs haar in fraaie lijst

Voorouderportret ve -dame met grijs haar in fraaie lijst
€ 60,00 / € 100,00 -
634

"staand vrouwelijk naakt"

Henner -"staand vrouwelijk naakt" - paneel 18x27 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
635

ets "tempelingang"

Marius Bauer -ets "tempelingang"
€ 100,00 / € 150,00 -
636

ets "Brugge"

Gekleurde - ets "Brugge"
€ 15,00 / € 25,00 -