435

Anton Kersemaker

Olieverf op doek - Anton Kersemaker - 45x57 cm monogram lo "witte boerenwoning met poel op voorgrond"
€ 250,00 / € 400,00 -
437

onbekend 40x50 cm gesign

Olieverf op board - onbekend 40x50 cm gesign - "wit huis met vennetje"
€ 40,00 / € 60,00 -
448

kaart van Heusden in lijst

De- kaart van Heusden in lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
457

Peter Satijn

Collage gemengde techniek - Peter Satijn - gesign ro in passe partout en lijst
€ 40,00 / € 60,00 -
468

Gomolka en '61

Gouache 30x40 cm "liggend naakt" gesign - Gomolka en '61
€ 20,00 / € 30,00 -
474

"tijger"

Plakkaatverf - "tijger" - 40x60 cm monogram BS
€ 10,00 / € 15,00 -
489

drie litho's van pentekeningen

Eersel in tekening - drie litho's van pentekeningen
€ 15,00 / € 25,00 -
504

onbekende meester

Olieverf op paneel - onbekende meester - "bosgezicht" 28x30,5 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
526

Daan Gielen

Pastel - Daan Gielen - "oranje maan" 40x55 cm gesign ro
€ 40,00 / € 60,00 -
527

Daan Gielen

Pastel - Daan Gielen - "maan op tafel" 40x60 cm gesign ro
€ 40,00 / € 60,00 -
576

grote afbeelding in lijst

Viermaal - grote afbeelding in lijst
€ 10,00 / € 20,00 -
607

afb van beroemde schilderijen

Vier - afb van beroemde schilderijen - in zwarte lijstjes
€ 10,00 / € 15,00 -
609

Edmono de Beaumont

Litho - Edmono de Beaumont - anno 1850 20x22,5 cm met passe partout en lijst
€ 30,00 / € 45,00 -
611

C Armingstone

Est 23x30 cm - C Armingstone - "stadspoort Vosby Sweden" gesign en no 2 uit 3
€ 15,00 / € 25,00 -
630

2 prenten

Bern en Aken - 2 prenten - + borduurwerkje in lijst + schrijverstoren A'dam, doek (4x)
€ 15,00 / € 25,00 -
635

zeefdruk "roofvogels"

Een - zeefdruk "roofvogels" - gesign en genumm
€ 15,00 / € 25,00 -
636

ets "Brugge"

Gekleurde - ets "Brugge"
€ 15,00 / € 25,00 -
637

polychroom Makkum tegels

Vijf - polychroom Makkum tegels - (alle schildersberoep)
€ 15,00 / € 25,00 -
638

houtsnede "straatje"

Een - houtsnede "straatje"
€ 15,00 / € 25,00 -
668

Daan Gielen

Houtsnede - Daan Gielen - "famille ui" gesign en EA + "moeras indrukken" drieluik
€ 20,00 / € 30,00 -
669

A vd Burgt

Lino - A vd Burgt - "middernacht" 81 82 + 2 div in lijst
€ 15,00 / € 25,00 -
671

P Polman

Olieverf op doek 30x40 cm gesign - P Polman - "kruik met druiven en appels"
€ 15,00 / € 25,00 -
681

"stadsgezicht"

Acryl schilderij - "stadsgezicht" - 70x80 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
705

jan Lhiot

Olieverf op board "vissen" - jan Lhiot - gesign achterop
€ 20,00 / € 30,00 -
706

IDOB Goearta

Aquarel - IDOB Goearta - "kampong" 40x60 cm
€ 40,00 / € 60,00 -