715

div oude prenten in lijst

Drie- div oude prenten in lijst

€ 10,00 / € 15,00 -
735

olieverf onduidelijk gesign

"wit huis met bomen en kippen"- olieverf onduidelijk gesign - 25x30 cm gesign ro

€ 20,00 / € 30,00 -
736

grote moderne schilderijen

Twee - grote moderne schilderijen
€ 40,00 / € 60,00 -
744

Jozef Goethals

Olieverf maroufle - Jozef Goethals - 40x50 cm "bosgezicht" gesign ro
€ 40,00 / € 60,00 -
745

"zeilschepen"

Olieverf op paneel - "zeilschepen" - 18x27 cm onbek mstr
€ 60,00 / € 100,00 -
747

Tumat Schall

Aquarel "huis met schuur en bomen" - Tumat Schall
€ 20,00 / € 30,00 -
748

monogram RB "berghelling met Douglas sparren"

Etsje uit 1864 - monogram RB "berghelling met Douglas sparren"
€ 20,00 / € 30,00 -
749

A Basheim

Gem techniek "chrysanten in bolvaas" - A Basheim - gesign ro
€ 20,00 / € 30,00 -
751

Leo Smits

Olieverf op paneel - Leo Smits - 17x22 cm gesign ro "in de buurt van Helmond"
€ 20,00 / € 30,00 -
753

Tudy Lang

Olieverf op board - Tudy Lang - "bloemen in groen vaas" 22x30 cm gesign ro
€ 20,00 / € 30,00 -
754

GR 1910 "landschap met ven en bootje"

Aquarel - GR 1910 "landschap met ven en bootje" - init RB 16x25 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
757

"landshap met huizen en water"

Schilderijtje op paneel signatuur onleesbaar - "landshap met huizen en water" - 30x40 cm
€ 25,00 / € 40,00 -
758

"molen ah water met boot"

Olieverf op triplex - "molen ah water met boot" - 40x60 cm niet gesign
€ 20,00 / € 30,00 -
762

L Smits

"de Peel omgeving Asten" - L Smits - gesign ro 50x70 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
765

"stadsgezicht met bruggetje"

Litho - "stadsgezicht met bruggetje" - + plaat in lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
766

J de Herder

Olieverf doek - J de Herder - 40x60 cm "herder met schapen" gesign ro
€ 30,00 / € 45,00 -
767

Hebbeling

Ets - Hebbeling - "wandelaar op het jaagpad" gesign ro
€ 20,00 / € 30,00 -
772

J Kammener

Olieverf op paneel "visser in roeibootje" - J Kammener - 24x48 cm gesign ro
€ 30,00 / € 45,00 -
774

MJ Gomolka

Ets - MJ Gomolka - "veulen" + ets twee eenheid 6/10 gesigneerd 28x35 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
775

"stadsgezicht"

Litho - "stadsgezicht" - gesign met potlood 35x30 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
776

André de Jong 1966

Olieverf op doek en hout - André de Jong 1966 - 30x30 cm gesign en '96 (tweezijdig)
€ 120,00 / € 200,00 -
792

gesign ro en 1962 gemengde techniek

Avondrood 36x46 cm - gesign ro en 1962 gemengde techniek
€ 20,00 / € 30,00 -
853

Engelse school 40x60 cm "kinderen aan de waterput"

Olieverf op paneel - Engelse school 40x60 cm "kinderen aan de waterput"
€ 400,00 / € 600,00 -
873

J Steffelaar

Olieverf op doek - J Steffelaar - 30x40 cm "duinen" gesign ro toegevoegd strandgezicht 40x50 cm doek
€ 20,00 / € 30,00 -
875

Peter Cox

Pastel "Mookerheide" - Peter Cox - gesign rp 50x70 cm
€ 30,00 / € 45,00 -