639

Japanse houtdrukken in 1 lijst

Vier -Japanse houtdrukken in 1 lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
668

J v.d. Heiden

Olieverf op doek 145x120 -J v.d. Heiden - gesign ro "landschap met witte boerderijtjes"
€ 220,00 / € 300,00 -
671

P Polman

Olieverf op doek 30x40 cm gesign - P Polman - "kruik met druiven en appels"
€ 15,00 / € 25,00 -
674

J v.d. Heiden

Olieverf op doek -J v.d. Heiden - "havengezicht met zeilboten" 60x80 cm gesign ro
€ 200,00 / € 300,00 -
698

"de duinentop van de savorin Lohmanlaan in Den Haag"

Olieverf op doek40x95 cm -"de duinentop van de savorin Lohmanlaan in Den Haag" - gesign Leonardo Teepe
€ 60,00 / € 100,00 -
699

borduurwerk in lijst

Een -borduurwerk in lijst - gesign W.S. 60x70 cm
€ 5,00 / € 10,00 -
724

Hohmann "Gilze"

"pentekening (druk) - Hohmann "Gilze"
€ 20,00 / € 30,00 -
736

grote moderne schilderijen

Twee - grote moderne schilderijen
€ 40,00 / € 60,00 -
744

Jozef Goethals

Olieverf maroufle - Jozef Goethals - 40x50 cm "bosgezicht" gesign ro
€ 30,00 / € 45,00 -
751

Leo Smits

Olieverf op paneel - Leo Smits - 17x22 cm gesign ro "in de buurt van Helmond"
€ 20,00 / € 30,00 -
755

kaart van Brabant in lijst

Een -kaart van Brabant in lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
762

L Smits

"de Peel omgeving Asten" - L Smits - gesign ro 50x70 cm
€ 30,00 / € 60,00 -
767

Hebbeling

Ets - Hebbeling - "wandelaar op het jaagpad" gesign ro
€ 20,00 / € 30,00 -
771

handwerk in lijst

19e eeuws -handwerk in lijst - 60x70 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
772

"rietgedekte boerenwoning"

Aquarel Engeland ca 1820 -"rietgedekte boerenwoning"- 13x17 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
774

MJ Gomolka

Ets - MJ Gomolka - "veulen" + ets twee eenheid 6/10 gesigneerd 28x35 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
792

gesign ro en 1962 gemengde techniek

Avondrood 36x46 cm - gesign ro en 1962 gemengde techniek
€ 20,00 / € 30,00 -
803

"figuren bij een brug"

Steendruk/ 4 stuks - "figuren bij een brug" - 19e eeuw
€ 50,00 / € 80,00 -
807

2 div kleurprentjes in lijst

"koud in de kerk"= -2 div kleurprentjes in lijst
€ 15,00 / € 25,00 -
810

Anton Voorzanger

Portret -Anton Voorzanger - ca 40x40 cm gem techniek "oude vrouw"
€ 120,00 / € 200,00 -
811

Blanka Pesja

Litho -Blanka Pesja -gesign ro ca 20x30 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
812

"plaggenhut"

Sepia -"plaggenhut" - gesign Gabriel lo ca 25x40 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
813

"liggend naakt"

Maïte Duval -"liggend naakt" - ca 110x80 cm gesign ro houtskool op papier
€ 150,00 / € 250,00 -
826

"drinkend wild"

Olieverf op doek 60x80 cm - "drinkend wild" - gesign ro + gobelin in lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
827

"sunny lake in laxet glen"

Aquarel - "sunny lake in laxet glen"- ca 20x25 cm in passe partout uit 1983 Maurice Heath
€ 20,00 / € 30,00 -