496

Nico van der Jagt

Houtsnede -Nico van der Jagt- `2 kieviten` 38x46 cm monogram in de plaat en gesign potlood
€ 20,00 / € 30,00 -
497

"vlucht kieviten"

Litho -"vlucht kieviten"- gesign met potlood R.O. 22x30 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
499

August Macke 1887/1914

Kleurets -August Macke 1887/1914 - 159/500 gesign door Leon Danchin "opvliegende kieviten"
€ 60,00 / € 100,00 -
504

olieverf schilderij "boerenwoning in lommerrijk landschap"

Impressionistisch -olieverf schilderij "boerenwoning in lommerrijk landschap" - gesign onduidelijk l.o. in fraaie lijst
€ 120,00 / € 200,00 -
510

H Breekveld jr. 1951

Aquarel - H Breekveld jr. 1951 - "duinlandschap" 30x40 cm gesign r.o.
€ 20,00 / € 30,00 -
514

Marius Bauer

Een ets-Marius Bauer - "een oosterse straatzanger" (Wisselink) 1934
€ 100,00 / € 150,00 -
515

tekening drie poesjes

Een -tekening drie poesjes - gesign r.o. 21x31 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
519

Init GW "jacht met randtekeningen" + "vrouw met hoed" portret in kleur

Notice to quit - Init GW "jacht met randtekeningen" + "vrouw met hoed" portret in kleur

€ 50,00 / € 75,00 -
520

"Katwijk" aquarel gesign lo

M de jongere (MJ Drullman) - "Katwijk" aquarel gesign lo - 33x49 cm
€ 80,00 / € 120,00 -
521

H Houben

Gouache - H Houben - "schapen met herder op beukenlaan" 57x88 cm gesign lo
€ 120,00 / € 200,00 -
523

oude gravures "Willemstad"

Twee - oude gravures "Willemstad"
€ 15,00 / € 25,00 -
526

portret ve heer F de Bruin

Met potlood getekend -portret ve heer F de Bruin - De Haag gesign R.B. ca. 45x55 cm
€ 25,00 / € 40,00 -
543

Leonora Johanna Bijsterveld

Olieverf op doek gesign - Leonora Johanna Bijsterveld - 25x32 cm "boerderijtje"
€ 150,00 / € 250,00 -
559

"vogeltje" op hard kunststof ondergrond, init M.M.

Schilderij -"vogeltje" op hard kunststof ondergrond, init M.M.
€ 15,00 / € 25,00 -
561

"sneeuwlandschap" olieverf op paneel

Schilderij -"sneeuwlandschap" olieverf op paneel - 70x80 cm A Vermeir
€ 220,00 / € 300,00 -
562

CMF Hohenberger ger

Olieverf op hout 30x40 cm - CMF Hohenberger ger - + 2 afbeeldingen in lijst + huisvlijt schilderij
€ 20,00 / € 30,00 -
565

Blauw, "stadsgezicht"

Olieverf op doek - Blauw, "stadsgezicht" - 30x40 cm r.o. gesign
€ 20,00 / € 30,00 -
576

afbeelding van een schilderij van Ed Frankfort

Een -afbeelding van een schilderij van Ed Frankfort - "Kniertje" 40x60 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
579

"la marseillaise"

Hansi Lith -"la marseillaise" - 149/300 gesign potlood
€ 15,00 / € 25,00 -
580

Zeeuwse zilveren sieraden

Set -Zeeuwse zilveren sieraden -bestaande uit; ronde knoopbroche, knoophanger met ringetje + uit 4 knoopjes bestaande staafbroche alles 835/1000
€ 15,00 / € 25,00 -
581

"viooltjes"

Schilderijtje -"viooltjes" - 20x40 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
583

"voorlezen" O Halle

Schilderij -"voorlezen" O Halle - 30x40 cm in fraaie lijst
€ 200,00 / € 300,00 -
587

V Hulsei "de monnik"

Druk -V Hulsei "de monnik"
€ 15,00 / € 25,00 -
590

Frans Hollaardt

Gouache - Frans Hollaardt - 2x
€ 40,00 / € 60,00 -
591

Frans Hollaardt

Gouache - Frans Hollaardt -
€ 40,00 / € 60,00 -