592

Frans Hollaardt

Gouache - Frans Hollaardt -
€ 40,00 / € 60,00 -
593

modeprenten in lijst

Drie -modeprenten in lijst - + prenten in koker
€ 15,00 / € 25,00 -
614

schildering op zijde

Aria Seta -schildering op zijde - Ind figuur gesign 34x48 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
615

"vallei du Rhône" gesign onduidelijk

Aquarel - "vallei du Rhône" gesign onduidelijk
€ 10,00 / € 15,00 -
626

"boerderij a/d rivier met brug op de achtergrond"

Ets -"boerderij a/d rivier met brug op de achtergrond"
€ 50,00 / € 75,00 -
636

ets "Brugge"

Gekleurde - ets "Brugge"
€ 15,00 / € 25,00 -
649

Louis Ector

Olieverf op doek - Louis Ector - "winterlandschap met groep huizen in de sneeuw" 80x100 cm gesign R.O.
€ 150,00 / € 250,00 -
651

prent in lijst

Moeder met kind voor de spiegel - prent in lijst
€ 15,00 / € 25,00 -
652

"witte bloemen in rode vaas"

Stilleven met -"witte bloemen in rode vaas" - litho onduidelijk gesign R.O.
€ 15,00 / € 25,00 -
668

J v.d. Heiden

Olieverf op doek 145x120 -J v.d. Heiden - gesign r.o. "landschap met witte boerderijtjes"
€ 110,00 / € 160,00 -
671

P Polman

Olieverf op doek 30x40 cm gesign - P Polman - "kruik met druiven en appels"
€ 15,00 / € 25,00 -
674

J v.d. Heiden

Olieverf op doek -J v.d. Heiden - "havengezicht met zeilboten" 60x80 cm gesign r.o.
€ 100,00 / € 150,00 -
698

"de duinentop van de savorin Lohmanlaan in Den Haag"

Olieverf op doek40x95 cm -"de duinentop van de savorin Lohmanlaan in Den Haag" - gesign Leonardo Teepe
€ 60,00 / € 100,00 -
699

borduurwerk in lijst

Een -borduurwerk in lijst - gesign W.S. 60x70 cm
€ 5,00 / € 10,00 -
700

K. Haring

Druk in passe partout -K. Haring- American music festival 1988
€ 15,00 / € 25,00 -
702

Egon Schiele

National Galerie Draha; -Egon Schiele- poster in lijst 60x90 cm + "Das hundert wasser haus-
€ 20,00 / € 35,00 -
709

J Dijkstra

Olieverf op doek 40x80 cm gesign - J Dijkstra - "boerderij aan het water"
€ 50,00 / € 75,00 -
711

tinnen snavelkan

Een -tinnen snavelkan
€ 20,00 / € 30,00 -
712

"maannacht" Van de Veld

Olieverf op doek 24x34 cm - "maannacht" Van de Veld
€ 30,00 / € 45,00 -
713

20x50 cm

Een zijden geweven voorstelling van Chin. tuin met figuren - 20x50 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
724

Hohmann "Gilze"

"pentekening (druk) - Hohmann "Gilze"
€ 15,00 / € 25,00 -
730

RA Maes

Olieverf op board -RA Maes - 40x60 cm gesign R.O. "buurtlandschap"
€ 30,00 / € 45,00 -
733

"duinwoningen met gezicht op zee en figuren"

Olieverf op paneel -"duinwoningen met gezicht op zee en figuren"- 40x50 cm gesign dv Berg
€ 40,00 / € 60,00 -
736

grote moderne schilderijen

Twee - grote moderne schilderijen
€ 40,00 / € 60,00 -
737

L Vries

Rotterdamse haven; olieverf ca 40x100 cm gesign R.O. -L Vries
€ 50,00 / € 75,00 -