893

litho's in kleur

Twee - litho's in kleur - Fabian - gesigneerd en genummerd met potlood 20x20 cm
€ 150,00 / € 250,00 -
895

"meisje in de tuin" gesign ro

Olieverf op doek 50x70 cm - "meisje in de tuin" gesign ro
€ 20,00 / € 30,00 -
899

Maisland

Ets - Maisland - gesign ro 20x25 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
900

prent "Geffen"

Een - prent "Geffen"
€ 5,00 / € 10,00 -
937

losbladig museumuitgave

Les tres riches heures de duc de Berry - losbladig museumuitgave
€ 40,00 / € 60,00 -
944

batik in lijst

Een - batik in lijst - "wajang" 120x90 cm gesign ro in het weefsel
€ 20,00 / € 30,00 -
957

HA Hakken

Olieverf op doek - HA Hakken - 50x60 cm "schapen met herder op de Veluwe"
€ 40,00 / € 60,00 -
960

Marjan Kok

Doek20x20 cm - Marjan Kok - gesign reverse emotie, no 1, no2, no3
€ 30,00 / € 45,00 -
984

gravure in lijst

Een - gravure in lijst - 35x55 cm "markt onder kerktoren" niet gesigneerd
€ 15,00 / € 25,00 -
986

prenten in passe partout

Twee - prenten in passe partout - en lijst "charpente nouvelle maniere de fonder les piles" en 'metier de tisserand"

€ 10,00 / € 15,00 -
996

Adriaan vd Borg

Litho "zwanen" - Adriaan vd Borg - 28x53 cm
997

handwerk in lijst

Een - handwerk in lijst - (Oost Europa) 20e eeuw
€ 30,00 / € 45,00 -
1002

JH Stutterheim

"Holl winter met vaart en molen" - JH Stutterheim - 40x70 cm gesign ro rest
€ 200,00 / € 300,00 -
1006

AL Schaapkens

Aquarel - AL Schaapkens - "kerkplein met figuren"
€ 30,00 / € 45,00 -
1008

JH Kaemmere

"huis water, bootje en mansfiguur" 50x90 cm - JH Kaemmere - 50x90 cm gesign ro rest
€ 200,00 / € 300,00 -
1015

ets "landschap met koeien"

Ingekleurde - ets "landschap met koeien"
€ 20,00 / € 30,00 -
1023

Vemeke

Aquarel "twee eenden" - Vemeke - gesign ro 50x60 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
1024

Frans Room

Litho "Schiermonnikoog" gesign - Frans Room - 40x60 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
1062

"huis Rijnenburg bij Koudekerk"

Gravure - "huis Rijnenburg bij Koudekerk" - 7x10 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
1098

Foole (philebert Foole Geldrop ' 1978)

Olieverf op doek gesign - Foole (philebert Foole Geldrop ' 1978) - "interieur met figuren"
€ 100,00 / € 150,00 -
1112

GL Kiers?

Aquarel - GL Kiers? - ro "bosbeek" 20x25 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
1114

div Japanse afbeeldingen in lijst

Twee - div Japanse afbeeldingen in lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
1129

H Breekveldt jr

Aquarel - H Breekveldt jr - "zandverstuiving" gesign ro 28x38 cm

€ 40,00 / € 60,00 -
1130

"man met stok op de rug gezien"

Aquarel - "man met stok op de rug gezien" - 33x60 cm

€ 40,00 / € 60,00 -
1131

N.B.; Nicolas Bolsius

"huis met boom" - N.B.; Nicolas Bolsius - abstract aquarel

€ 40,00 / € 60,00 -