828

"above abbeylands" Isle of Man WRH Inglis 18x27 cm

Aquarel -"above abbeylands" Isle of Man WRH Inglis 18x27 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
848

litho "grote kerk ïn Oss"

Een -litho "grote kerk ïn Oss" - Adriaan vd Berg + 2 div in lijst
€ 15,00 / € 25,00 -
849

"landschap met kerktoren op achtergrond" W Boeijen 20x30 cm gesign ro

Olieverf op doek -"landschap met kerktoren op achtergrond" W Boeijen 20x30 cm gesign ro
€ 15,00 / € 25,00 -
856

voorouderportret 19e eeuw

Een -voorouderportret 19e eeuw
€ 200,00 / € 300,00 -
860

"de wanderer in bosrijk landschap"

Aquarel Hollandse school 19e eeuw -"de wanderer in bosrijk landschap" - 12x20 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
864

aquarelletjes in passe partout en lijst

Twee - aquarelletjes in passe partout en lijst - 12x20 cm Engeland 19e eeuw
€ 30,00 / € 45,00 -
893

litho's in kleur

Twee - litho's in kleur - Fabian - gesigneerd en genummerd met potlood 20x20 cm
€ 150,00 / € 250,00 -
894

steendruk + ingekleurde prent

"het aalmoezeniers weeshuis" - steendruk + ingekleurde prent - "lietrolle van den hove van Holland"
€ 30,00 / € 45,00 -
896

Du Jardin

Aquarel in lijst gesign - Du Jardin - "prediker" gesign ro 25x25 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
903

Borduursels

Twee Hongaarse -Borduursels- "Oogstfeest" in lijsten
€ 15,00 / € 25,00 -
939

achterglas schildering religieus

Een -achterglas schildering religieus
€ 45,00 / € 60,00 -
960

Marjan Kok

Doek20x20 cm - Marjan Kok - gesign reverse emotie, no 1, no2, no3
€ 30,00 / € 45,00 -
966

gekleurde cliché druk

Een -gekleurde cliché druk - "koninklijke marchaussee"
€ 5,00 / € 10,00 -
982

litho J Toorop

Een -litho J Toorop - gesign in de steen 17x27 cm in passe partout en lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
991

"stilleven met fruit en kruik"

Olieverf op doek -"stilleven met fruit en kruik" - niet gesign 40x50 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
997

handwerk in lijst

Een - handwerk in lijst - (Oost Europa) 20e eeuw
€ 30,00 / € 45,00 -
1010

stilleven met "bloemen in bolvaas"

Olieverf op doek 50x60 cm - stilleven met "bloemen in bolvaas" - gesign ro
€ 30,00 / € 45,00 -
1011

"moeder en kind bij geitje"

Olieverf op doek 50x60 cm - "moeder en kind bij geitje" - zonder signatuur
€ 60,00 / € 100,00 -
1025

poster uit 1964

"the shadows"-poster uit 1964
€ 15,00 / € 25,00 -
1026

"Belfort" kasteel

Olieverf op doek 40x50 cm gesign -"Belfort" kasteel
€ 25,00 / € 40,00 -
1027

Willem Horselenberg

Olieverf op doek -Willem Horselenberg - "havengezicht" gesign ro ca 40x60 cm
€ 120,00 / € 200,00 -
1028

Statek in lijst

Filmposter -Statek in lijst - JB Belmondo en Claudia Cardinale
€ 15,00 / € 25,00 -
1029

Borduurwerk in lijst

Een -Borduurwerk in lijst - 35x50 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
1030

"boerderij met slootje" gesign lo

Olieverf ca 30x40 cm -"boerderij met slootje" gesign lo
€ 25,00 / € 40,00 -
1031

afb in lijst Ind landschap

Een -afb in lijst Ind landschap - gesign B Konings ca 30x40 cm
€ 15,00 / € 25,00 -