1132

M Conlon

"tree snakes"& "Ydaki man" - M Conlon - aboriginal art Australië 20e eeuw

€ 30,00 / € 45,00 -
1133

Peter Satijn

Collage gemengde techniek - Peter Satijn - in passe partout
€ 35,00 / € 50,00 -
1135

Peter Satijn

Collage gemengde techniek - Peter Satijn - in passe partout en lijst
€ 35,00 / € 50,00 -
1136

Peter Satijn

€ 35,00 / € 50,00 -
1171

aquarel niet gesign

Driemaal - aquarel niet gesign - 70x100 cm in aluminium lijst "bloemen"

€ 20,00 / € 30,00 -
1173

"rododendrons"

Olieverf op doek - "rododendrons" - 60x80 cm onbek meester
€ 15,00 / € 25,00 -
1175

"per Aspera ad astra"

Olieverf op doek - "per Aspera ad astra" - langs de lastige wegen bereikt men sterren geschilderd wapen gesign ro
€ 30,00 / € 45,00 -
1176

Simone

Acryl op doek - Simone - 70x100 cm "koeien" gesign ro
€ 30,00 / € 45,00 -
1248

"stadspoort"

€ 30,00 / € 45,00 -
1264

Adameo Modiegliani

Ets - Adameo Modiegliani - 9x13,5 cm in passe partout en lijst
€ 80,00 / € 120,00 -
1267

gesigneerd Wong

Maroufle - gesigneerd Wong - olieverf "violist in lotuszit" 50x60 cm gesign ro
€ 120,00 / € 200,00 -
1298

Boudoin

Indon schilderij gesign - Boudoin - ro 30x40 cm "ossenkar"
€ 25,00 / € 40,00 -
1299

"twee vrouwfiguren"

Chinese schildering op fineer 20x25 cm - "twee vrouwfiguren"
€ 10,00 / € 15,00 -
1318

imporessionistisch landschapje

Olieverf op doek - imporessionistisch landschapje - 20x25 cm gesign ro

€ 15,00 / € 25,00 -
1319

"parklandschap" onbek mstr

Olieverf op doek 70x100 cm - "parklandschap" onbek mstr

€ 40,00 / € 60,00 -
1320

"riviergezicht" geisgn ro

Olieverf op board 60x80 cm - "riviergezicht" geisgn ro

€ 40,00 / € 60,00 -
1321

"beekje met berken" geisgn ro

Olieverf op board 50x60 cm - "beekje met berken" geisgn ro

€ 30,00 / € 45,00 -
1331

Groningae kaart in lijst

Een - Groningae kaart in lijst - 18x5x55 cm herk Douwes & Reerink
€ 20,00 / € 30,00 -
1339

ingekleurde prenten in lijst

Vier - ingekleurde prenten in lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
1342

J Steffelaar

Olieverf op doek - J Steffelaar - "huizen met bruggetje" 40x60 cm gesign ro (scheurtje)
€ 20,00 / € 30,00 -
1343

J Steffelaar

Olieverf op doek - J Steffelaar - "huis aan het water" 40x60 cm gesign ro
€ 20,00 / € 30,00 -
1344

J Steffelaar

Olieverf op doek - J Steffelaar - "bomen" 40x60 cm gesign rd
€ 20,00 / € 30,00 -
1348

H v Meegeren

Werk op papier - H v Meegeren - lo in de plaat "kraanvogel' ca 50x70 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
1349

J Steffelaar '50

Olieverf op doek - J Steffelaar '50 - "3 maskers Indiƫ"
€ 20,00 / € 30,00 -
1350

"stilleven met zoutvat, geweer en jas"

Olieverf - "stilleven met zoutvat, geweer en jas" - 60x80 cm onduidelijk gesign ro
€ 15,00 / € 25,00 -