738

P v.d. Bosch

Portret ve heer 50x60 cm olieverf gesign R.O. - P v.d. Bosch
€ 20,00 / € 30,00 -
744

Jozef Goethals

Olieverf maroufle - Jozef Goethals - 40x50 cm "bosgezicht" gesign r.o.
€ 30,00 / € 45,00 -
766

Engelse jachtvoorstelling

Een -Engelse jachtvoorstelling - 40x30 cm in kapitale lijst
€ 30,00 / € 45,00 -
771

handwerk in lijst

19e eeuws -handwerk in lijst - 60x70 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
774

MJ Gomolka

Ets - MJ Gomolka - "veulen" + ets twee eenheid 6/10 gesigneerd 28x35 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
788

Aquarel

Een-Aquarel- 19e eeuw "Hooitijd" landschap met figuren en vennetje op de voorgrond (vocht sporen) 35x55 cm
€ 60,00 / € 90,00 -
789

Olieverfschilderij

Een -Olieverfschilderij- onbekend, "landschap in Frankrijk" 62x90 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
792

gesign r.o. en 1962 gemengde techniek

Avondrood 36x46 cm - gesign r.o. en 1962 gemengde techniek
€ 20,00 / € 30,00 -
798

Olieverf op doek

Religieuze voorstelling; -Olieverf op doek- "Christus onder het kruis", 50x70 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
801

Indonesisch olieverfschilderij

Een -Indonesisch olieverfschilderij - 40x50 cm "Kampong" sign R.O.
€ 40,00 / € 60,00 -
803

"figuren bij een brug"

Steendruk/ 4 stuks - "figuren bij een brug" - 19e eeuw
€ 50,00 / € 80,00 -
810

Anton Voorzanger

Portret -Anton Voorzanger - ca 40x40 cm gem techniek "oude vrouw"
€ 60,00 / € 100,00 -
811

Blanka Pesja

Litho -Blanka Pesja -gesign r.o. ca 20x30 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
812

"plaggenhut"

Sepia -"plaggenhut" - gesign Gabriel lo ca 25x40 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
813

"liggend naakt"

Maïte Duval -"liggend naakt" - ca 110x80 cm gesign r.o. houtskool op papier
€ 70,00 / € 120,00 -
827

"sunny lake in laxet glen"

Aquarel - "sunny lake in laxet glen"- ca 20x25 cm in passe partout uit 1983 Maurice Heath
€ 20,00 / € 30,00 -
828

"above abbeylands" Isle of Man WRH Inglis 18x27 cm

Aquarel -"above abbeylands" Isle of Man WRH Inglis 18x27 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
848

litho "grote kerk ïn Oss"

Een -litho "grote kerk ïn Oss" - Adriaan v.d. Berg + 2 div in lijst
€ 15,00 / € 25,00 -
849

"landschap met kerktoren op achtergrond" W Boeijen 20x30 cm gesign r.o.

Olieverf op doek -"landschap met kerktoren op achtergrond" W Boeijen 20x30 cm gesign r.o.
€ 15,00 / € 25,00 -
856

voorouderportret 19e eeuw

Een -voorouderportret 19e eeuw
€ 200,00 / € 300,00 -
858

DG Ubbels 1942 gesign

Olieverf op paneel -DG Ubbels 1942 gesign - stilleven met kievitseieren in nest, 18x24 cm (vergelijkbaar werk in Lakenhal te Leiden)
€ 100,00 / € 150,00 -
860

"de wanderer in bosrijk landschap"

Aquarel Hollandse school 19e eeuw -"de wanderer in bosrijk landschap" - 12x20 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
862

"kievitseieren"

Goldener abend; olieverf op paneel -"kievitseieren" - gesign l.o. Girabla, 18x24 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
864

aquarelletjes in passe partout en lijst

Twee - aquarelletjes in passe partout en lijst - 12x20 cm Engeland 19e eeuw
€ 30,00 / € 45,00 -
893

litho's in kleur

Twee - litho's in kleur - Fabian - gesigneerd en genummerd met potlood 20x20 cm
€ 150,00 / € 250,00 -