1033

CH Cantinaay

Stilleven -CH Cantinaay - ca 20x30 cm gesign olieverf op paneel
€ 20,00 / € 30,00 -
1036

Neuhof

Olieverf -Neuhof - "gemetseld poortje" 30x40 cm gesign lo
€ 25,00 / € 40,00 -
1038

tekeningen div afm.

Veertien -tekeningen div afm. - en voorstelling o.i. Gesigneerd Herman Moerkerk
€ 150,00 / € 250,00 -
1039

"landschap" olieverf op paneel

Schilderij -"landschap" olieverf op paneel - 30x30 cm gesign achter op BJ Stronkhorst
€ 20,00 / € 30,00 -
1040

Etsje in lijst

Een -Etsje in lijst- "Rietgedekte boerenwoning"
€ 10,00 / € 15,00 -
1041

ingekleurde gravure

Oude -ingekleurde gravure - in passe partout en lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
1043

J Michels

Olieverf - J Michels - "schuurtje in weiland" ca 25x35 cm gesign lo
€ 40,00 / € 60,00 -
1046

gesign "Barends" wit huis in landschap

Schilderij doek ca 40x60 cm - gesign "Barends" wit huis in landschap
€ 25,00 / € 40,00 -
1059

miniatuur schilderijtjes

Twee -miniatuur schilderijtjes - in Louis seize lijstjes
€ 25,00 / € 40,00 -
1074

borduurwerk "H Maria"

Een -borduurwerk "H Maria" - 55x65 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
1092

"sneeuwlandschap"

Doek -"sneeuwlandschap" - 52x62 cm gesign Joseph Jaspers
€ 40,00 / € 60,00 -
1096

"drie schepen op volle zee"

Tekening -"drie schepen op volle zee" - gesign T Okker ro 33x53 cm in passe partout en lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
1126

Joop Mijsbergen 1934 Bergen op Zoom

Olieverf op doek -Joop Mijsbergen 1934 Bergen op Zoom - 50x70 cm "stadsgezicht met bruggetje"
€ 60,00 / € 100,00 -
1129

H Breekveldt jr.

Aquarel - H Breekveldt jr. - "zandverstuiving" gesign ro 28x38 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
1130

"man met stok op de rug gezien"

Aquarel - "man met stok op de rug gezien" - 33x60 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
1131

N.B.; Nicolas Bolsius

"huis met boom" - N.B.; Nicolas Bolsius - abstract aquarel
€ 40,00 / € 60,00 -
1149

2 litho's in lijst

Laetitia de Haas en onbekend -2 litho's in lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
1150

doek olieverf "winterlandschap" 60x90 cm gesign

W Boeijen - doek olieverf "winterlandschap" 60x90 cm gesign
€ 40,00 / € 60,00 -
1235

"wintergezicht"

Schilderij 35x45 cm gesign ro - "wintergezicht"
€ 15,00 / € 25,00 -
1236

vd Sande

Olieverf op doek gesign - vd Sande - 50x60 cm "schepen in de mist"
€ 50,00 / € 75,00 -
1237

aquarellen en divers anders in lijst

Olieverf - aquarellen en divers anders in lijst - 7x
€ 20,00 / € 30,00 -
1241

div tekeningen en oa Dali in lijst

Steenstra - div tekeningen en oa Dali in lijst - en los in doos
€ 20,00 / € 30,00 -
1248

"stadspoort"

€ 30,00 / € 45,00 -
1257

GH Wille

Olieverf op doek - GH Wille - Indonesisch landschap uit 1950 gesign ro
€ 60,00 / € 100,00 -
1298

Boudoin

Indon schilderij gesign - Boudoin - ro 30x40 cm "ossenkar"
€ 20,00 / € 30,00 -