1305

OZ Voorburgwal A'dam

De - OZ Voorburgwal A'dam - gesign met potlood
€ 15,00 / € 25,00 -
1306

"vertrouwelijkheden"

Litho -"vertrouwelijkheden" - gesign ro
€ 10,00 / € 15,00 -
1317

R Kalmthout

Plakkaatverf - R Kalmthout - "duinlandschap" 30x50 cm gesign ro
€ 10,00 / € 15,00 -
1319

"parklandschap" onbek mstr

Olieverf op doek 70x100 cm - "parklandschap" onbek mstr
€ 40,00 / € 60,00 -
1321

"beekje met berken" gesign ro

Olieverf op board 50x60 cm - "beekje met berken" gesign ro
€ 30,00 / € 45,00 -
1339

ingekleurde prenten in lijst

Vier - ingekleurde prenten in lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
1342

J Steffelaar

Olieverf op doek - J Steffelaar - "huizen met bruggetje" 40x60 cm gesign ro (scheurtje)
€ 20,00 / € 30,00 -
1343

J Steffelaar

Olieverf op doek - J Steffelaar - "huis aan het water" 40x60 cm gesign ro
€ 20,00 / € 30,00 -
1344

J Steffelaar

Olieverf op doek - J Steffelaar - "bomen" 40x60 cm gesign rd
€ 20,00 / € 30,00 -
1350

"stilleven met zoutvat, geweer en jas"

Olieverf - "stilleven met zoutvat, geweer en jas" - 60x80 cm onduidelijk gesign ro
€ 15,00 / € 25,00 -
1352

Hobbe Smith

Oleografie op paneel 25x50 cm - Hobbe Smith - "holl tafereel met zeilboten" gesign ro
€ 20,00 / € 30,00 -
1372

"vrouwelijk naakt"

Potloodtekening 50x60 cm van een - "vrouwelijk naakt" - onbekende meester
€ 120,00 / € 200,00 -
1373

"hooitijd" gesign lo

JK Blank -"hooitijd" gesign lo - 30x40 cm
€ 80,00 / € 120,00 -
1374

"bomen"

Olieverf op doek - "bomen" - 40x60 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
1395

"zeilschepen in de winter"

Tirrat T; olieverf op doek -"zeilschepen in de winter"- 50x60 cm gesign ro
€ 40,00 / € 60,00 -
1396

"avondrood"

Schilderij -"avondrood" - + dressoirstuk olieverf 30x80 cm in lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
1412

Roger Hebbelinck

Kleurets - Roger Hebbelinck - 15x30 cm gesign potlood 26/100
€ 25,00 / € 40,00 -
1566

stilleven olieverf op triplex

F Lecat - stilleven olieverf op triplex - in barokke lijst 20e eeuw
€ 120,00 / € 200,00 -
1576

div olieverfschilderijtjes

Vier -div olieverfschilderijtjes
€ 15,00 / € 25,00 -
1619

Rembrandt ets

Een -Rembrandt ets - 17x20,5 cm ca
€ 30,00 / € 45,00 -
1621

landschap

Olieverfschilderij -landschap - 30x50 cm gesign JH Wijsmuller (niet van de meester)
€ 30,00 / € 45,00 -
1642

Marrinam Walls

Acryl op board - Marrinam Walls - stadsgezicht, 60x90 cm gesign ro
€ 100,00 / € 150,00 -
1645

G dellen?"

Tekening "portret van een vrouw met hoofddoek" gesign - G dellen?" - 19x22,5 cm
€ 60,00 / € 90,00 -