894

steendruk + ingekleurde prent

"het aalmoezeniers weeshuis" - steendruk + ingekleurde prent - "lietrolle van den hove van Holland"
€ 30,00 / € 45,00 -
896

Du Jardin

Aquarel in lijst gesign - Du Jardin - "prediker" gesign r.o. 25x25 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
903

Borduursels

Twee Hongaarse -Borduursels- "Oogstfeest" in lijsten
€ 10,00 / € 15,00 -
942

R66/12920 locomotief

Marklin -R66/12920 locomotief - met 4 div wagons, alle in zeer goede conditie groen onbeschadigd, met groot blikken station, trafo en vele rails, deels in orgn doosjes
€ 600,00 / € 900,00 -
944

religieuze voorstelling achter bolglas

Groot -religieuze voorstelling achter bolglas - in fraaie lijst + 2 div religieuze voostellingen in lijsten (manco's)
€ 20,00 / € 30,00 -
947

afb, 9x groot, 1x klein van 19e eeuwse bloemschilderingen

Tien -afb, 9x groot, 1x klein van 19e eeuwse bloemschilderingen
€ 30,00 / € 45,00 -
960

Marjan Kok

Doek 20x20 cm - Marjan Kok - gesign reverse emotie, no 1, no2, no3
€ 30,00 / € 45,00 -
991

"stilleven met fruit en kruik"

Olieverf op doek -"stilleven met fruit en kruik" - niet gesign 40x50 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
1002

Ype Wenning

Paneel 10x20 cm - Ype Wenning - |boerinnetje bij boerderij" sign R.O.
€ 200,00 / € 300,00 -
1008

prent in lijst "huis aan de Geest aan de achterzijde"

Oude -prent in lijst "huis aan de Geest aan de achterzijde"
€ 20,00 / € 30,00 -
1025

poster uit 1964

"the shadows"-poster uit 1964
€ 15,00 / € 25,00 -
1027

Willem Horselenberg

Olieverf op doek -Willem Horselenberg - "havengezicht" gesign r.o. ca 40x60 cm
€ 120,00 / € 200,00 -
1028

Statek in lijst

Filmposter -Statek in lijst - JB Belmondo en Claudia Cardinale
€ 15,00 / € 25,00 -
1031

afb in lijst Ind landschap

Een -afb in lijst Ind landschap - gesign B Konings ca 30x40 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
1038

tekeningen div afm.

Veertien -tekeningen div afm. - en voorstelling o.i. Gesigneerd Herman Moerkerk
€ 150,00 / € 250,00 -
1041

ingekleurde gravure

Oude -ingekleurde gravure - in passe partout en lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
1043

J Michels

Olieverf - J Michels - "schuurtje in weiland" ca 25x35 cm gesign lo
€ 40,00 / € 60,00 -
1046

gesign "Barends" wit huis in landschap

Schilderij doek ca 40x60 cm - gesign "Barends" wit huis in landschap
€ 25,00 / € 40,00 -
1092

"sneeuwlandschap"

Doek -"sneeuwlandschap" - 52x62 cm gesign Joseph Jaspers
€ 40,00 / € 60,00 -
1096

"drie schepen op volle zee"

Tekening -"drie schepen op volle zee" - gesign T Okker r.o. 33x53 cm in passe partout en lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
1127

Carmi Botteling

Litho -Carmi Botteling - 20/22 gesign L.O.
€ 10,00 / € 15,00 -
1129

H Breekveldt jr.

Aquarel - H Breekveldt jr. - "zandverstuiving" gesign r.o. 28x38 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
1130

"man met stok op de rug gezien"

Aquarel - "man met stok op de rug gezien" - 33x60 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
1131

N.B.; Nicolas Bolsius

"huis met boom" - N.B.; Nicolas Bolsius - abstract aquarel
€ 40,00 / € 60,00 -
1134

antieke 18/19e eeuwse gravures in lijst

Zes -antieke 18/19e eeuwse gravures in lijst
€ 40,00 / € 60,00 -