278

Bantzinger

Aquarel - Bantzinger - "Elfstedentocht" 47x65 cm gesign lo
€ 25,00 / € 40,00 -
279

Cochin ceramic ornament

"You the owner are the one with fate" - Cochin ceramic ornament - Thais tempelfiguur
€ 30,00 / € 45,00 -
280

Chinees porseleinen blauw en wit kaststel

Driedelig - Chinees porseleinen blauw en wit kaststel - met deksels 19e eeuw
€ 70,00 / € 100,00 -
281

Japanse puntflessen imari

Twee - Japanse puntflessen imari - 19e eeuw
€ 200,00 / € 300,00 -
282

bakbarometer met tinnen platen

Een - bakbarometer met tinnen platen - Lodewijk 15e stijl
€ 120,00 / € 200,00 -
283

div imari wandborden

Twee - div imari wandborden - Japan 19e eeuw
€ 30,00 / € 45,00 -
285

imari wandbord

Goud - imari wandbord - met slingerdecor (haarlijn)
€ 20,00 / € 30,00 -
286

dikwandig glazen fruitschaal

Leerdam - dikwandig glazen fruitschaal - W 40 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
287

olieverf op doek

Sneeuwlandschap - olieverf op doek - 60x90 cm onbekende schilder
€ 30,00 / € 45,00 -
288

bronzen theepot

Antieke - bronzen theepot - vermoedelijk verre oosten
€ 40,00 / € 60,00 -
289

sfeergoed kan met florale versiering

Blauw - sfeergoed kan met florale versiering - in 8 vakken met oor en tuitkraag H 35 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
290

19e eeuwse schommelstoel

Engelse - 19e eeuwse schommelstoel - met springveer
€ 40,00 / € 60,00 -
291

zilveren bladwijzer

€ 30,00 / € 45,00 -
292

zilveren kettinkje met maansteen hanger

Een - zilveren kettinkje met maansteen hanger
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 10,00 / € 15,00 -
293

staande lampvoet

Met brons versierde - staande lampvoet - met ronde wit marmeren voet, 2 delen Duits/Oostenrijks vroeg 20e eeuw
€ 20,00 / € 30,00 -
294

blauw en wit Chinees porseleinen kommen

Twee - blauw en wit Chinees porseleinen kommen - W 22 en H 9 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
295

Perzische kussenzak

Een - Perzische kussenzak - + kelim loper 100x50 en 50x150 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
296

J.P. Kelly

Olieverf 40x50 cm - J.P. Kelly - "schaatser bij koek en zopietentje"
€ 30,00 / € 45,00 -
297

spiegel in verguld lijst

Ronde - spiegel in verguld lijst - (bolspiegel)
€ 25,00 / € 40,00 -
298

Holmgaard staande wit aardewerk lampvoeten

Twee - Holmgaard staande wit aardewerk lampvoeten
€ 30,00 / € 45,00 -
299

rolluikburo

Eiken - rolluikburo - S model
€ 80,00 / € 120,00 -
300

geel koperen blaker

Antiek - geel koperen blaker - met gravure op spiegel
€ 20,00 / € 30,00 -
301

koffieservies

Tinnen - koffieservies - best uit; kraantjeskan, lepelvaasje, melkkan + suikerpot, peperkoekdoos mi, + houten dienblaadje, alles fraai in de zwarte lak met gouden sterretjes
€ 40,00 / € 60,00 -
302

Chin pors gemberpotjes

Twee - Chin pors gemberpotjes - + 2 kommen + roombordje + theebordje 1x randchip
€ 15,00 / € 25,00 -
303

Raak hanglamp halve bol

Design - Raak hanglamp halve bol
€ 20,00 / € 30,00 -