304

Raak wandlamp met halve bolkap

Design - Raak wandlamp met halve bolkap
€ 20,00 / € 30,00 -
305

eiken kabinet met 3 laden

Antiek - eiken kabinet met 3 laden - rechte kap en front, 2 deuren in bovenbouw
€ 300,00 / € 450,00 -
306

door G van Leeuwen uit 1704

De "handelingen de apostelen" boek - door G van Leeuwen uit 1704
€ 120,00 / € 200,00 -
307

boek door Petrum de Witte 1690

De verbeterde catechizatie over den heidelberghichen catechismus - boek door Petrum de Witte 1690
€ 120,00 / € 200,00 -
308

mech retro horloge

Ovaal - mech retro horloge - Ives Renaud
€ 40,00 / € 60,00 -
309

= antieke aansteker

Een -= antieke aansteker
€ 15,00 / € 25,00 -
310

Daan Gielen

Drie kleien etsjes in lijsten - Daan Gielen - "eilanden", "verwaaide boom" en "gedoofde vulkaan" gesign en genummerd
€ 25,00 / € 40,00 -
311

Hakkie van Rosmalen

Schildering op 15x25 cm teakhouten paneeltje ontwerp - Hakkie van Rosmalen
€ 5,00 / € 10,00 -
312

ML van Erp

Olieverf op doek - ML van Erp - "loofbos in de zomer" 60x70 cm signatuur achterop en 2010
€ 200,00 / € 300,00 -
313

Spijker

Olieverf op doek - Spijker - "abstract" signatuur achterop en 2003 25x30 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
314

zilveren collier met vaste bloemmotief hanger

Een - zilveren collier met vaste bloemmotief hanger
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 15,00 / € 25,00 -
315

bord blauw en wit porselein

Chinees - bord blauw en wit porselein - 18e eeuws + Japans blauw en wit bord
€ 20,00 / € 30,00 -
316

porseleinen kistje China

Blauw en wit - porseleinen kistje China - 20e eeuw
€ 25,00 / € 40,00 -
317

Chinees porselein vaas met 2x2 liggende leeuwtjes

Blauw en wit - Chinees porselein vaas met 2x2 liggende leeuwtjes - las halsversiering H 45 cm
€ 35,00 / € 50,00 -
318

afb in lijst

Een - afb in lijst - div techniek
€ 10,00 / € 15,00 -
319

rood koperen beddenpan

Antieke - rood koperen beddenpan
€ 15,00 / € 25,00 -
320

gouden 585/1000 broche

Geel - gouden 585/1000 broche - met rode steen, ca 3,2 gr
€ 60,00 / € 100,00 -
321

zilveren munten

€ 45,00 / € 60,00 -
322

Chinese borden

Twee - borden blauw en wit Chin porselein - met sterdecor + 3 borden Chin met zotje op pagodedecor 1x hersteld

€ 130,00 / € 200,00 -
323

mahonie pendule

Kleine - mahonie pendule
€ 15,00 / € 25,00 -
324

JH Fekkis

Litho "Beethoven" gesign ro - JH Fekkis - en 1918
€ 20,00 / € 30,00 -
325

Marie MacKenzie

"view of baarsjes" - Marie MacKenzie - 15,5x27 cm gesign ro
€ 200,00 / € 300,00 -
326

B Coesel

Olieverf op doek - B Coesel - 23,35,5 cm gesign ro "hout sprokkelen"
€ 100,00 / € 150,00 -
327

585/1000 geel gouden herenpolshorloge

EHR een - 585/1000 geel gouden herenpolshorloge - met lederen band en onedele gesp
€ 150,00 / € 250,00 -
328

collier van 90 majorca parels

Een - collier van 90 majorca parels - met een 585/1000 gouden slot met een ring van saffieren
€ 160,00 / € 250,00 -