309

schepel

Houten - schepel - ca 108x45 cm
€ 40,00 / € 60,00 € 32,00
310

Daan Gielen

Drie kleine etsjes in lijsten - Daan Gielen - "eilanden", "verwaaide boom" en "gedoofde vulkaan" gesign en genummerd

€ 25,00 / € 40,00 € 0,00
311

philips radio

Een - Philips jaren 30 radio - wortelnoten kast

€ 30,00 / € 45,00 € 30,00
312

ML van Erp

Olieverf op doek - ML van Erp - "loofbos in de zomer" 60x70 cm signatuur achterop en 2010
€ 100,00 / € 150,00 € 0,00
313

Spijker

Olieverf op doek - Spijker - "abstract" signatuur achterop en 2003 25x30 cm
€ 50,00 / € 75,00 € 0,00
314

zoetwaterparel collier

Een - zoetwaterparel collier - ca90 cm
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 15,00 / € 25,00 € 12,00
315

kristallen collier

Een - kristallen collier - ca 80 cm
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
316

collier van echte stenen

Een fraai - collier van echte stenen - ca 85 cm
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
317

2 notenhouten Franse damesfauteuiltjes

Set van - 2 notenhouten Franse damesfauteuiltjes - velours bekleed
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
318

damesfauteuil met lepelrug

Notenhouten - damesfauteuil met lepelrug - en bekleding handwerk
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
319

rood koperen beddenpan

Antieke - rood koperen beddenpan
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
320

koperen blokkenbak

Grote - koperen blokkenbak
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
321

koperen blokkenbak

Grote - koperen blokkenbak
€ 20,00 / € 30,00 € 16,00
322

17/18e eeuwse gestoken kistje met deksel

Notenhouten - 17/18e eeuwse gestoken kistje met deksel
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
323

drielichts wandkandelaber met barok spiegeltje

Tweemaal - drielichts wandkandelaber met barok spiegeltje - met gietwerk ovaal lijstje
€ 25,00 / € 40,00 € 0,00
324

albums vol devotieprentjes

Twee - albums vol devotieprentjes

€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
325

houten beeldjes China

Twee - houten beeldjes China - 20e eeuw
€ 10,00 / € 15,00 € 10,00
326

aquarel op rol

Chinees - aquarel op rol - gesign
€ 10,00 / € 15,00 € 20,00
327

aquarel op rol

Chinees - aquarel op rol -
€ 10,00 / € 15,00 € 10,00
328

collier van 90 majorca parels

Een - collier van 90 majorca parels - met een 585/1000 gouden slot met een ring van saffieren
€ 160,00 / € 250,00 € 0,00
329

A Miolée

Olieverf op doek - A Miolée - "haystacks by a farm" 37,5x53 cm gesign ro

€ 80,00 / € 120,00 € 80,00
330

div grenen krukjes

Twee - div grenen krukjes
€ 10,00 / € 15,00 € 0,00
331

Lucas van Erp

Olieverf op doek - Lucas van Erp - "bomen" 60x70 cm sign achterop
€ 100,00 / € 150,00 € 0,00
332

Will van Hoof

Schildering op papier - Will van Hoof - uit 1996 gesign ro met potlood 24x30 cm
€ 50,00 / € 75,00 € 0,00
333

kristallen messenleggers

Dozijn - kristallen messenleggers - en 6 theelepels in org doosjes
€ 10,00 / € 15,00 € 0,00