329

A Miolée

Olieverf op doek - A Miolée - "haysticks by a farm" 37,5x53 cm gesign ro
€ 200,00 / € 300,00 -
330

onbekende schilder

Litho niet gesigneerd - onbekende schilder - "doolhof" 49x49 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
331

Lucas van Erp

Olieverf op doek - Lucas van Erp - "bomen" 60x70 cm sign achterop
€ 200,00 / € 300,00 -
332

Will van Hoof

Schildering op papier - Will van Hoof - uit 1996 gesign ro met potlood 24x30 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
333

voornamelijk Rotterdams couranten

Lot - voornamelijk Rotterdams couranten - 1e helft 20e eeuw
€ 5,00 / € 10,00 -
334

ML van Erp

Olieverf op doek - ML van Erp - 60x70 cm "Fauves" sign achterop
€ 200,00 / € 300,00 -
335

Svenicia antiqua & Hodiern

Bladen - Svenicia antiqua & Hodiern - pars 2 r/m 14
€ 20,00 / € 30,00 -
336

theelichtje met 3 dragende figuren

Verlag bei EG Zimmerman Hanau - theelichtje met 3 dragende figuren - + presenteerblaadje ( eikenblad"
€ 15,00 / € 25,00 -
337

steengoed zoutvaten

Twee - steengoed zoutvaten - fraai gedecoreerd met oren H 18 en W ca 22 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
338

steengoed druk versierd hoog zoutvat

Een - steengoed druk versierd hoog zoutvat - met oren H 23 en W ca 22 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
339

schotel

Satsuma - schotel - W 30 cm Japan 19e eeuw
€ 10,00 / € 15,00 -
340

fraaie gietijzeren deurklopper met brievenbussluiting

Zeer - fraaie gietijzeren deurklopper met brievenbussluiting - met vleermuis in top
€ 60,00 / € 100,00 -
341

gietijzeren apliques

Drietal - gietijzeren apliques - met figuren in reliëf
€ 30,00 / € 45,00 -
342

div afbeeldingen in lijst

Zes - div afbeeldingen in lijst - + etsje en houtsnede
€ 10,00 / € 15,00 -
343

Gerard Dijkstra

Stilleven - Gerard Dijkstra - met plakkaatverf 40x60 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
344

likeurcoupes kristal

Acht - likeurcoupes kristal - (div schilfers) + 6 geëtst glazen fingerbowls
€ 15,00 / € 25,00 -
345

gemerkte figurine van een meisje met bloemen

OF Piag Checho slow - gemerkte figurine van een meisje met bloemen - H ca 20 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
349

houten bijzettafeltje

Gezwart - houten bijzettafeltje - op vierpoot met hangende tollen aan onderkant blad
€ 30,00 / € 45,00 -
351

gate legtable

Mahonie - gate legtable
€ 40,00 / € 60,00 -
352

ingelijste merklap

Een - ingelijste merklap - naar 18e eeuws voorbeeld
€ 20,00 / € 30,00 -
353

snijwerk van het hoofd van Jezus

Art deco - snijwerk van het hoofd van Jezus - onduidelijk gesigneerd onderkant, Nigeria vroeg 20e eeuw H 32 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
354

mannenhoofd houtsnijwerk

Afrikaans - mannenhoofd houtsnijwerk - H 37 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
355

roodbakken aardewerk geglazuurde paardjes

Twee - roodbakken aardewerk geglazuurde paardjes - Druten boeksteunen
€ 35,00 / € 50,00 -
356

spiegel in lijst

Een - spiegel in lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
357

hoge porseleinen vaas met plooikraag

60 cm - hoge porseleinen vaas met plooikraag
€ 20,00 / € 30,00 -