334

ML van Erp

Olieverf op doek - ML van Erp - 60x70 cm "Fauves" sign achterop
€ 100,00 / € 150,00 € 0,00
335

lakwerk kistje vol sieraden en bijous

Een - lakwerk kistje vol sieraden en bijous
€ 10,00 / € 15,00 € 0,00
336

"mandarin" decor Engels aardewerk suikerpot

Antiek - "mandarin" decor Engels aardewerk suikerpot
€ 20,00 / € 30,00 € 16,00
337

"Indonesisch landschap"

Olieverf op board - "Indonesisch landschap" - 50x60 cm gesign onduidelijk lo
€ 30,00 / € 45,00 € 30,00
338

"bootjes"

Olieverf op papier - "bootjes" - 50x60 cm gesign ro
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
339

tinnen bord + antiek tinnen snavelkan

Een - tinnen bord + antiek tinnen snavelkan
€ 25,00 / € 40,00 € 20,00
340

op de manier van Carl Spitzweg

Olieverf op paneel - op de manier van Carl Spitzweg - 13x18 cm "vlinders vangen"
€ 120,00 / € 200,00 € 0,00
341

ers in lijst + dubbelportret BMX

Afb BMX-ers in lijst + dubbelportret BMX-ers gouache - Ellen Reuver
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
342

jugendstil opengewerkte klok

Notenhouten - jugendstil opengewerkte klok

€ 140,00 / € 200,00 € 0,00
343

Gerard Dijkstra

Stilleven - Gerard Dijkstra - met plakkaatverf 40x60 cm
€ 10,00 / € 15,00 € 0,00
344

Schwartzwalder koekoeksklok

Een - Schwartzwalder koekoeksklok

€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
345

"Schwartzwalder uhr" met 2 porseleinen pilaartjes

Fraai beschilderde - "Schwartzwalder uhr" met 2 porseleinen pilaartjes

€ 50,00 / € 75,00 € 0,00
346

emaille zgn. "knoer"

Een - emaille zgn. "knoer"
€ 20,00 / € 30,00 € 16,00
347

verrekijkers

Drie - verrekijkers - div afmetingen
€ 30,00 / € 45,00 € 30,00
348

nikkelen zwaantje als houder van 6 zilveren 830/1000 theelepeltjes

Een - nikkelen zwaantje als houder van 6 zilveren 830/1000 theelepeltjes - + 1 mosterdlepeltje
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
349

originele Flipjesboekjes

Tien - originele Flipjesboekjes

€ 15,00 / € 25,00 € 12,00
353

snijwerk van het hoofd van Jezus

Art deco - snijwerk van het hoofd van Jezus - onduidelijk gesigneerd onderkant, Nigeria vroeg 20e eeuw H 32 cm
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
355

roodbakken aardewerk geglazuurde paardjes

Twee - roodbakken aardewerk geglazuurde paardjes - Druten boeksteunen
€ 35,00 / € 50,00 € 0,00
357

hoge porseleinen vaas met plooikraag

60 cm - hoge porseleinen vaas met plooikraag
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
361

kantonvaas

Grote - kantonvaas - H 60 cm
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
362

comtoiseklok met bloemslinger

Een - comtoiseklok met bloemslinger
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
363

comtoiseklok met harpslinger

Een - comtoiseklok met harpslinger
€ 75,00 / € 125,00 € 0,00
364

pannenset in doos

Een - pannenset in doos
€ 10,00 / € 15,00 € 10,00
365

eendeurs vitrinekast

Mahoniehouten - eendeurs vitrinekast - eind 19e eeuw

€ 120,00 / € 200,00 € 0,00
366

koperen snotneus

Geel - koperen snotneus - Hollands 19e eeuw
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00