377

bolpootttafel

Eiken -bolpootttafel
€ 60,00 / € 100,00 -
378

Bronzen wandplaques

Twee -Bronzen wandplaques- Jezus en Maria
€ 10,00 / € 15,00 -
379

Oosters schilderij op zijde

Een -Oosters schilderij op zijde- 100x68 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
380

Antiek geldkistje

Een -Antiek geldkistje- met interieur en div. muntjes
€ 25,00 / € 50,00 -
381

Netsukee

Ivoren -Netsukee- erotische voorstelling 19e eeuw Japan gesign.
€ 120,00 / € 150,00 -
382

ter Meulen

Opzet voor olieverfschilderij -ter Meulen- "Koe met boer", gesign. L.O. 40x60 cm
€ 20,00 / € 35,00 -
383

Imari dekselkommetje

Een -Imari dekselkommetje- Chinees 18e eeuw (hersteld)
€ 20,00 / € 35,00 -
384

(deksel hersteld) Chinees 19e eeuw

-Familie Rose dekselkom- (deksel hersteld) Chinees 19e eeuw
€ 20,00 / € 35,00 -
385

Familie Rose gehoekte schotels

4x -Familie Rose gehoekte schotels- met figuren, rivierenlandschap China 18e eeuw W28 cm (rep+ haarlijn)
€ 300,00 / € 500,00 -
386

Chinees porseleinen bord

Blauw en wit -Chinees porseleinen bord- met twee jagende ruiters 18e eeuw (hersteld)
€ 70,00 / € 115,00 -
387

krisheften

Twee -krisheften - + hoornen parasolgreep + hoornen krisje Ned. Indiƫ
€ 60,00 / € 100,00 -
388

staande brons

Bodisathva H 28 cm -staande brons
€ 90,00 / € 150,00 -
389

lampvoet getorst

Houten - lampvoet getorst
€ 5,00 / € 10,00 -
390

staande brons

Bodisathva H 21 cm -staande brons
€ 90,00 / € 150,00 -
391

zittend op houten voet

Raksasa met slang in rug H 16 cm -zittend op houten voet
€ 90,00 / € 150,00 -
392

benen snijwerk, een benen snuffbottle

Een -benen snijwerk, een benen snuffbottle - jade flacon, bloedkoraal beeldje + Chinese bronzen munt
€ 150,00 / € 250,00 -
393

houten staande Lohan

Een -houten staande Lohan
€ 60,00 / € 100,00 -
394

rond dekseldoosje

Stenen -rond dekseldoosje - + schelp in zilver montuur + stenen kat (Kenia)
€ 15,00 / € 25,00 -
395

terra cotta Boeddhahoofd

Een -terra cotta Boeddhahoofd
€ 60,00 / € 100,00 -
396

Mahonie theetafel

Een -Mahonie theetafel- met gecontourneerd blad
€ 60,00 / € 90,00 -
397

Schaduwportretten

Groep van 11x -Schaduwportretten- 18/19e eeuw
€ 300,00 / € 450,00 -
398

glazen Leerdam vaas

Groen -glazen Leerdam vaas - gemerkt Copier
€ 60,00 / € 100,00 -
399

Chinese schoentjes

Stel Chinese schoentjes

€ 40,00 / € 60,00 -
400

skischoenen en latten

Lot skischoenen en latten

€ 20,00 / € 40,00 -
401

imari kommetjes

Vier - imari kommetjes - China 18e eeuw (hersteld)
€ 20,00 / € 30,00 -