37

beeldje A.H. Duits

Bronzen - beeldje A.H. Duits - ca 1930 H 28 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
38

druk bewerkte beker

Zilveren - druk bewerkte beker - 835/1000 ca 434 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 120,00 / € 200,00 -

collier met oplopende parels

Een - collier met oplopende parels - L 50 cm met fraai slot
€ 20,00 / € 30,00 -
40

vertellingen Dherwood met fraaie gravures

19e eeuwse - vertellingen Dherwood met fraaie gravures
€ 15,00 / € 25,00 -
41

geëmailleerde trompetvormige vaas

Grote - geëmailleerde trompetvormige vaas - decor bloemen en vogels H 120 cm Japan 19e eeuw, defecten rest
€ 800,00 / € 1.200,00 -

bronzen buste van een jugendstil vrouwenfiguur

Grote - bronzen buste van een jugendstil vrouwenfiguur
€ 200,00 / € 300,00 -
43

kaart in lijst

Orbis per creationem inflituters - kaart in lijst - 47x33 cm met passe partout en lijst
€ 60,00 / € 100,00 -
44

landkaart in lijst

Een - landkaart in lijst - "de Reysen christi des Heyland" 47x33 cm in passe partout en lijst
€ 60,00 / € 100,00 -
45

zilveren 835/1000 kandelaren

Drie - zilveren 835/1000 kandelaren - op vierkant basement H 18 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
46

fantasie schakelcollier

585/1000 - fantasie schakelcollier - 46 cm geel goud 21,6 gr
€ 420,00 / € 600,00 -
47

ronde koektrommel

Zilveren - ronde koektrommel - Hollands 19e eeuw (deukje)
€ 400,00 / € 600,00 -
48

kinderknopstoeltje

Eiken - kinderknopstoeltje met biezen zitting

€ 15,00 / € 25,00 -
49

kinderstoel

Een - eiken kinderstoel

€ 20,00 / € 30,00 -
50

eetkamertafel

Een - eettafel 145x165 cm met 2 tussenbladen vasn elk 40 cm breed + 4 antieke Windsor stoelen

€ 160,00 / € 250,00 -
51

bronzen beeldje Oceanic

Een - bronzen beeldje Oceanic - armpje aanwezig H 21 cm
€ 150,00 / € 250,00 -

eethoek

Antieke - ovale eiken tafel 132x92 cm met 2 tussenbladen elk 30 cm met vier nwe lederen eetkamerstoeltjes

€ 120,00 / € 200,00 -
53

bidstoeltjes

Twee - eiken bidstoeltjes met biezen zitting

€ 20,00 / € 30,00 -
64

gekuipte grote emmer

Fraai antieke - gekuipte grote emmer - met smeedijzeren hengsel
€ 15,00 / € 25,00 -
65

glazen stolp

Geslepen - glazen stolp - + 2 Leerdam vaasjes
€ 20,00 / € 30,00 -
66

CF Daubigny

Ets - CF Daubigny - "la Noël de village" 10x20 cm herkomst Borzo
€ 20,00 / € 30,00 -
72

"wintergezicht"

Olieverf op paneel - "wintergezicht" - 12x18 cm gesign lo
€ 60,00 / € 100,00 -
73

filigrein broche en armband

Een - filigrein broche en armband - BWG zilver met rose cabochon stenen
€ 25,00 / € 40,00 -
74

olieverf op paneel onbekende meester

18e eeuws - olieverf op paneel onbekende meester - "herbergtafereel" 50x60 cm
€ 240,00 / € 400,00 -
75

model Japans imari kaststel

Klein - model Japans imari kaststel - 5 delen 19e eeuw
€ 130,00 / € 250,00 -
76

Famille verte en rose kanton vaas

Grote zeer druk - Famille verte en rose kanton vaas - 19e eeuw H ca 65 cm
€ 1.500,00 / € 2.500,00 -