77

odeurflacon met gouden monturen

Kristallen - odeurflacon met gouden monturen - in originele etui
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 140,00 / € 250,00 -
78

kristallen dekselbus

Olijfgeslepen - kristallen dekselbus - H 28 cm met zilveren dop
€ 40,00 / € 60,00 -
79

mahonie halbankje

Een - mahonie halbankje
€ 40,00 / € 60,00 -
80

mahonie penantkastje

Biedermeier - mahonie penantkastje - met gecontourneerd blad en 4 tollen op de hoeken, Hollands 19e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -

zeer druk bewerkt barokstijl tafeltje

Verbronsd - zeer druk bewerkt barokstijl tafeltje - met opgebouwde olielamp
€ 25,00 / € 40,00 -
82

baluster Chinees porseleinen lampvoetje

Een - baluster Chinees porseleinen lampvoetje - Fam rose 19e eeuw
€ 15,00 / € 25,00 -
83

Delftse blauwe knobbelvazen

Stel van 2 - Delftse blauwe knobbelvazen - met chinoiserie decor in 4 cartouches H 36 cm, 8kantige voet en halsopening gemerkt Z:DEX Zacharias Dexstra "drie porteleyne astonne" 1722/1759
€ 1.200,00 / € 2.000,00 -
84

mahonie nachtkastje

Eendeurs - mahonie nachtkastje
€ 20,00 / € 30,00 -
85

polychroom Delfts bordje

Antiek - polychroom Delfts bordje - W 22 cm met floraal decor
€ 30,00 / € 45,00 -
86

zilveren fotolijst

Ovaal - zilveren fotolijst - Biedermeier met opengewerkte rand 15x19 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
87

grote tuinvazen H 60 cm

Twee - grote tuinvazen H 60 cm - met elk 4 oren grijs aardewerk

€ 20,00 / € 30,00 -
88

Chinees imari borden

Twee - Chinees imari borden - met landschap decor 18e eeuw (randchips)
€ 100,00 / € 150,00 -
90

Constant

Litho 27/250 - Constant - 50x66 cm gesigneerd lo "kunstschilder op gele achtergrond"
€ 250,00 / € 400,00 -
91

mimiset design

Kunststof - mimiset design
€ 15,00 / € 25,00 -
92

835/1000 druivenschaartje met schede

Zilveren - 835/1000 druivenschaartje met schede
€ 30,00 / € 45,00 -
93

"portret schrijvend meisje "

Haagse school eind 19e eeuw schilderij op doek - "portret schrijvend meisje " - 33x39 cm
€ 200,00 / € 400,00 -
94

"liggende leeuw"

Reproductie tekening - "liggende leeuw" - naar Rembrandt
€ 10,00 / € 15,00 -
95

dienblaadje met 2 grepen

Zilveren 835/1000 - dienblaadje met 2 grepen - en 4 gedrukte bolpootjes en glas bodem
€ 40,00 / € 60,00 -
96

koperen genagelde ketel

Grote - koperen genagelde ketel - op klauwpoten met 2 handvatten
€ 40,00 / € 60,00 -

biedermeier tweedeurs kast

Mahonie - biedermeier tweedeurs kast - met fraaie kuif 19e eeuw
€ 150,00 / € 250,00 -
98

zilveren gesp in Zeeuwse stijl

BWG - zilveren gesp in Zeeuwse stijl
€ 15,00 / € 25,00 -
99

kandelaar op vierkant basement

Bronzen 5 lichts - kandelaar op vierkant basement
€ 15,00 / € 25,00 -
100

eiken kast

Vierdeurs - eiken kast - 17e eeuws Hollands
€ 2.200,00 / € 3.500,00 -
101

Amando Modigliani?

Tekening "liggend naakt" - Amando Modigliani? - 20x30 cm
€ 300,00 / € 450,00 -
102

mahonie vitrinekast

Tweedeurs - mahonie vitrinekast - 19e eeuw
€ 500,00 / € 750,00 -