68

geel gouden potloodhouder

585/1000 - geel gouden potloodhouder - aan gouden 585/1000 ketting ca 22 gr

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 380,00 / € 500,00 € 0,00
69

spiegel geslepen in boonvormige koperen lijst

Empire - spiegel geslepen in boonvormige koperen lijst - met guirlandes en bokaal in top
€ 20,00 / € 30,00 € 16,00
70

Josef Israëls

Ets - Josef Israëls - "oude vrouw uit Katwijk" watermerk van Gelder met certificaat gesign lo, 10x14 cm

€ 60,00 / € 100,00 € 70,00
71

Antoon van Welie

Pastel - Antoon van Welie - "bruidje" met persoonlijke opdracht signatuur en 10 april 1903 met potlood afm. 13,6x36 cm
€ 200,00 / € 300,00 € 160,00
72

porseleinen vaas met "vogeldecor"

Chinees- porseleinen vaas met "vogeldecor" - 19/20e eeuw H 35 cm zegelmerk

€ 100,00 / € 150,00 € 0,00
73

noten wandtafeltje met ijzeren onderstel

Spaans - noten wandtafeltje met ijzeren onderstel - op noten voeten
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
74

hanghoekkastje

Mahonie - hanghoekkastje - met 3 gecontourneerde schapjes
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
75

model Japans imari kaststel

Klein - model Japans imari kaststel - 5 delen 19e eeuw (defecten)
€ 60,00 / € 100,00 € 48,00
76

Famille verte en rose kanton vaas

Grote zeer druk - Famille verte en rose kanton vaas - 19e eeuw H ca 65 cm
€ 1.500,00 / € 2.500,00 € 0,00
77

noten voltaire met leder bekleed

Mooi doorleefde - noten voltaire met leder bekleed
€ 80,00 / € 120,00 € 0,00
78

"keeftkast" 18e eeuw Holland

Antiek - "keeftkast" 18e eeuw Holland

€ 600,00 / € 1.000,00 € 480,00
79

boekwerkjes "Nederlandse letteren"

Zeven - boekwerkjes "Nederlandse letteren" - 19e eeuw
€ 20,00 / € 30,00 € 16,00
80

mahonie penantkastje

Biedermeier - mahonie penantkastje - met gecontourneerd blad en 4 tollen op de hoeken, Hollands 19e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00

polychroom houten engelenhoofdjes

Twee - polychroom houten engelenhoofdjes
€ 80,00 / € 120,00 € 80,00
82

Yixing theepotje

Een - Yixing theepotje - met Chinese tekst en blindstempel
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
83

Delftse blauwe knobbelvazen

Stel van 2 - Delftse blauwe knobbelvazen - met chinoiserie decor in 4 cartouches H 36 cm, 8kantige voet en halsopening gemerkt Z:DEX Zacharias Dexstra "drie porteleyne astonne" 1722/1759
€ 800,00 / € 1.200,00 € 0,00
84

onbekende meester

Olieverf op doek "stad aan de rivier" 18e eeuw met fraaie lijst - onbekende meester - 80x80 cm
€ 600,00 / € 1.000,00 € 0,00
85

gietijzeren (Stef uiterwaal) Maria met kind

Een - gietijzeren (Stef uiterwaal) Maria met kind
€ 135,00 / € 200,00 € 0,00
86

Peter Satijn

"kolhofs timmerman" - Peter Satijn - gemengde techniek uit 2005
€ 35,00 / € 50,00 € 0,00
87

Peter Satijn

Collage - Peter Satijn - gesign potlood
€ 35,00 / € 50,00 € 0,00
88

Chinese borden imari

Twee - Chinese borden imari - landschapdecor, 18e eeuw
€ 100,00 / € 150,00 € 0,00
89

"vogel" biscuit

Goük Vaga International - "vogel" biscuit - H 24 cm polychroom
€ 15,00 / € 25,00 € 12,00
90

kristallen jaarstuk

Geslepen - kristallen jaarstuk - "lotus" H 12 W 32 cm geen sign
€ 35,00 / € 50,00 € 28,00
91

gouden reversspeld

Wit - gouden reversspeld - 585/1000 met 4 saffiertjes en metaal klemmetje bruto ca 9 gr
€ 150,00 / € 250,00 € 0,00
92

BWG filigrein zilveren riksja

Een - BWG filigrein zilveren riksja - met paard en voerman Ned Indië 20e eeuw
€ 20,00 / € 30,00 € 25,00