51

Rusian bear hemony bel

F Hemony me fecit 1563 opschrift zgn. -Rusian bear hemony bel - H ca 20 cm gegoten vermoedelijk 19e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -

mahonie bonheur met glas in opstand

Een -mahonie bonheur met glas in opstand
€ 150,00 / € 250,00 -
53

blauw en wit porseleinen 18e eeuwse Chinese balustervazen met deksel

Drie -blauw en wit porseleinen 18e eeuwse Chinese balustervazen met deksel - (alle drie manco's) H 31 (2x) en 24 (1x) cm
€ 60,00 / € 100,00 -
54

koperen staande olielamp

Antieke -koperen staande olielamp - met dubbel reservoir en verstelbaar
€ 60,00 / € 100,00 -
55

staande geel koperen olielamp

Een -staande geel koperen olielamp
€ 60,00 / € 100,00 -
56

verguld vijfarmig gesmeed kroontje

Een -verguld vijfarmig gesmeed kroontje
€ 40,00 / € 60,00 -
57

Chinees porseleinen dekselvaasje

Miniatuur -Chinees porseleinen dekselvaasje - met vogel, vruchten en vlinder decor, H 10 cm 18e eeuw + 2 rolvaasjes (1x chips)
€ 160,00 / € 250,00 -
58

plumeau Hollands

Een -plumeau Hollands - 19e eeuw, mahonie/paardenhaar + ovaal houten dienblad met een voorstelling van golf
€ 30,00 / € 45,00 -
59

Iran lopertje

Een -Iran lopertje - ca. 35x140 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
60

mahonie tot halve maan inklapbaar bijzettafeltje

Een -mahonie tot halve maan inklapbaar bijzettafeltje - met lade in front
€ 40,00 / € 60,00 -
61

vaas Gouda plateel

Een - vaas Gouda plateel - H 16 cm decor "craye tera" Plazuid
€ 15,00 / € 25,00 -
62

Wener

Een beukenhouten -Wener (Thonet)- kinderstoeltje gemerkt "Fichel"
€ 50,00 / € 75,00 -
63

"Chinees landschap met bergen en boten"

Aquarel -"Chinees landschap met bergen en boten"- 24x24 cm

€ 20,00 / € 30,00 -
64

unica 80 cm hoge vaas

Loan Nemtoi 1964 -unica 80 cm hoge vaas - gesigneerd op de voet div kleuren studioglas
€ 300,00 / € 450,00 -
65

Marius Bauer/

Een -Marius Bauer/-; ets 47x33,5 cm gesign. In de plaat "Oosterse moskee, figuren op de voorgrond"
€ 200,00 / € 300,00 -
66

ter Meulen

Een -ter Meulen- opgehoogd met wit: tekening kudde schapen met herder 40x60 cm gesign. L.O.
€ 200,00 / € 300,00 -
67

Leerdam unica gesigneerde C 28 cm dikwandige vaas met ingesloten luchtbellen

AD Copier - Leerdam unica gesigneerde C 28 cm dikwandige vaas met ingesloten luchtbellen - blank rood AA 173
€ 300,00 / € 450,00 -
68

Edward Gomanski

Een -Edward Gomanski-: bronzen sculptuur van een kievit gesign. E. Gomanski H33 cm op marmeren voet.
€ 600,00 / € 900,00 -
69

AD Copier Leerdam unica

X241 - AD Copier Leerdam unica - H 36 cm ca. balustervaas dikwandig glas voluit gesigneerd
€ 450,00 / € 600,00 -
70

William Philips

Gesigneerd -William Philips - "Martha" 50x60 cm
€ 1.500,00 / € 2.500,00 -
71

Chris ten Bruggenkate

Olieverf op hout -Chris ten Bruggenkate - init T.B.K. en '74 "dode bomen", 22x94 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
72

Ten Bruggenkate

Doek 60x70 cm -Ten Bruggenkate - gesign L.O. "Vlaams landschap"
€ 220,00 / € 350,00 -
73

Leerdam unica tulpvaas 2 kleuren zwart en groen

Henkelman - Leerdam unica tulpvaas 2 kleuren zwart en groen - gesign en no 8904 2 H 35 W 30 cm bij de kraag
€ 450,00 / € 600,00 -
74

Chinees porseleinen baluster dekselvaas

Blauw en wit -Chinees porseleinen baluster dekselvaas - H 28 cm met een draakdecor en viermerk onderop
€ 120,00 / € 200,00 -
75

blauwpaarse bolvaas Leerdam

Dikwandig -blauwpaarse bolvaas Leerdam - oli4 (Olivier Roel) H ca. 16 cm gesigneerd
€ 160,00 / € 300,00 -