93

rechthoekige glazen schaal

Dikwandige - rechthoekige glazen schaal - groen/rood "Murano" 20e eeuw
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
94

grenen meidenkastje

Tweedeurs - grenen meidenkastje
€ 40,00 / € 60,00 € 32,00
95

eiken gate legtable

Klein model - eiken gate legtable
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
96

geel gouden 585/1000 oorstekers

Paar - geel gouden 585/1000 oorstekers - met bloedkoraal
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 65,00 / € 100,00 € 52,00

"compositie met landschap 8" 80x24 cm 3202 beschrijving achterop gesign

€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
98

bibliografie uitgaven van boekminiaturen

Verzameling - bibliografie uitgaven van boekminiaturen - (losbladig)
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
99

priesterattributen voor een thuis communie

Lot - priesterattributen voor een thuis communie - of H oliesel, met verguld hostiedoosje en een zilveren zalfdoosje mstr H Teulings Den Bosch 1926/29

€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
100

eiken kast

Vierdeurs - eiken kast - 17e eeuws Hollands
€ 1.600,00 / € 2.500,00 € 0,00
101

Amando Modigliani?

Tekening "liggend naakt" - Amando Modigliani? - 20x30 cm
€ 100,00 / € 200,00 € 0,00
102

mahonie vitrinekast

Tweedeurs - mahonie vitrinekast - 19e eeuw
€ 300,00 / € 450,00 € 0,00
103

schaak/back gammonkist

Met ebben en parelmoer belijmde - schaak/back gammonkist met gesneden stukken

€ 80,00 / € 120,00 € 64,00
104

blauw en wit Chinees porseleinen opiumpijpenkop

Een - blauw en wit Chinees porseleinen opiumpijpenkop - met een decor van vissers en figuren gemerkt met 6 merk (Vietnam 18/19e eeuw)
€ 100,00 / € 150,00 € 0,00
105

Corneille

Litho - Corneille - 168/200 gesign ro en 04 "impression de la Havanna 2"
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
106

Corneille

Litho - Corneille - "vogels" 32x26 cm gesign en genummerd uit 1993
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
107

Corneille

Litho uit 1993 - Corneille - 14/200 27x33 cm gesign ro
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
108

Jacques Poppeliers

Doek 30x40 cm - Jacques Poppeliers - "3 staande figuren"
€ 30,00 / € 60,00 € 0,00
109

Karel Appel

Litho - Karel Appel - no 33 uit 75 gesign potlood ro 40x50 cm
€ 350,00 / € 500,00 € 0,00
110

houten Maria beeld

Antiek - houten Maria beeld - (mist handje) H 60 cm
€ 60,00 / € 100,00 € 48,00
111

Omega automatic Geneve

Een - Omega automatic Geneve - verguld met lederen band
€ 500,00 / € 750,00 € 0,00

Louis Apol

Aquarel - Louis Apol - "twee figuren bij waterput in zomers landschap" gesign lo, 29x36 cm
€ 300,00 / € 450,00 € 240,00
113

beeld van de H Antonius

Houten H 65 cm - beeld van de H Antonius - (mist handje)
€ 45,00 / € 60,00 € 0,00
114

spiegel met hekje op lijst

Rechthoekige - spiegel met hekje op lijst - Mechels
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
115

bladwijzer + zegel

Een - bladwijzer + zegel - beide paarlemoer met zilver in originele cassette
€ 25,00 / € 40,00 € 45,00
116

kelim 140x220

Een - kelim 140x220
€ 80,00 / € 120,00 € 64,00
117

Herman Brood

Viltstift op papier - Herman Brood - "always that hak" gesign lo A4
€ 40,00 / € 60,00 € 110,00