103

antieke rijtuigstoof

Ronde - antieke rijtuigstoof
€ 20,00 / € 30,00 -
104

blauw en wit Chinees porseleinen opiumpijpenkop

Een - blauw en wit Chinees porseleinen opiumpijpenkop - met een decor van vissers en figuren gemerkt met 6 merk (Vietnam 18/19e eeuw)
€ 180,00 / € 300,00 -
105

Corneille

Litho - Corneille - 168/200 gesign ro en 04 "impression de la Havanna 2"
€ 300,00 / € 450,00 -
106

Corneille

Litho - Corneille - "vogels" 32x26 cm gesign en genummerd uit 1993
€ 300,00 / € 450,00 -
107

Corneille

Litho uit 1993 - Corneille - 14/200 27x33 cm gesign ro
€ 300,00 / € 450,00 -
108

Jacques Poppeliers

Doek 30x40 cm - Jacques Poppeliers - "3 staande figuren"
€ 60,00 / € 100,00 -
109

Karel Appel

Litho - Karel Appel - no 33 uit 75 gesign potlood ro 40x50 cm
€ 500,00 / € 750,00 -
110

Anton Rooskens

Litho - Anton Rooskens - nuova fogrlizo grafica club, blindstempel en gesign ro potlood 68x48,5 cm 72/100
€ 300,00 / € 450,00 -
111

Omega automatic Geneve

Een - Omega automatic Geneve - verguld met lederen band
€ 500,00 / € 750,00 -

Louis Apol

Aquarel - Louis Apol - "twee figuren bij waterput in zomers landschap" gesign lo, 29x36 cm
€ 450,00 / € 600,00 -
113

zware bonbonschaal

Zilveren - zware bonbonschaal - in Lodewijk 16e stijl opengewerkt met 2 portret medaillons
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 200,00 / € 300,00 -
114

spiegel met hekje op lijst

Rechthoekige - spiegel met hekje op lijst - Mechels
€ 15,00 / € 25,00 -
115

djokja taartschep

€ 30,00 / € 45,00 -
116

bronzen Japanse vaasjes

Twee - bronzen Japanse vaasjes - met olifantsoortjes en vogeldecor H 10 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
117

djokja theelepeltjes in doosje

Zes - djokja theelepeltjes in doosje
€ 15,00 / € 25,00 -
118

uitgesneden struisvogelei met stoeltje

Fraai - uitgesneden struisvogelei met stoeltje - + 2 benen snijwerkjes
€ 25,00 / € 40,00 -
119

Gijs van der Steen

Olieverf op doek - Gijs van der Steen - abstract 50x70 cm, gesign ro
€ 100,00 / € 150,00 -
120

Gijs van der Steen

Abstract schilderij - Gijs van der Steen - 60x90 cm gesigneerd ro
€ 75,00 / € 125,00 -
127

gouden armband

Geel - gouden armband - 750/1000 ca 30,5 gr
€ 660,00 / € 1.000,00 -
128

geel gouden staafbroche

585/1000 - geel gouden staafbroche - met ovaal bloedkoraal
€ 65,00 / € 100,00 -
134

gouden monogramring A.H.

585/1000 - gouden monogramring A.H. - ca 10,9 gr
€ 200,00 / € 300,00 -
135

P van der Hem

Vijf politieke spotprenten - P van der Hem - (litho's) in lijsten elk ca 30x38 cm gesign in de steen
€ 150,00 / € 250,00 -
136

cultive parelcollier

Tweeslag - cultive parelcollier - met 750/1000 witgouden 2,5x2,5 cm slot met smaragd en briljant
€ 600,00 / € 1.000,00 -
137

G Hering

Olieverf op doek - G Hering - "portret van een visserman" 33x43 cm gesign ro en 1932
€ 160,00 / € 250,00 -
138

Maria van Heeswijk

Olieverf op linnen - Maria van Heeswijk - "valle del rio negro" 45x95 cm gesign ro en achterop
€ 400,00 / € 600,00 -