76

"notitie uit Bretagne"

Houtsnede -"notitie uit Bretagne" - 36x36 cm gesign L.O.
€ 140,00 / € 210,00 -
77

Tapio Wirkkala vijfdelige vazenset "new Bolle" kunst glas

Venini Murano - Tapio Wirkkala vijfdelige vazenset "new Bolle" kunst glas - gesigneerd en gedateerd + sticker Venini Murano
€ 3.000,00 / € 4.500,00 -
78

Koloniale bruidskist

Een -Koloniale bruidskist- model ledikantje, Div. houtsoorten
€ 120,00 / € 160,00 -
79

Een -Perzisch tapijt - 150x210 cm ips
€ 60,00 / € 100,00 -
80

Jan Rijlaarsdam

Olieverf op doek -Jan Rijlaarsdam - gesign R.O. 50x80 cm "straat met figuren"
€ 650,00 / € 1.000,00 -

"zomers stadgezicht met figuren"

Schilderij op paneel 18x20 cm R.O. gesigneerd -"zomers stadgezicht met figuren"
€ 400,00 / € 600,00 -
82

serie van 24 djokja zilveren 800/1000 satehstokjes

Een -serie van 24 djokja zilveren 800/1000 satehstokjes - + 6 djokja zilveren theelepeltjes
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 40,00 / € 60,00 -
83

djokja briefopeners

Twee -djokja briefopeners - + bladmarker + hangertje 800/1000 zilver in djokja lepelvaasje met 9 div prikkers en vorkjes + div ander djokja
€ 20,00 / € 30,00 -
84

2 snijwerken man en vrouw

Maderoegh Mas; -2 snijwerken man en vrouw - als boekensteunen, nt.g. N. Tilem Gallery, Mas Bali
€ 350,00 / € 500,00 -
85

"Drijvende markt Indonesiƫ" Hasan Djaafar

Olieverf op doek - "Drijvende markt Indonesië" Hasan Djaafar - gesign R.O. 200x95 cm (doek schade)

€ 400,00 / € 600,00 -
86

gouden slangenring met 10 briljanten

Een -gouden slangenring met 10 briljanten - 750/1000 ca 6,5 gr
€ 150,00 / € 250,00 -
87

eiken armstoel met gesneden leeuwenkoppen en gobelin bekleding

Antieke -eiken armstoel met gesneden leeuwenkoppen en gobelin bekleding
€ 120,00 / € 200,00 -
88

zilveren 835/1000 flesonderzetter met parelrand

Een -zilveren 835/1000 flesonderzetter met parelrand
€ 20,00 / € 30,00 -
89

Zilveren 835/1000

Een -Zilveren 835/1000 -bestek bestaande uit 6 groot couvert (lepels, vorken, messen) + 3 div serveerbestek, totaal ca 1500 gr puntfilet
€ 300,00 / € 450,00 -
90

schrijftafel met 2 klepbladen

Wortelnoten -schrijftafel met 2 klepbladen - en 2 laden, 19e eeuw

€ 150,00 / € 250,00 -
91

gouden reversspeld

Wit - gouden reversspeld - 585/1000 met 4 saffiertjes en metaal klemmetje bruto ca. 9 gr
€ 150,00 / € 250,00 -
92

schaaktafeltje met compleet spel onder blad

Een -schaaktafeltje met compleet spel onder blad
€ 60,00 / € 100,00 -
93

"interieur met figuren" olieverf op doek

Schilderij -"interieur met figuren" olieverf op doek - M Hasenhof? 40x60 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
94

nerts stola

Een -nerts stola
Kleding & bont
€ 15,00 / € 25,00 -
95

ronde polychroom schotel, handgemaakt

Grote W 50 cm -ronde polychroom schotel, handgemaakt - en beschilderd met versiering van vogel figurines en bloemen
€ 60,00 / € 100,00 -
96

boeken; varen en vliegen, cabaret

Lot -boeken; varen en vliegen, cabaret - enz.
€ 20,00 / € 30,00 -

"compositie met landschap 8" 80x24 cm 3202 beschrijving achterop gesign

€ 60,00 / € 100,00 -
98

Satsuma kom

Antieke -Satsuma kom - W 19 cm H 8 cm (randchip)
€ 20,00 / € 30,00 -
99

Haringschaaltjes

Twee aardewerk -Haringschaaltjes- Wedgwood
€ 20,00 / € 30,00 -
100

Jan van den Thillart

Litho; 13/14 uit 1958 -Jan van den Thillart - "bloemen en wolken" 30x40 cm, gesign potlood
€ 60,00 / € 100,00 -