1317

Berlijn gemerkte Blauw porseleinen bierpullen

Twee - Berlijn gemerkte Blauw porseleinen bierpullen - met deksel

€ 20,00 / € 30,00 € 16,00
1318

imporessionistisch landschapje

Olieverf op doek - imporessionistisch landschapje - 20x25 cm gesign ro

€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
1319

"parklandschap" onbek mstr

Olieverf op doek 70x100 cm - "parklandschap" onbek mstr

€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
1320

"riviergezicht" geisgn ro

Olieverf op board 60x80 cm - "riviergezicht" geisgn ro

€ 40,00 / € 60,00 € 32,00
1321

"beekje met berken" geisgn ro

Olieverf op board 50x60 cm - "beekje met berken" geisgn ro

€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
1322

design handgesmeed koffie/theeservies

Art deco - design handgesmeed koffie/theeservies - 4 delen ontw en maker onbekend
€ 20,00 / € 30,00 € 16,00
1323

lot lp's en cd's

Een - lot lp's en cd's
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
1324

rechthoekig gelegenheidstafel

Mahonie - rechthoekig gelegenheidstafel - met spinnenkoponderstel

€ 80,00 / € 120,00 € 64,00
1325

filosofie boeken

cassette - De grote filosofen in 12 boeken

€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
1331

Groningae kaart in lijst

Een - Groningae kaart in lijst - 18x5x55 cm herk Douwes & Reerink
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
1335

Denemarken, Duitsland, Oostenrijk, Ierland en Frankrijk, 3 boeken

Botlang airfield manual - Denemarken, Duitsland, Oostenrijk, Ierland en Frankrijk, 3 boeken
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
1336

Garmin 95XL vintage GPS in originele tas

Een - Garmin 95XL vintage GPS in originele tas - + 2 antieke fotocamera's (3X0
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
1337

lederen koffer

Antieke - lederen koffer
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
1338

kist gehele gevuld met vooral tin en koper

Oude - kist gehele gevuld met vooral tin en koper
€ 25,00 / € 40,00 € 0,00
1339

ingekleurde prenten in lijst

Vier - ingekleurde prenten in lijst
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
1340

rieten buro met stoel

Witgeverfd - rieten buro met stoel
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
1341

bronzen bestek

Doos met - bronzen bestek
€ 10,00 / € 15,00 € 8,00
1342

J Steffelaar

Olieverf op doek - J Steffelaar - "huizen met bruggetje" 40x60 cm gesign ro (scheurtje)
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
1343

J Steffelaar

Olieverf op doek - J Steffelaar - "huis aan het water" 40x60 cm gesign ro
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
1344

J Steffelaar

Olieverf op doek - J Steffelaar - "bomen" 40x60 cm gesign rd
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
1345

huid met panterpatroon

Een - huid met panterpatroon (kunstbont)

Kleding & bont
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
1346

schoenendozen vol ansichten

Twee - schoenendozen vol ansichten - (1 doos alleen schepen)
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
1347

steengoed kruik met tinnen deksel

Duitse - steengoed kruik met tinnen deksel
€ 10,00 / € 15,00 € 0,00
1348

H v Meegeren

Werk op papier - H v Meegeren - lo in de plaat "kraanvogel' ca 50x70 cm
€ 20,00 / € 30,00 € 25,00
1349

J Steffelaar '50

Olieverf op doek - J Steffelaar '50 - "3 maskers Indiƫ"
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00