118

zeer oud Chinees spel in originele lederen koffer

Mahjong - zeer oud Chinees spel in originele lederen koffer

€ 75,00 / € 125,00 € 0,00
119

Gijs van der Steen

Olieverf op doek - Gijs van der Steen - abstract 50x70 cm, gesign ro
€ 50,00 / € 75,00 € 0,00
120

Gijs van der Steen

Abstract schilderij - Gijs van der Steen - 60x90 cm gesigneerd ro
€ 50,00 / € 75,00 € 0,00
121

stoelklok met polychroom versiering en maanaanduiding

Een - stoelklok met polychroom versiering en maanaanduiding

€ 150,00 / € 250,00 € 0,00
122

vierdeurs vitrinekast

Noten - vierdeurs vitrinekast - met beelden van naakte vrouw en man op gebogen kap, Italië 19e eeuw

€ 500,00 / € 750,00 € 0,00
123

slaapkamer

Mechels - slaapkamer - bestaande uit linnenkast, commode met spiegel en 2 nachtkastjes alles 19e eeuw geloogd eiken

€ 250,00 / € 400,00 € 0,00
124

poppenpaard met fietsmechaniek

Antiek - poppenpaard met fietsmechaniek

€ 240,00 / € 400,00 € 0,00
125

Miniatuur rocking chair

Miniatuur - rocking chair - met rode velours

€ 30,00 / € 45,00 € 24,00
126

schilderijngen op zijde

Drie - schilderijngen op zijde - Ned Indië 20e eeuw 43x58 cm gesign ro

€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
127

gesneden djatihouten werktafeltje

Zeer fraai - gesneden djatihouten werktafeltje - met interieur Ned Indië  20e eeuw

€ 30,00 / € 45,00 € 24,00
128

back gammon spel, kaartspel, blikken pistooltje

Koffer met - back gammon spel, kaartspel, blikken pistooltje - sudokuspel + 4 redwood woordspelbakken

€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
129

lot ansichten en munten

Klein - lot ansichten en munten

€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
130

bronzen schenkkan

Een - bronzen schenkkan - naar Romeins voorbeeld H ca 22 cm
€ 400,00 / € 600,00 € 320,00
131

platina art deco damespolshorloge

Een - platina art deco damespolshorloge - met 22 diamantjes
€ 300,00 / € 450,00 € 0,00
132

wit gouden 18 krt armband

Een - wit gouden 18 krt armband - met 7 pareltjes en 8 briljantjes ca 0.24 crt ca 18 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 680,00 / € 900,00 € 0,00
133

grote klappers met tijdschrift "veilig vliegen"

Vier - grote klappers met tijdschrift "veilig vliegen"
€ 10,00 / € 15,00 € 0,00
134

staande klok in mahonie kast

Een -staande klok in mahonie kast - met timphaan in top, Engels 18e eeuw

€ 250,00 / € 400,00 € 0,00
135

staande klok met timphaan in top

Een - staande klok met timphaan in top - en koperen wijzerplaat, Engels 18e eeuw
€ 300,00 / € 450,00 € 0,00
136

cultive parelcollier

Tweeslag - cultive parelcollier - met 750/1000 witgouden 2,5x2,5 cm slot met smaragd en briljant
€ 500,00 / € 750,00 € 0,00
137

composiet beeld

Een - composiet beeld - H 75 cm "harmoni de soir"
€ 60,00 / € 100,00 € 48,00
138

Maria van Heeswijk

Olieverf op linnen - Maria van Heeswijk - "valle del rio negro" 45x95 cm gesign ro en achterop
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
139

Nora Tholhuijsen

Olieverf - Nora Tholhuijsen - "halse barrier" 60x160 gesign reverse en 2006
€ 250,00 / € 400,00 € 200,00
140

ML van Erp

Olieverf op doek - ML van Erp - "boom in kustlandshap" 60x80 cm gesign en 2005 achterop
€ 100,00 / € 150,00 € 0,00
141

"boomgaard" onbekende schilder

Aquarel - "boomgaard" onbekende schilder - 30x40 cm
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
142

wit gouden collier met vierkant schakels

585/1000 - wit gouden collier met vierkant schakels - ca 26 gr

€ 450,00 / € 600,00 € 380,00