101

Jan van den Thillart

Litho 5/10 -Jan van den Thillart - ca. 40x60 cm gesign potlood R.O. "oud 's Hertogenbosch"
€ 60,00 / € 100,00 -
102

Dresden porseleinen ei

Een -Dresden porseleinen ei- op drie poten fraai gedecoreerd met romantische taferelen en kievit figurine als dekselkop
€ 90,00 / € 130,00 -
103

Zilveren kievit

Een grote 800/1000e -Zilveren kievit- H26.5 cm gewicht 700 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 500,00 / € 650,00 -
104

Th. De Bock

Een -Th. De Bock-: potloodtekening "Boerderij met watertje op voorgrond"
€ 60,00 / € 90,00 -
105

onbekende mstr "geitenhoeder"

Olieverf op board - onbekende mstr "geitenhoeder" - 22x30 cm

€ 100,00 / € 150,00 -
106

"schepen in de haven"

Olieverfschilderijtje - "schepen in de haven" - ca. 20x30 cm geen signatuur

€ 100,00 / € 150,00 -
107

Delfts polychroom bordje met vogeldecor

17e eeuwse - Delfts polychroom bordje met vogeldecor - toegevoegd een Delfts en een Chinees blauw bord (beide defecten)

€ 60,00 / € 100,00 -
108

Jacques Poppeliers

Doek 30x40 cm - Jacques Poppeliers - "3 staande figuren"
€ 30,00 / € 60,00 -
109

antieke slingerglazen

Vijf -antieke slingerglazen
€ 360,00 / € 500,00 -
110

celadon theekannetje

Een -celadon theekannetje
€ 80,00 / € 120,00 -
111

Omega automatic Geneve

Een - Omega automatic Geneve - verguld met lederen band
€ 500,00 / € 750,00 -

Engelse banjo barometer

Een -Engelse banjo barometer-
€ 60,00 / € 90,00 -
113

bronzen zittende Boeddha

Vergulde -bronzen zittende Boeddha - H 5 cm
€ 60,00 / € 90,00 -
114

Zilveren kievit

Een 835/1000e -Zilveren kievit- H12 cm gewicht 248 gr, tafelstuk
€ 300,00 / € 450,00 -
115

aardewerk ronde schotel op standring

Pieter Groenevelt -aardewerk ronde schotel op standring - met blauwe glazuur W 28 H 12 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
116

Anton Voorzanger

Gemengde techniek -Anton Voorzanger - "zelfportret" 30x40 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
117

Tafelstuk "kievit"

Zilveren 835/1000e -Tafelstuk "kievit"- H12 cm gewicht 247 gr
€ 300,00 / € 450,00 -
118

Tafelstuk "kievit"

Een zilveren 835/1000e -Tafelstuk "kievit"- H14 cm gewicht 203 gr
€ 300,00 / € 450,00 -
119

Gijs van der Steen

Olieverf op doek - Gijs van der Steen - abstract 50x70 cm, gesign R.O.
€ 50,00 / € 75,00 -
120

Gijs van der Steen

Abstract schilderij - Gijs van der Steen - 60x90 cm gesigneerd R.O.
€ 50,00 / € 75,00 -
121

2 bruin lederen fauteuils

Stel van -2 bruin lederen fauteuils
€ 80,00 / € 120,00 -
122

Juwelenkistje

Sandelhouten -Juwelenkistje- met vergulde sleutel en interieur
€ 80,00 / € 110,00 -
123

bisquit beeld paard met fig. "bruidskar"

Wit -bisquit beeld paard met fig. "bruidskar" - ca. 20x25 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
124

"naakt"

Schildering in zwarte verf - "naakt" - 27x45 mcm gesign
€ 60,00 / € 100,00 -
125

gouden 585/1000 herenzegelring

Geel -gouden 585/1000 herenzegelring - met Boheems overlaid steen
€ 110,00 / € 200,00 -