139

Nora Tholhuijsen

Olieverf - Nora Tholhuijsen - "halse barrier" 60x160 gesign reverse en 2006
€ 450,00 / € 700,00 -
140

ML van Erp

Olieverf op doek - ML van Erp - "boom in kustlandshap" 60x80 cm gesign en 2005 achterop
€ 200,00 / € 300,00 -
141

RVS Pulsar dameshorloge

Een - RVS Pulsar dameshorloge
€ 10,00 / € 15,00 -
142

835/1000 rechthoekige dekselbus

Zilveren - 835/1000 rechthoekige dekselbus - met decor in reliƫf op 4 klauwpootjes
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 60,00 / € 100,00 -
143

Engelse staande klok

Mahonie belijmde - Engelse staande klok - met beschilderde wijzerplaat en timpaan in top
€ 100,00 / € 150,00 -
145

grape op 3 poten met deksel

Grote bronzen - grape op 3 poten met deksel - S Afrika
€ 150,00 / € 250,00 -
146

Davenport secretaire

Fraai - Davenport secretaire - met 4 laden ad zijkant en fraai bewerkte frontsteunen
€ 160,00 / € 250,00 -
147

Engelse banjobarometer

Een - Engelse banjobarometer
€ 60,00 / € 100,00 -
149

P Koekoek

Aquarel - P Koekoek - "boom aan oever" 21,5x17 cm gesign lo
€ 70,00 / € 100,00 -
150

gouden ring

Geel - gouden ring - met 5 diamanten
€ 150,00 / € 250,00 -
152

grijs steengoed 10 kan

Een - grijs steengoed 10 kan
€ 15,00 / € 25,00 -
153

parfumflacon met zilveren montuur en dopje

Kristallen - parfumflacon met zilveren montuur en dopje
€ 20,00 / € 30,00 -
154

Martijn Lucas van Erp

Olieverf op doek - Martijn Lucas van Erp - "boom in landschap" 160x180 cm
€ 400,00 / € 600,00 -
155

Anita Lenaerts

Ets - Anita Lenaerts - 54x41 cm gesign ro no 17/50
€ 150,00 / € 250,00 -
156

AJ Heijmans

Olieverf op paneel - AJ Heijmans - "la ferme" 26,5 x 35,5 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
157

Harry van Rosmalen

Aquarel - Harry van Rosmalen - 23x13 cm vouwtje aan linker en rechter bovenhoeken
€ 30,00 / € 45,00 -
158

H v Rosmalen

Tekening - H v Rosmalen - gesign mo 24x47 cm "Maria met kind" oi inkt
€ 70,00 / € 100,00 -
159

H v Rosmalen

Potloodtekening - H v Rosmalen - gesign en '54 32x68 cm "vrouwelijk naakt"
€ 70,00 / € 100,00 -
160

bronzen leeuwin

Een - bronzen leeuwin - gesign Barye op zwart marmeren basement
€ 120,00 / € 200,00 -
161

schuitvormig ajour gezaagd bonbonschaaltje

Zilveren 835/1000 - schuitvormig ajour gezaagd bonbonschaaltje
€ 30,00 / € 45,00 -
162

ML van Erp

Olieverf op doek - ML van Erp - "the light that never goes out" 50x60 cm gesign reverse
€ 200,00 / € 300,00 -
163

ML van Erp

Olieverf op doek - ML van Erp - "bomen" 30x40 cm stempel achterop
€ 200,00 / € 300,00 -
164

Harold Schouten

Olieverf op doek - Harold Schouten - 40x50 cm "waal II" gesign achterop
€ 200,00 / € 300,00 -
165

Bart Zinger

Tekening oi inkt - Bart Zinger - "Veere" 29x40 cm gesign lo
€ 250,00 / € 400,00 -
166

vierdelig handgesneden kerstgroep

Eikenhouten - vierdelig handgesneden kerstgroep - gesigneerd TPC Verhoeven en dec 1969
€ 60,00 / € 90,00 -