143

antieke eiken fraai gestoken armstoelen

Twee - antieke eiken fraai gestoken armstoelen - met petit point 18/19e eeuw
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
144

geslepen kristallen karaf

Dikwandig - geslepen kristallen karaf - met stop
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
145

grape op 3 poten met deksel

Grote bronzen - grape op 3 poten met deksel - S Afrika
€ 60,00 / € 100,00 € 48,00
146

Davenport secretaire

Fraai - Davenport secretaire - met 4 laden ad zijkant en fraai bewerkte frontsteunen
€ 120,00 / € 200,00 € 0,00
147

eiken ronde tafel met 6 blank eiken stoelen

Blank - eiken ronde tafel met 6 blank eiken stoelen - (2 met armleuning)
€ 120,00 / € 200,00 € 0,00
148

gesneden hardhouten zittende figuren als boekensteun

Twee zeldzaam fraai - gesneden hardhouten zittende figuren als boekensteun - gesign Maderoegeh - Mas II
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
149

lotje hebbedingen

Mooi - lotje hebbedingen
€ 30,00 / € 45,00 € 24,00
150

gouden ring

Geel - gouden ring - met 5 diamanten
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 120,00 / € 200,00 € 0,00
151

2x 835/1000 zilveren miniaturen

Hellebaardier en bok met zagers - 2x 835/1000 zilveren miniaturen - + 4 miniaturen ongestempeld
€ 40,00 / € 60,00 € 40,00
152

miniatuur portretjes

Twee - miniatuur portretjes - in ebben lijstjes
€ 40,00 / € 60,00 € 32,00
153

zilveren melkkan + suikerpot _ zilv roomtipje

Een - zilveren melkkan + suikerpot _ zilv roomtipje - + 4 ajour bekerhoudertjes + rond 800/1000 bakje op verzilverd bord
€ 25,00 / € 40,00 € 45,00
154

ivoren zwijntand met 3 olifantjes in snijwerk

Een - ivoren zwijntand met 3 olifantjes in snijwerk - + sterling zilveren vaasje versierd met ivoren snijwerk H 9 cm
€ 30,00 / € 45,00 € 24,00
155

Anita Lenaerts

Ets - Anita Lenaerts - 54x41 cm gesign ro no 17/50
€ 100,00 / € 150,00 € 0,00
156

schildpad lepeldoosje

Een - schildpad lepeldoosje - met 6 bm zilveren theelepeltjes (barst) + schildpad balboekje
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
157

Harry van Rosmalen

Druk - Harry van Rosmalen - 23x13 cm vouwtje aan linker en rechter bovenhoeken
€ 10,00 / € 15,00 € 0,00
158

H v Rosmalen

Tekening - H v Rosmalen - gesign mo 24x47 cm "Maria met kind" oi inkt
€ 40,00 / € 60,00 € 32,00
159

H v Rosmalen

Potloodtekening - H v Rosmalen - gesign en '54 32x68 cm "vrouwelijk naakt"
€ 40,00 / € 60,00 € 32,00
160

bronzen leeuwin

Een - bronzen leeuwin - gesign Barye op zwart marmeren basement
€ 120,00 / € 200,00 € 0,00
161

ca 50 cm geel gouden colliertje

Een - ca 50 cm geel gouden colliertje - ca 19 gr 585/1000
€ 320,00 / € 450,00 € 300,00
162

ML van Erp

Olieverf op doek - ML van Erp - "the light that never goes out" 50x60 cm gesign reverse
€ 100,00 / € 150,00 € 0,00
163

ML van Erp

Olieverf op doek - ML van Erp - "bomen" 30x40 cm stempel achterop
€ 100,00 / € 150,00 € 0,00
164

Harold Schouten

Olieverf op doek - Harold Schouten - 40x50 cm "waal II" gesign achterop
€ 100,00 / € 150,00 € 0,00
165

Bart Zinger

Tekening oi inkt - Bart Zinger - "Veere" 29x40 cm gesign lo
€ 120,00 / € 200,00 € 0,00
166

vierdelig handgesneden kerstgroep

Eikenhouten - vierdelig handgesneden kerstgroep - gesigneerd TPC Verhoeven en dec 1969
€ 30,00 / € 45,00 € 24,00
167

beeld in eikenhouten uitgevoerd tgv 2e Vaticaans concilie 1965 H 22 cm

TPC Verhoeven gesigneerd - beeld in eikenhouten uitgevoerd tgv 2e Vaticaans concilie 1965 H 22 cm
€ 15,00 / € 25,00 € 12,00