167

beeld in eikenhouten uitgevoerd tgv 2e Vaticaans concilie 1965 H 22 cm

TPC Verhoeven gesigneerd - beeld in eikenhouten uitgevoerd tgv 2e Vaticaans concilie 1965 H 22 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
168

gouden slagring

Geel 585/1000 - gouden slagring - met 2 fraaie briljant geslepen diamanten ca 0,8 crt

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 1.000,00 / € 1.500,00 -
173

witgouden 585/1000 dames polshorloge

Provita - witgouden 585/1000 dames polshorloge - met 12 briljanten
€ 350,00 / € 500,00 -
174

zilveren 835/1000 pillen of pepermuntdoosje

Rond - zilveren 835/1000 pillen of pepermuntdoosje - W 5 cm versierd met arcering en op deksel hartje in reliëf
€ 30,00 / € 45,00 -
175

zilveren coupe op 12 kantige voet

835/1000 - zilveren coupe op 12 kantige voet - H 18 cm kelk W 15,5 cm voet W 11 cm voet verzwaard ca 425 gr bruto
€ 60,00 / € 100,00 -
176

gehoekt lodereindoosje

Zilveren - gehoekt lodereindoosje - 835/1000
€ 75,00 / € 125,00 -
177

biedermeier tabakspot

Mahonie - biedermeier tabakspot - met deksel + wortelnoten tabakspot
€ 15,00 / € 25,00 -
178

eiken pianokruk

Art nouveaux - eiken pianokruk - verstelbaar designer onbekend ca 1910 Holland
€ 100,00 / € 150,00 -
179

driedelig theeset op kleurrijk wandbord

Gero tin - driedelig theeset op kleurrijk wandbord
€ 15,00 / € 25,00 -
180

beeld van een Afrikaanse danseres

Bronzen - beeld van een Afrikaanse danseres - gesign "Amadeo" H 70 cm

€ 60,00 / € 100,00 -
181

bonbonmandje met parelrand

Zilveren 835/1000 - bonbonmandje met parelrand
€ 30,00 / € 45,00 -
182

835/1000 gehoekte naaldenkoker

Zilveren - 835/1000 gehoekte naaldenkoker
€ 60,00 / € 100,00 -
183

geboortelepel gravé

835/1000 - geboortelepel gravé - J J Bruining jaarl u
€ 40,00 / € 60,00 -
184

gietijzeren "Punch and Judy" klapperpistool

Animatel cap gun - gietijzeren "Punch and Judy" klapperpistool - 19e eeuws Amerikaans
€ 200,00 / € 300,00 -
185

geel gouden schakelarmband

585/1000 - geel gouden schakelarmband - ca 25 gr 21 cm en 12 schakels + slot
€ 450,00 / € 600,00 -
186

witgouden armbandje

Een 750/1000 - witgouden armbandje - ca 6 gr met 8 diamanten

€ 200,00 / € 300,00 -
187

Van Anrooij

Olieverf op doek - Van Anrooij - "riviergezicht met boten" 50x100 cm gesign
€ 150,00 / € 250,00 -
188

Makkum "kwispedoor"

Polychroom - Makkum "kwispedoor" - h 10 w 13,5 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
189

blauw met wit aardewerk grote kastkommen

Drie - blauw met wit aardewerk grote kastkommen - met bloemdecor in cartouches H 10 W 23 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
190

David Schulman

Olieverf op doek - David Schulman - "bomen in de sneeuw" 24x34 cm gesign ro
€ 350,00 / € 500,00 -
191

Jolanda van Gennip

Olieverf op doek - Jolanda van Gennip - "abstract" 49,5x54 cm gesign achterop en 2004
€ 150,00 / € 250,00 -
193

bronzen zwaard

Antiek Chinees verguld bronzen zwaard met jade knop op handvat tekst of signatuur op zwaard

€ 1.200,00 / € 2.000,00 -
194

17e eeuws Hollandse tweedeurs kast

Eiken - 17e eeuws Hollandse tweedeurs kast - met portretmedaillons
€ 600,00 / € 1.000,00 -
195

stalen reisklokje

Jäger le coultre - stalen reisklokje - in originele lederen etui en doosje
€ 600,00 / € 900,00 -
196

knoopvijzel

Bronzen - knoopvijzel - 17e eeuw
€ 150,00 / € 250,00 -