126

voorouderbeeldjes

Twee -voorouderbeeldjes - + vaasje zittend Chin. figuur, China
€ 80,00 / € 120,00 -
127

Leerdam gemerkte blauw dikwandig glazen vaas

AD Copier -Leerdam gemerkte blauw dikwandig glazen vaas - H 25 cm (randchip)
€ 60,00 / € 100,00 -
128

statie olifant H 11 cm

Ivoren -statie olifant H 11 cm - + 2 antiek ivoren snijwerkjes China 19e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
129

celadon kom op standring

Tweemaal -celadon kom op standring - W 18 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
130

Eiken kastje

Een tweedeurs -Eiken kastje- met glas in deurtjes op onderstel met vier pootjes
€ 120,00 / € 160,00 -
131

platina art deco damespolshorloge

Een - platina art deco damespolshorloge - met 22 diamantjes
€ 300,00 / € 450,00 -
132

Elzas serviesdeel

Een aardewerk -Elzas serviesdeel- terrine met onderschotel en vijf div. platte serveerschalen 18e eeuw (div. haarlijnen)
€ 600,00 / € 900,00 -
133

Eikenhouten boekenpersje

Een -Eikenhouten boekenpersje- 17/18e eeuw (siertol manco)
€ 200,00 / € 300,00 -
134

Chinees porseleinen Gendi

Een grote blauw en wit -Chinees porseleinen Gendi- 17e eeuw (hersteld)
€ 150,00 / € 250,00 -
135

porseleinen kommen

Twee -porseleinen kommen - decor landschap met figuren - W 14 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
136

cultive parelcollier

Tweeslag - cultive parelcollier - met 750/1000 witgouden 2,5x2,5 cm slot met smaragd en briljant
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 100,00 / € 150,00 -
137

Bidjar Perzisch tapijt

Een -Bidjar Perzisch tapijt - ips 300x200cm
€ 200,00 / € 300,00 -
138

Maria van Heeswijk

Olieverf op linnen - Maria van Heeswijk - "valle del rio negro" 45x95 cm gesign R.O. en achterop
€ 150,00 / € 250,00 -
139

Bijouterie kastje

Een Japans lakwerk -Bijouterie kastje- 19e eeuw
€ 40,00 / € 70,00 -
140

Ans Wortel

Een -Ans Wortel-: hoe je kruipend het grootste wordt mixt media gesign R.B. en '76 ca. 27x40 cm
€ 150,00 / € 225,00 -
141

tempelleeuw met jong

Polychroom - tempelleeuw met jong - Chinees
€ 60,00 / € 90,00 -
142

Japanse zwartlak vergulde schrijfcassette

Een -Japanse zwartlak vergulde schrijfcassette- met landschap decor, eind 19e eeuw
€ 160,00 / € 250,00 -
143

Perzisch kussen

Bijzonder -Perzisch kussen
€ 30,00 / € 45,00 -
144

Ans Wortel

Een -Ans Wortel -+ mixt media `hoe de kleinste het gezicht in de bomen nog ziet`, ca. 15x20 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
145

kristallen parfumflacons met zilveren montuur

Twee -kristallen parfumflacons met zilveren montuur
€ 40,00 / € 60,00 -
146

houten speer Indonesiƫ

Een -houten speer Indonesië - Sulawesi (Celebes)

€ 40,00 / € 60,00 -
147

Fon Klement A'dam 1930

Een -Fon Klement A'dam 1930 - "Iris" boardsnede 50x50 cm gesign R.O. 9/75
€ 150,00 / € 250,00 -
149

savankolok deksel kommen

Twee -savankolok deksel kommen - W 16 en 10 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
150

porseleinen dekseldoosjes

Twee -porseleinen dekseldoosjes - W 7 en 6 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
151

celadon kom

Een -celadon kom - + celadon schaal 16 en 18 cm
€ 40,00 / € 60,00 -