198

Thijs van der Schild

Olieverf op doek - Thijs van der Schild - "dansend paar" 50x60 cm gesigneerd ro
€ 100,00 / € 150,00 -

chiffonnière

Eiken - chiffonnière - Hollands 19e eeuw
€ 80,00 / € 120,00 -
200

"Maria met kind" 18/19e eeuw

Olieverf op koper 22x25 cm - "Maria met kind" 18/19e eeuw
€ 300,00 / € 450,00 -
201

driepoot krukje met spinregel

Goudverguld - driepoot krukje met spinregel
€ 15,00 / € 25,00 -
202

rechthoekig dienblad

Groot - rechthoekig dienblad - op schaarschraag
€ 15,00 / € 25,00 -
203

eiken lichte tafel

Ovale - eiken lichte tafel - 165x100 cm op 3 zuilpoten
€ 60,00 / € 100,00 -
204

kistje gemaakt van lucifers

Een - kistje gemaakt van lucifers - + kistje gemaakt van wasknijpers
€ 10,00 / € 15,00 -
205

presenteerschaaltje

Portugees - presenteerschaaltje - opengewerkt met polychroom decor 20e eeuw
€ 20,00 / € 30,00 -
206

2x fotographie in Nederland

Arabische nachtvertellingen + - 2x fotographie in Nederland - 1x 1839 tot 1920 en 1x 1940 tot 1975
€ 15,00 / € 25,00 -
207

rechthoekig modeltafeltje met verguld bronzen beslag

Rozenhouten - rechthoekig modeltafeltje met verguld bronzen beslag - en in bovenblaadje een ovaal porseleinen plaquette, op 4 hoge pootjes Frankrijk 18e eeuw
€ 400,00 / € 600,00 -
208

kop en schotel

Een Japans eierschaal porseleinen kop en schotel

€ 20,00 / € 30,00 -
209

18e eeuwse Delftse schotel

Antieke - 18e eeuwse Delftse schotel - W 35 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
210

18e eeuwse Delftse schotel

€ 100,00 / € 150,00 -
211

18e eeuwse Delftse schotel

€ 100,00 / € 150,00 -
212

Rozenburg Den Haag tegeltableau

Een - Rozenburg Den Haag tegeltableau - met 21 tegels waarvan 1 niet origineel (ro) met een decor van "vogels op een tak" 91x39 cm
€ 400,00 / € 600,00 -
213

glas toilettafelset

Strawberry cert - glas toilettafelset - 6 delen manco's
€ 40,00 / € 60,00 -
214

Isaac Israëls

Aquarel - Isaac Israëls - een "dame" in lijst, toegeschreven aan Fax Christies uit 1999 ter inzage
€ 300,00 / € 450,00 -
215

Isaac Israëls

Aquarel - Isaac Israëls - "echtpaar" in lijst toegeschreven aan, fax Christies uit 1999 ter inzage
€ 400,00 / € 600,00 -
216

beeld ve staande beer

Bronzen - beeld ve staande beer - H 29 en L 45 cm
€ 150,00 / € 250,00 -
217

zilveren 835/1000 vorkjes met bloemen in top

Zes - zilveren 835/1000 vorkjes met bloemen in top
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 30,00 / € 45,00 -
218

panelenkast

Eiken - panelenkast - eendeurs met gepaneeld front, stijlen boven en onder ook gepaneeld, Engels 1700
€ 400,00 / € 600,00 -

notenhouten 2 deurs linnenkast

Grote - notenhouten 2 deurs linnenkast - met 3 rechthoekige panelen in lijstwerk, Frankrijk 19e eeuw
€ 200,00 / € 300,00 -
220

J.D. Koelman

Aquarel - J.D. Koelman - "herderskinderen met schapen en koe" gesign ro 14,5x23 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
221

bruin aardewerk kan met oor

Grote - bruin aardewerk kan met oor
€ 10,00 / € 15,00 -
222

geweer (Wall hanger)

Oud - geweer (Wall hanger)
€ 15,00 / € 25,00 -