224

tweedeurs eiken kast met gepaneelde deuren

18e eeuwse - tweedeurs eiken kast met gepaneelde deuren - en panelen in front zijwanden met rechte kap
€ 600,00 / € 1.000,00 -
225

wangentafel

Eiken - wangentafel - L 2-- cm met 4 design lederen armstoelen
€ 400,00 / € 600,00 -
226

kop en schotel Chinees rijst decor

1x - kop en schotel Chinees rijst decor - + 1 kop en schotel Japans 19e eeuw
€ 15,00 / € 25,00 -
227

jade met 14k gouden hanger

€ 15,00 / € 25,00 -
228

snijwerk van 5 olifantjes

Een - snijwerk van 5 olifantjes - uit antieke ivoren tand, Congo 1e kwart 20e eeuw licht vergeeld en herstellingen
€ 250,00 / € 400,00 -
229

buste ve Afrikaanse vrouw

Fraai afgewerkte kunsthars - buste ve Afrikaanse vrouw
€ 17,00 / € 25,00 -
230

hoofd ve Afrikaanse man

Serpentijnstenen - hoofd ve Afrikaanse man - + houten buste Javaanse man
€ 15,00 / € 25,00 -
231

palmhouten snijwerk

Imposant - palmhouten snijwerk - van kussende figuren L 85 cm, verre oosten 20e eeuw
€ 60,00 / € 90,00 -
232

Herman van der Avoort

Olieverf op doek - Herman van der Avoort - "Boerderij te Persingen" gesign ro
€ 300,00 / € 450,00 -
233

koperen bureaulamp

Geel - koperen bureaulamp - vintage design
€ 120,00 / € 200,00 -
234

globe

Fraaie - globe - H 45 cm, 20e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
235

zilveren schaaltje

Rond 835/1000 - zilveren schaaltje - W 10 cm + 2 zilveren glasvoetjes
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 15,00 / € 25,00 -
236

zilveren beker

Gehamerde - zilveren beker - ca 40 gr met gravure 835/1000 H 7 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
237

ca 70 gr met gravure H 7,5 cm

835/1000 zilveren beker - ca 70 gr met gravure H 7,5 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
238

lot zilveren 90 bestek

€ 30,00 / € 45,00 -
239

zilveren 835/1000 lage kandelaartjes

Twee - zilveren 835/1000 lage kandelaartjes
€ 20,00 / € 30,00 -
240

Harold Schouten

Olieverf - Harold Schouten - "gone I Cevénnes" links tweeluik 75x90 cm sign achterop
€ 400,00 / € 600,00 -
241

Harold Schouten

Olieverf - Harold Schouten - "gone II Cevénnes" rechts tweeluik 75x90 cm sign achterop
€ 400,00 / € 600,00 -
242

Harold Schouten

Olieverf op doek - Harold Schouten - "doos in water 3" 110x90 cm signatuur en titel achterop
€ 400,00 / € 600,00 -
243

Harold Schouten

Olieverf op doek - Harold Schouten - "doos in water 4" 110x90 cm signatuur en titel achterop
€ 400,00 / € 600,00 -
244

G Derksen

Olieverf op doek - G Derksen - "a fen at sunset" gesign ra 49,5 x 70,5 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
245

noten fauteuils

Vier - noten fauteuils - 2 heren + 2 dames met fraaie stoffering
€ 160,00 / € 250,00 -
246

Rosenthal porseleinen rechthoekige kaviaarbakje

Zeldzaam - Rosenthal porseleinen rechthoekige kaviaarbakje - met Welner plate schuifdeksel met springende vis in top en bijpassende lepel met opengewerkte bak
€ 60,00 / € 100,00 -
247

kolenbak met groen emaille deksel

Gietijzeren - kolenbak met groen emaille deksel
€ 15,00 / € 25,00 -
248

parelcollier

Tweerijig - parelcollier - met 585/1000 wit gouden slot ca 135 majorca parels
€ 125,00 / € 200,00 -