196

knopvijzel

Bronzen - knopvijzel - 17e eeuw
€ 120,00 / € 200,00 € 0,00
197

scandesign teakhouten eethoek

Een - scandesign teakhouten eethoek - met 6 stoelen met touwzitting
€ 120,00 / € 200,00 € 0,00
198

Thijs van der Schild

Olieverf op doek - Thijs van der Schild - "dansend paar" 50x60 cm gesigneerd ro
€ 50,00 / € 75,00 € 0,00

J.L. vd Meide

Olieverf op doek - J.L. vd Meide - 60x80 cm "gezicht op het water" gesign ro

€ 180,00 / € 250,00 € 144,00
200

plateel flesvaas

Een - plateel flesvaas - aardewerk + groen gedrukte bolvaas India
€ 15,00 / € 25,00 € 12,00
201

houten Okimono van een man

Een - houten Okimono van een man - in babyzit H 26 cm incl. voet
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
202

dikwandige bruin glazen vaasjes

Twee - dikwandige bruin glazen vaasjes - + handgemaakte honingfles
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
203

A Roullah

Olieverf op doek 45x60 cm "bospad" gesign lo - A Roullah
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
204

gesneden handwerktafeltje

Fraai - gesneden handwerktafeltje - Ned Indiƫ 20e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 € 45,00
205

presenteerschaaltje

Portugees - presenteerschaaltje - opengewerkt met polychroom decor 20e eeuw
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
206

zilveren theeservies

835/000 - zilveren theeservies - 4 delen totaal ca 1079 gr, daarbij een 925/1000 zilveren dienblad gewicht ca 500 gr

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 620,00 / € 800,00 € 0,00
208

kop en schotel

Een Japans eierschaal porseleinen kop en schotel

€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
209

18e eeuwse Delftse schotel

Antieke - 18e eeuwse Delftse schotel - W 35 cm
€ 100,00 / € 150,00 € 0,00
210

18e eeuwse Delftse schotel

€ 100,00 / € 150,00 € 0,00
211

18e eeuwse Delftse schotel

€ 100,00 / € 150,00 € 0,00
212

beeld van de H Anna

Gipsen - beeld van de H Anna - H 50 cm Wed JP v Rossum, Utrecht
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
213

uitgebreid lot geslepen kristal

Fraai - uitgebreid lot geslepen kristal - vazen, glazen, schalen, bordjes, enz
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
214

doos div allerlei

Een - doos div allerlei
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
215

doos div allerlei

Een - doos div allerlei
€ 15,00 / € 25,00 € 20,00
217

div servetringen zilver

€ 25,00 / € 40,00 € 30,00
218

panelenkast

Eiken - panelenkast - eendeurs met gepaneeld front, stijlen boven en onder ook gepaneeld, Engels 1700
€ 300,00 / € 450,00 € 0,00

gesigneerd bronzen beeld van 2 figuren

J spek - gesigneerd bronzen beeld van 2 figuren - op zwart marmeren voet H 36 cm
€ 80,00 / € 120,00 € 0,00
221

zilveren 925/1000 gemerkte danseres

Een - zilveren 925/1000 gemerkte danseres - H 21 cm ca 150 gr
€ 60,00 / € 100,00 € 48,00
222

"oude vrouw met mutsje"

Olieverf op triplex - "oude vrouw met mutsje" - 16x26 cm
€ 25,00 / € 40,00 € 0,00
223

zilveren 925/1000 gemerkte clown

Een - zilveren 925/1000 gemerkte clown - ca 85 gr
€ 50,00 / € 75,00 € 45,00