249

kastkommen Chinees

Drie - kastkommen Chinees - 18e eeuw mandarijndecor (restauraties) porselein
€ 60,00 / € 100,00 -
250

Italiaan polychroom aardewerk kaststel

Driedelig - Italiaan polychroom aardewerk kaststel
€ 15,00 / € 25,00 -
251

Deens aardewerk

Lot blauw - Deens aardewerk - + bonte Delftse dekselvaas
€ 15,00 / € 25,00 -
252

Indische lampvoet

Messing - Indische lampvoet - gegraveerd
€ 15,00 / € 25,00 -
253

Chin imari kop en schotel

Drie - Chin imari kop en schotel - 18e eeuw, 1x hersteld
€ 60,00 / € 100,00 -
254

imari schotel

Japans - imari schotel - W 31 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
255

achtkantige spiegel

Venetiaanse - achtkantige spiegel - met rose en groene ornamenten, vakverdeling 70x50 cm
€ 80,00 / € 120,00 -
258

4 plaatjesboeken Van Nelle,

Boek "ik weet het" - 4 plaatjesboeken Van Nelle,- oa Piggelmee + de bruiloft in de speelgoedkast door Co. Egelie (mist schutblad)
€ 10,00 / € 15,00 -
259

835/1000 tafelbel

Zilveren - 835/1000 tafelbel - midden 19e eeuw (deukjes)
€ 250,00 / € 400,00 -
260

portretlijstje

Zilveren - portretlijstje - met strik in top 2e gehalte

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 40,00 / € 60,00 -
263

eiken tafel

Massief - eiken tafel - blad 215x75x7 cm op 4 poten met Hregel met 10 stoeltjes

€ 350,00 / € 500,00 -
264

blauwe dekselvaas met bloemdecor

Delfts - blauwe dekselvaas met bloemdecor - Porceleine fles 1931 H 31 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
265

witte wandschotel

Antieke - witte wandschotel
€ 10,00 / € 15,00 -
266

baluster Delfts blauw vaasje

RAM Arnhem - baluster Delfts blauw vaasje - H 18 cm bloemdecor no 254
€ 20,00 / € 30,00 -
267

gemerkte wit Delftse geribde baluster vaas

Porceleine fles - gemerkte wit Delftse geribde baluster vaas - H 27 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
268

studioline vaas

Rosenthal - studioline vaas - :die zauberflöte" ontwerp Bjorn Wijnblat, H 30 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
269

schotel wit met gouden paradijsvogels

Furstenberg - schotel wit met gouden paradijsvogels - West Germany gemerkt no 3458 031
€ 40,00 / € 60,00 -
270

glazen tulpenvaas

Dikwandig - glazen tulpenvaas - H 27 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
271

nv perditan W van Hoeven Bandung 's Gravenhage

Tanah air kita uitgegeven door - nv perditan W van Hoeven Bandung 's Gravenhage
€ 10,00 / € 15,00 -
272

open nachtkastje

Notenhouten - open nachtkastje - Frankrijk 19e eeuw 89 4 gebogen pootjes
€ 40,00 / € 60,00 -
273

plateel Zuid Holland beeld

Een - plateel Zuid Holland beeld - van een Volendammer visser met kind op de rug ca 67 cm gemaakt door Tjipk Visser; restauraties
€ 400,00 / € 600,00 -
274

polychroom aardewerk gedenkschotel

Potters Pottenbakkerij Oisterwijk - polychroom aardewerk gedenkschotel - 25 jaar kring van conciërges en boden in Noord Brabant W 35 cm
€ 8,00 / € 12,00 -
275

ivoren handvat

Een - ivoren handvat - Afrika Wesen 1e kwart 20e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
276

Christof Reusmann

Schildering op papier - Christof Reusmann - "landschaft" 58x80 cm gesign achterop en 2005

€ 30,00 / € 45,00 -
277

ovale serveerschaal

Gouda (Plazuid) - ovale serveerschaal - decor blauwe bloemen 40x33 cm
€ 15,00 / € 25,00 -