202

Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld

Een -Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld - H ca. 50 cm 1e helft 20e eeuw
€ 30,00 / € 45,00 -
203

stoof op klauwpoten

Wortelnoten -stoof op klauwpoten - met koperen binnenwerk
€ 20,00 / € 30,00 -
204

Marius Jansen

Ets; -Marius Jansen - "zadelstraat Utrecht" 15x35 cm, gesign potlood R.O.
€ 15,00 / € 25,00 -
205

presenteerschaaltje

Portugees - presenteerschaaltje - opengewerkt met polychroom decor 20e eeuw
€ 20,00 / € 30,00 -
206

Ninna Tilem

N.T.G. -Ninna Tilem- Gallery Mas Bali; een fraai coromandel snijwerk van een Balinese man H24 cm, gemerkt
€ 200,00 / € 300,00 -
207

2 div groen glas

Paars glas bokaal - 2 div groen glas - beker en schaal
€ 15,00 / € 25,00 -
208

eierschaal porseleinen kop en schotel

Een Japans -eierschaal porseleinen kop en schotel
€ 20,00 / € 30,00 -
209

aardewerk kind met poes

Max Roes Rodach - aardewerk kind met poes - schade
€ 20,00 / € 30,00 -
210

div theebusjes, spelletjes, kistjes, boekjes

Lot -div theebusjes, spelletjes, kistjes, boekjes

€ 10,00 / € 15,00 -
211

plateel schalen met deksel P.R.

Twee -plateel schalen met deksel P.R. - + lekschaal + 3 div schalen P Regout

€ 5,00 / € 10,00 -
212

lot gedistilleerde drank

Mooi -lot gedistilleerde drank - (14x)

€ 40,00 / € 60,00 -
213

houten ingelegd kistje

Wortelnoten -houten ingelegd kistje - vol fiches

€ 5,00 / € 10,00 -
214

sigaren en tabakskist

Een -sigaren en tabakskist - + mahonie scheerkist

€ 5,00 / € 10,00 -
215

albast kolompendule met 2 kandelaars

Wit -albast kolompendule met 2 kandelaars - 19e eeuw (mist apliques)

€ 300,00 / € 450,00 -
216

blanc de chine staande Quan Yin

Een -blanc de chine staande Quan Yin - herkomst kunsthandel Wilbert Smit en Rudolph Koster, Nwe Spiegelstraat 67 Amsterdam

€ 300,00 / € 450,00 -
217

drinkvat

Roodaarde -drinkvat - Indonesië, 20e eeuw

€ 5,00 / € 10,00 -
218

kamferkist of hutkoffer met interieur i.p.s.

Een -kamferkist of hutkoffer met interieur i.p.s.
€ 30,00 / € 45,00 -

Toon Kelder

Houtskooltekening - Toon Kelder - "de kaartspelers" ca. 100x100 cm gesign R.B.
€ 500,00 / € 700,00 -
220

geel gouden damespolshorloge met band

Een -geel gouden damespolshorloge met band - 585/1000 bruto ca. 27 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 380,00 / € 500,00 -
221

polychroom tegeltjes

Twee -polychroom tegeltjes - met voorstelling van molen en schepen
€ 10,00 / € 15,00 -
222

"oude vrouw met mutsje"

Olieverf op triplex - "oude vrouw met mutsje" - 16x26 cm
€ 25,00 / € 40,00 -
223

granieten beeld ve zwangere vrouw

Groot -granieten beeld ve zwangere vrouw - H 110 cm onbekende kunstenaar
€ 100,00 / € 150,00 -
224

lot cd's

Mooi lot cd's

€ 20,00 / € 30,00 -
225

eiken arm stoel met bijzondere bekleding

Koloniale - eiken arm (bureau)stoel met bijzondere bekleding
€ 20,00 / € 30,00 -
226

kinderstoel met rood lederen stoelleuning

Antieke -kinderstoel met rood lederen stoelleuning - zeer soliede
€ 30,00 / € 45,00 -