224

tweedeurs eiken kast met gepaneelde deuren

18e eeuwse - tweedeurs eiken kast met gepaneelde deuren - en panelen in front zijwanden met rechte kap
€ 300,00 / € 450,00 € 0,00
225

wangentafel

Eiken - wangentafel - L 2-- cm met 4 design lederen armstoelen
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
226

kop en schotel Chinees rijst decor

1x - kop en schotel Chinees rijst decor - + 1 kop en schotel Japans 19e eeuw
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
227

gesneden Chinees documentenkistje

Fraai - gesneden Chinees documentenkistje - met daarin div doosjes
€ 25,00 / € 40,00 € 0,00
228

snijwerk van 5 olifantjes

Een - snijwerk van 5 olifantjes - uit antieke ivoren tand, Congo 1e kwart 20e eeuw licht vergeeld en herstellingen
€ 250,00 / € 400,00 € 0,00
229

buste ve Afrikaanse vrouw

Fraai afgewerkte kunsthars - buste ve Afrikaanse vrouw
€ 17,00 / € 25,00 € 0,00
232

Herman van der Avoort

Olieverf op doek - Herman van der Avoort - "Boerderij te Persingen" gesign ro
€ 150,00 / € 250,00 € 0,00
240

Harold Schouten

Olieverf - Harold Schouten - "gone I Cevénnes" links tweeluik 75x90 cm sign achterop
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
241

Harold Schouten

Olieverf - Harold Schouten - "gone II Cevénnes" rechts tweeluik 75x90 cm sign achterop
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
242

Harold Schouten

Olieverf op doek - Harold Schouten - "doos in water 3" 110x90 cm signatuur en titel achterop
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
243

Harold Schouten

Olieverf op doek - Harold Schouten - "doos in water 4" 110x90 cm signatuur en titel achterop
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
244

G Derksen

Olieverf op doek - G Derksen - "a fen at sunset" gesign ra 49,5 x 70,5 cm
€ 120,00 / € 200,00 € 0,00
245

globe met blauwe maan

Een - globe met blauwe maan - Qvinta" op messing standaard
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
246

835/1000 zilveren tafelbel

Een - 835/1000 zilveren tafelbel - div manco's
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
247

925/1000 "Tiffany" fotolijst

Een - 925/1000 "Tiffany" fotolijst - 20x25 cm
€ 40,00 / € 60,00 € 80,00
248

parelcollier

Tweerijig - parelcollier - met 585/1000 wit gouden slot ca 135 majorca parels
€ 80,00 / € 120,00 € 0,00
249

blauw glazen "royal Leerdam" bolvaasjes

Twee - blauw glazen "royal Leerdam" bolvaasjes - H 11 cm
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
250

Italiaan polychroom aardewerk kaststel

Driedelig - Italiaan polychroom aardewerk kaststel
€ 10,00 / € 15,00 € 0,00
251

diverse nikkelen cocktail shakers

Drie - diverse nikkelen cocktail shakers
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
252

Indische lampvoet

Messing - Indische lampvoet - gegraveerd
€ 10,00 / € 15,00 € 0,00
253

Chin imari kop en schotel

Drie - Chin imari kop en schotel - 18e eeuw, 1x hersteld
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
254

famille rose vaasjes

Drie - famille rose vaasjes - met deksel H 23 cm met haandecor
€ 150,00 / € 250,00 € 240,00
255

blauw glazen lampvoet

Een - blauw glazen lampvoet - met kap
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
256

geel gouden creolen

Twee - geel gouden creolen - ca 2,3 gr 14K
€ 50,00 / € 75,00 € 40,00
257

geel gouden kruisje met baguette geslepen rode steen

585/1000 - geel gouden kruisje met baguette geslepen rode steen - bruto ca 4,4 gr
€ 80,00 / € 120,00 € 64,00