1

keramische vogels

Twee -keramische vogels - gesign Katarina Briedittis Vietnam H 30 en 23 cm

€ 20,00 / € 30,00 -
2

Olieverf Jos va Wunnik uit 1992

Schilderij op paneel 42x62 cm -Olieverf Jos va Wunnik uit 1992
€ 100,00 / € 150,00 -
3

Miniatuur messing ´´Domino´´ spel

Een -Miniatuur messing ´´Domino´´ spel- ca. 1x2x1 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
4

schildpadvuurstokdoosje

Een -schildpadvuurstokdoosje- met gouden schildje
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 20,00 / € 25,00 -
5

Frans Hollaardt

Gouache -Frans Hollaardt - "haven Amsterdam" 40x50 cm gesign R.O. in lijst
€ 300,00 / € 450,00 -
6

Marokkaanse zetels met goud bewerkt leer en noten frame

Twee -Marokkaanse zetels met goud bewerkt leer en noten frame
€ 200,00 / € 300,00 -
7

Zilveren strooilepel

Een BM. -Zilveren strooilepel- met opengewerkte rechthoekige bak Grave
€ 25,00 / € 35,00 -
8

ronde schotel

Limoges gegolfde -ronde-schotel- wit porselein met bisquit camee voorstelling in bodem W23.5 cm

€ 30,00 / € 45,00 -
9

Zilveren 900/1000e doosje

Een rond -Zilveren 900/1000e doosje- met scharnierdeksel W5 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
10

Chinees snijwerk versierd opiumtafeltje

Een met -Chinees snijwerk versierd opiumtafeltje
€ 30,00 / € 45,00 -
11

woodblockprint van een Indische danseres

Een -woodblockprint van een Indische danseres - 30x50 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
12

marmeren zuil met bronzen monturen

Een -marmeren zuil met bronzen monturen - ca 110 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
13

19e eeuwse kantonvaas _ met een decor van figuren, bloemen en vogels famille rose H 34 cm, herkomst "Borso"

Een -19e eeuwse kantonvaas _ met een decor van figuren, bloemen en vogels famille rose H 34 cm, herkomst "Borso"
€ 120,00 / € 200,00 -
14

famille rose 19e eeuwse kantonvaas

Een -famille rose 19e eeuwse kantonvaas - H 36 cm, met een decor van figuren, in inetrieur en op terassen tegen een fond van bloemen en antiquiteiten
€ 120,00 / € 200,00 -
15

Romeins glazen vaasje

Kopie -Romeins glazen vaasje - H ca. 12 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
16

Zilveren theezeefje

Een 835/1000e -Zilveren theezeefje- op Makkum lekbakje
€ 20,00 / € 30,00 -
17

bestaande uit; kroket schepje, roomlepel, theeschepje, cakevorkje, botermesje, vleesvorkje

-Fraai besteksetje zilver 835/1000e- bestaande uit; kroket schepje, roomlepel, theeschepje, cakevorkje, botermesje, vleesvorkje (6x)
€ 30,00 / € 45,00 -
18

zilveren bestek Haags lof

Een -zilveren bestek Haags lof - bestaand uit 9x klein couvert (lepel, vork, mes), serveerbestek, groetenlepel + vleesvork 835/1000 totaal ca 1500 gr
€ 325,00 / € 500,00 -
19

Chinese houtsnijwerkjes

Twee -Chinese houtsnijwerkjes - gedeeltelijk verguld
€ 15,00 / € 25,00 -
20

Biedermeier pijpenstandaard met div Zaanse pijpen

Mahonie -Biedermeier pijpenstandaard met div Zaanse pijpen - 19e eeuw Holland
€ 20,00 / € 30,00 -
21

djokja zilveren 800/1000 kistje

Een -djokja zilveren 800/1000 kistje - met een versiering van florale motieven
€ 40,00 / € 60,00 -
22

djokja zilveren ronde schotel

Een -djokja zilveren ronde schotel - 800/1000 W 24 cm op 3 pootjes met florale en wajang motieven bewerkt
€ 30,00 / € 45,00 -
23

djokja zilveren schaaltjes

Stel -djokja zilveren schaaltjes - 6x met 12 zilveren cocktailprikkers in houdertje 800/1000
€ 30,00 / € 45,00 -
24

ovaal djokja zilveren 800/1000 theebus

Een -ovaal djokja zilveren 800/1000 theebus - met deksel en klassieke motieven
€ 25,00 / € 40,00 -
25

porseleinen beeld van een "Chinese man met vis"

Polychroom -porseleinen beeld van een "Chinese man met vis" - H 35 cm Herk Toko Tjiang Semarang met blindmerk
€ 20,00 / € 30,00 -