1261

"3 aapjes"

Hoytema litho - "3 aapjes"
€ 20,00 / € 30,00 -
1321

"beekje met berken" gesign r.o.

Olieverf op board 50x60 cm - "beekje met berken" gesign r.o.
€ 30,00 / € 45,00 -
448

"Begijnenhof Brugge" uit 1927

TGM van Hettinga Tromp - "Begijnenhof Brugge" uit 1927 - in lijst 26x29 cm gesigneerd met potlood R.O.
€ 40,00 / € 60,00 -

"compositie met landschap 8" 80x24 cm 3202 beschrijving achterop gesign

€ 60,00 / € 100,00 -
85

"Drijvende markt Indonesiƫ" Hasan Djaafar

Olieverf op doek - "Drijvende markt Indonesië" Hasan Djaafar - gesign R.O. 200x95 cm (doek schade)

€ 400,00 / € 600,00 -
1363

"Featturing teh 7 seekers of knowledge"

Mith and magic;- "Featturing teh 7 seekers of knowledge" - lim 7500 no 3782
€ 80,00 / € 120,00 -
803

"figuren bij een brug"

Steendruk/ 4 stuks - "figuren bij een brug" - 19e eeuw
€ 50,00 / € 80,00 -
520

"Katwijk" aquarel gesign lo

M de jongere (MJ Drullman) - "Katwijk" aquarel gesign lo - 33x49 cm
€ 80,00 / € 120,00 -
712

"maannacht" Van de Veld

Olieverf op doek 24x34 cm - "maannacht" Van de Veld
€ 30,00 / € 45,00 -
474

"Maillol" losbladige offset fotomap

Galerie D'estampes - "Maillol" losbladige offset fotomap
€ 15,00 / € 25,00 -
1130

"man met stok op de rug gezien"

Aquarel - "man met stok op de rug gezien" - 33x60 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
1275

"Mobach" gemerkte blauw glazuur rolvaas

Grote H 38 cm - "Mobach" gemerkte blauw glazuur rolvaas
€ 20,00 / € 30,00 -
124

"naakt"

Schildering in zwarte verf - "naakt" - 27x45 mcm gesign
€ 60,00 / € 100,00 -
222

"oude vrouw met mutsje"

Olieverf op triplex - "oude vrouw met mutsje" - 16x26 cm
€ 25,00 / € 40,00 -
1319

"parklandschap" onbek mstr

Olieverf op doek 70x100 cm - "parklandschap" onbek mstr
€ 40,00 / € 60,00 -
327

"portret van een jonge vrouw"

Olieverf op doek - "portret van een jonge vrouw" - gesign l.o. "Kelder" 50x70 cm
€ 800,00 / € 1.200,00 -
106

"schepen in de haven"

Olieverfschilderijtje - "schepen in de haven" - ca. 20x30 cm geen signatuur

€ 100,00 / € 150,00 -
1248

"stadspoort"

€ 30,00 / € 45,00 -
1350

"stilleven met zoutvat, geweer en jas"

Olieverf - "stilleven met zoutvat, geweer en jas" - 60x80 cm onduidelijk gesign r.o.
€ 15,00 / € 25,00 -
1370

"Summoning the dragons"

Mith and magic;- "Summoning the dragons" - lim edition no 9017
€ 30,00 / € 45,00 -
827

"sunny lake in laxet glen"

Aquarel - "sunny lake in laxet glen"- ca 20x25 cm in passe partout uit 1983 Maurice Heath
€ 20,00 / € 30,00 -
1366

"The altar of enlightement"

Mith and magic;- "The altar of enlightement" - lim edition
€ 40,00 / € 60,00 -
1364

"The dance of the dolphins

Mith and magic;- "The dance of the dolphins - lim edition
€ 80,00 / € 120,00 -
1368

"The dragonmaster"

Mith and magic;- "The dragonmaster" - no 3973 lim edition
€ 60,00 / € 100,00 -
1369

"The gatering of the unicorns"

Mith and magic;- "The gatering of the unicorns" - no 3451 lim edition
€ 60,00 / € 100,00 -