1038

"bloemen in bruine bolvaas"

Olieverf doek 40x50 cm - "bloemen in bruine bolvaas" - in barok lijst
€ 60,00 / € 100,00 -
1285

hanglegkast tweedeurs

Groen geverfde - (poppen) hanglegkast tweedeurs
€ 20,00 / € 30,00 -
1451

"5 olifantjes"

Aquarel India - "5 olifantjes"
€ 10,00 / € 15,00 -
614

"boudboue"

Sermons du pere - "boudboue"- 2 delen uit 1733
€ 40,00 / € 60,00 -
803

"figuren bij een brug"

Steendruk/ 4 stuks - "figuren bij een brug" - 19e eeuw
€ 50,00 / € 80,00 -
1062

"huis Rijnenburg bij Koudekerk"

Gravure - "huis Rijnenburg bij Koudekerk" - 7x10 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
94

"liggende leeuw"

Reproductie tekening - "liggende leeuw" - naar Rembrandt
€ 10,00 / € 15,00 -
999

"Maggi" voorraadblik

Oud - "Maggi" voorraadblik
€ 2,00 / € 4,00 -
370

"man en vrouw"

Olieverf op board 60x70 cm monogram ro - "man en vrouw"
€ 20,00 / € 30,00 -
200

"Maria met kind" 18/19e eeuw

Olieverf op koper 22x25 cm - "Maria met kind" 18/19e eeuw
€ 300,00 / € 450,00 -
1087

"midnight rose" uitgebreid deelservies

Arzberg - "midnight rose" uitgebreid deelservies
€ 80,00 / € 120,00 -
93

"portret schrijvend meisje "

Haagse school eind 19e eeuw schilderij op doek - "portret schrijvend meisje " - 33x39 cm
€ 200,00 / € 400,00 -
966

"riviergezicht met veerpont en bootjes"

Aquarel 23x33 cm in passe partout - "riviergezicht met veerpont en bootjes" - monogram en 1935 ro
€ 30,00 / € 45,00 -
681

"stadsgezicht"

Acryl schilderij - "stadsgezicht" - 70x80 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
1248

"stadspoort"

€ 30,00 / € 45,00 -
1132

"the pets"

Engelse prent - "the pets" - 50x70 cm in fraaie lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
969

"vrouwelijk naakt met slapende jongeling" 25x30 cm

Glas in lood gesign ro _ Lou Mancke - "vrouwelijk naakt met slapende jongeling" 25x30 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
72

"wintergezicht"

Olieverf op paneel - "wintergezicht" - 12x18 cm gesign lo
€ 60,00 / € 100,00 -
998

"winterlandschap met figuren"

Olieverfschilderij - "winterlandschap met figuren" - 50x60 cm in fraaie lijst
€ 30,00 / € 45,00 -
1818

10 div kralensnoeren

Lot van - 10 div kralensnoeren
€ 10,00 / € 15,00 -
992

12 verzilverde messenleggers

Lot met - 12 verzilverde messenleggers - + 6 couvertnr houdertjes + 6 servetringen + kristallen voorsnijmeslegger
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 20,00 / € 30,00 -
194

17e eeuws Hollandse tweedeurs kast

Eiken - 17e eeuws Hollandse tweedeurs kast - met portretmedaillons
€ 600,00 / € 1.000,00 -
1219

17e eeuwse eiken tweedeurs toogkast

Een - 17e eeuwse eiken tweedeurs toogkast
€ 2.000,00 / € 3.000,00 -
210

18e eeuwse Delftse schotel

Antieke - 18e eeuwse Delftse schotel - W 35 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
209

18e eeuwse Delftse schotel

€ 100,00 / € 150,00 -