929

bruin lederen bomberjack

Een - bruin lederen bomberjack
Kleding & bont
€ 35,00 / € 50,00 € 0,00
1285

hanglegkast tweedeurs

Groen geverfde - (poppen) hanglegkast tweedeurs
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
1323

lot lp's en cd's

Een - lot lp's en cd's
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
1917

wafelijzer

Een - (stroop) wafelijzer
€ 10,00 / € 15,00 € 0,00
141

"boomgaard" onbekende schilder

Aquarel - "boomgaard" onbekende schilder - 30x40 cm
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
338

"bootjes"

Olieverf op papier - "bootjes" - 50x60 cm gesign ro
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
614

"bourdaloue"

Sermons du pere - "bourdaloue"- 2 delen uit 1733

€ 40,00 / € 60,00 € 0,00

"compositie met landschap 8" 80x24 cm 3202 beschrijving achterop gesign

€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
641

"Dagobert" stoel

Notenhouten - "Dagobert" stoel - met gevlochten zitting
€ 20,00 / € 30,00 € 16,00
803

"figuren bij een brug"

Steendruk/ 4 stuks - "figuren bij een brug" - 19e eeuw
€ 50,00 / € 80,00 € 0,00
1062

"huis Rijnenburg bij Koudekerk"

Gravure - "huis Rijnenburg bij Koudekerk" - 7x10 cm
€ 10,00 / € 15,00 € 0,00
337

"Indonesisch landschap"

Olieverf op board - "Indonesisch landschap" - 50x60 cm gesign onduidelijk lo
€ 30,00 / € 45,00 € 30,00
78

"keeftkast" 18e eeuw Holland

Antiek - "keeftkast" 18e eeuw Holland

€ 600,00 / € 1.000,00 € 480,00
757

"landshap met huizen en water"

Schilderijtje op paneel signatuur onleesbaar - "landshap met huizen en water" - 30x40 cm
€ 25,00 / € 40,00 € 20,00
1130

"man met stok op de rug gezien"

Aquarel - "man met stok op de rug gezien" - 33x60 cm

€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
336

"mandarin" decor Engels aardewerk suikerpot

Antiek - "mandarin" decor Engels aardewerk suikerpot
€ 20,00 / € 30,00 € 16,00
1110

"Maria met kind"

Gipsen - "Maria met kind"
€ 10,00 / € 15,00 € 8,00
895

"meisje in de tuin" gesign ro

Olieverf op doek 50x70 cm - "meisje in de tuin" gesign ro
€ 20,00 / € 30,00 € 16,00
758

"molen ah water met boot"

Olieverf op triplex - "molen ah water met boot" - 40x60 cm niet gesign
€ 20,00 / € 30,00 € 16,00
222

"oude vrouw met mutsje"

Olieverf op triplex - "oude vrouw met mutsje" - 16x26 cm
€ 25,00 / € 40,00 € 0,00
1319

"parklandschap" onbek mstr

Olieverf op doek 70x100 cm - "parklandschap" onbek mstr

€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
836

"peeping Tom" buiten wc

Zilveren - "peeping Tom" buiten wc - met zittende en glurende figuren
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
1175

"per Aspera ad astra"

Olieverf op doek - "per Aspera ad astra" - langs de lastige wegen bereikt men sterren geschilderd wapen gesign ro
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
60

"portret ve oude man"

Olieverf op eiken paneel - "portret ve oude man" - 18x24 cm onbek mstr
€ 50,00 / € 75,00 € 0,00
59

"portret ve oude man"

€ 50,00 / € 75,00 € 40,00